Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Opravdová žena
Rád poznám pohodovou ženu. Co spolu trávit společné chvíle, výlety, víkendy nebo si zajít na večeři?? Co je nad plán - jsi switch nebo dominatnější žena, oba máme kladný vztah k latexu a jsme otevřeni novým věcem :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 17.2.2018 00:05
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Subinka na 24/7?
Rád byvh našel subinku, popř. otrokyni, na trvalý vztah v podobě 24/7. Netoužím vysloveně po TPE (total power exchange), spíš mi jde o dodržování určitých trvale stanovených pravidel. Rozhodně nemám zájem o micro management své partnerky, nehodlám jí vybírat jídlo, které má jíst, oblečení, které má nosit, co má dělat ve svém volném čase apod. Spíš mi jde o takovou tu "klasickou domácnost", kde muž je hlavou rodiny a žena poslušnou hospodyňkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2018 15:06
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinku na reálné hrátky
Ideálně nezkušená / začínající subinka, která by ráda poznala rozumného dominanta, který si ji zaučí a vychová dle svého. Mít subinku je odpovědnost a je potřeba o ni pečovat - ať již výpraskem, nebo pomazlením.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2018 14:49
Switch skupina ze Středočeského kraje hledá switch ženu nebo muže
Pár k seznámení
Jsme mladý sympatický pár (on 22 let switch, ona 20 let submisivní/sadistická). Hledáme pár podobného věku na společně strávené chvilky.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2018 14:38
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Perverze nutná
Ahoj, hledám submisivní čubičku, pokud jsi perverzní, máš velkou šanci mě zaujmout. Napiš pokud se chceš dozvědět víc...
nový od tvého posledního přihlášení - 16.2.2018 09:43
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Submisivní slečnu..
Ahoj, velmi rád tě poznám blíže. Jsem přirozeně dominantní muž se mírnými sklony k sadismu, vím co chci a rád si to beru, ale stejně tak mám rád otevřenost a běžný, "normální" život. Posedět, pokecat, popít, zasmát se až k slzám a neřešit hlouposti. Jsem 28/194/85, brunet na krátko, vousatý.. Lukáš
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2018 21:08
top951
top951 (28)
#42166
Dominantní muž ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
seznameni, pratelstvi
Ahoj, zkousim najit touto cestou, slecnu, pro vybudovani spolecneho vztahu nebo pratelstvi. Mozna prvni to pratelstvi a casem vztah? :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2018 19:18
Switch muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Jen tak
Čte to tu někdo? :) Nadešel čas, abych si upřímně přiznal, že s těma touhama nic neudělám a potlačení jim akorát tak přilévá pod kotel. Poohlížím se tady tedy po ženě s převažující dominancí. Mé tíze by prospělo alespoň pár prohozených slov. Také (ač jsem nesmělý a schůzky mě nervují) se nebráním osobnímu setkání. I jen přátelskému. Nebo akci (ne - nejsem promiskuitní - spíš přesný opak). V případě nějakého souznění uvítám i vážný vztah. Jelikož to vše musí začít přes vzkaz, je mi úplně jedno, kolik Ti je, odkud jsi a jak vypadáš. Napiš - budu poctěn a vděčen. A pokud Ti na mě něco nesedí - taky si to rád vyslechnu a něčemu se přiučím.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2018 16:22
Adamv
Adamv (53)
#42163
Switch muž z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Hledám ženu sportovní postavy bez závazků ve věku okolo 28 - 35 let (není podmínkou), která by stejně jako já ráda dostávala výprasky na zadek, ale pouze jako součást hry, kde cílem není druhému ublížit, nebo by ráda vyzkoušela i jiné praktiky, na kterých se dohodneme, ale současně touží po pohlazení a láskyplném, rovnocenném vztahu, kde je jeden druhému oporou, když je to potřeba a současně by také s někým ráda sdílela svoje koníčky a zájmy (alespoň na některých se musíme shodovat). Hledám partnerku a kamarádku pro dny slunečné i děštivé, která se umí na svět usmívat a má i smysl pro humor. Současně se omlouvám, pokud neodpovím hned na případnou odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2018 12:03
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledám dominantní kamarádku. Mám rád bondage, role-playing, foot, facesitting, láká mě vyzkoušet piss a další věci, vše ale záleží na domluvě a ve spoustě věcí jsem ochotný pořídit se. Hledám spíš hraní, než sex. Ze všeho nejdřív ale preferuji psaní a pár schůzek, kde bychom se blíž poznali a ujasnili naše priority a mantinely. Doma mám vanilkovou partnerku a tak hledám tady. Pokud to máš stejně, nebo Tě inzerát oslovil, budu rád za zprávu.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2018 09:29
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Odvaha milovat...
Hledám někoho s kým bych mohl sdílet názory, diskutovat, radovat se, sportovat, zdravě žít, poznávat místní i cizí kraje, užívat radost z hudby nebo sdílet umělecké zážitky. Hledám někoho, s kým bych mohl žít a zažívat společné příběhy. Hledám ženu moudrou i inteligentní, citlivou i odvážnou, laskavou a nesoudící, která nežije jen pro všední dny, ale pro neobyčejnou krásu všude okolo nás. Ochotnou a odhodlanou měnit svět kolem sebe, nejen přežívat. Vydej se se mnou na výpravu životem k pramenům nejhlubších citů. Osměl se vykročit ke vztahu snoubícímu intimitu i vášeň, závazek i radost ze společného prožívání jednoho každého dne. Odvaž se milovat. Plně. Hluboce. Věčně. Pokud ses v tom poznala, pokud tě to oslovilo, prostě se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2018 09:26
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Spřízněnou duši
Pokud by se zde nacházela spřízněná duše splňující následující kritéria, velice rád jí poznám. Primární kritéria: Zodpovědná, inteligentní, respektující, upřímná, dochvilná, optimistická, se smyslem pro humor absurdní a ironický, sportovně založená, nekuřačka, tolerantní, sympatická. Sekundární kritéria: Ateistka, liberální demokratka, s jiskrou v oku, s velkou dávkou fantazie. Bonusová kritéria: DDlg
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2018 19:58
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Spolu šťastni
Bič i pouta mám a odměnu i trest Ti rád dám. Hledám subinku svou, pro kterou nebudu jen hrou. Trvalý vztah s prvky D/s. Ozvi se mi, má milá, chci Tě poznat.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2018 13:50
Switch žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám pána a partnera.
Ahoj jsem spíše submisivní svištík se zájmem o spoustu oblastí BDSM a hledám zde dominantního partnera jak v soukromí tak v životě s pádnou rukou :). Měl by být krom jiného alespoň trochu inteligentní a také malinko kreativní. Dále bych byla ráda, kdyby byl dotyčný vysoký alespoň 178 cm (jelikož nejsem zrovna malinká :)) Budu se těšit na odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2018 12:16
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Hledá se lyžařka
Ahoj, hledám fajn switch holku, která se ráda hýbe a nevadí ji občas vyrazit na lyže. Pokud budeš BDSM pozitivní, tak super a určitě se ozvi. Pokecame v kabince:-)
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2018 10:06