Seznamka - skupiny

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem skupina nebo hledám skupinu z kraje ve věku od do
vmuzzy
vmuzzy (53)
#48330
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu nebo muže
Hledám pár
z Prahy nebo blízkého okolí, který má touhu být ovládán či sloužit. Věřím, že se při vzájemných sympatiích dohodneme k oboustranné spokojenosti. Více ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.10.2019 20:52
Dominantní skupina ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Domík a subinka
hledají pohodovou dominantní kamarádku do 38 let na pravidelnou pomoc s výchovou subinky. Prostory máme u Kladna.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.10.2019 08:27
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu nebo muže
vyložme karty před sebe
No říkám si proč tu hned nevyložit karty na stůl a buď se někdo najde či nikoliv. Ti co se tady na stránkách nudí si mohli všimnou že jsem inzerát s podobným obsahem již uveřejnil, ale vzhledem k tomu že jsem měl dneska dost času přemýšlet nad mnohými věcmi tak jsem se rozhodl přispět svým inzerátem i sem. Takže začneme: Těžko říct zda jsem pouze sociopat nebo i psychopat, ale rozhodně vím že to není jediná věc co je v mé hlavě jinak. Proč říkat že je to něco špatného, to by bylo pouze v případě že bych byl psychopatický maniak s oblibou v zabíjení, což já nejsem a násilí mě ani moc nebere. Spíše se mi líbí bezmoc, oddanost, pokora, odevzdanost, svazování, psychická manipulace, kontrola nad někým ať už mužem či ženou, tedy více se mi líbí tyto věci spojené s velmi submisivními ženami, ale i muži mají něco do sebe, ale to jen určité typy. Jsem tu za hledáním více věcí a to kamarádství, různé schůzky, možná vztah i když pochybuji že zrovna na téhle stránce se dá něco takového jako vztah najít, ale je tu ještě jedna věc, kterou bych zde velmi rád našel a to je spíše směřované k ženám i když některý muž může tak překvapit, ale k věci jak jsem psal je toho v mé hlavě více a já už dlouho hledám osobu s jejíž pomocí bych mohl dostat jistou část sebe ven. Pokud by kohokoliv více zajímalo tak stačí napsat.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.10.2019 16:49
hanri
hanri (54)
#48283
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Hledam
Hledam starsiho dominatniho muze , zenu, par i skupinu, kteri pro sve pobaveni hledaji chlupatou hracku
nový od tvého posledního přihlášení - 19.10.2019 08:24
Dominantní žena z Prahy hledá submisivní ženu nebo muže
Hledám si Tě!
Až mě poznáš, zjistíš jak kouzelné může být spojení poetické éterické víly a sadistického zmrda v jedné osobě. Nebudu si s tebou hrát na nějakého ó velkého dominanta a jeho otročka, ale budu si s tebou hrát, jak já budu chtít a Tobě se to bude líbit, protože jsem to řekla. Ponížím každý tvůj názor, jednu ti střelím a pak ti koupím zmrzku, protože prostě cukr a bič a taky, že Tě budu asi mít možná i upřímně ráda. Pravděpodobně s tebou zajdu i do kina, nebo na večeři, sice možná budeš na ostro, ale když budeš hodná/ý, dostaneš i dezert. A asi tě to nechám zaplatit. Více o mě najdeš na profilu!!
nový od tvého posledního přihlášení - 16.10.2019 15:57
MrFist
MrFist (48)
#48258
Dominantní skupina z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Subinku/čubku pro gang akce
Mužská dominantní skupina by ráda začlenila do svého úzkého kolektivu subinku/čubku, pro akce typu 1+ více. Jsme solidní, fyzicky i mentálně udržovaní a se zkušenostmi. Možno i pro Pány, kteří chtějí nechat své svěřenkyně otestovat co vydrží. Samozřejmostí je bezpečnost, hygiena a platnost dohod.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.10.2019 12:44
kann
kann (24)
#48255
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu nebo muže
Hledám mladého suba se slabostí pro boty
Jsem mladý dominantní muž s vlastním zázemím, a hledám mladého (ideálně nezkušeného) subíka, na příležitostné/pravidelné lekce. Budeš tu ty pro mě a ne já pro tebe. Nehledám sex, ale oddaného submisivního kluka, kterého láká ležet nahatý u mých bot a muset dělat všechno co ti řeknu. Časem tě postupně přeměním v plnohodnotného otroka.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.10.2019 10:45
Dominantní skupina ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
Hledáme subinku....
Subinka, či ta, co touží ji být, má šanci být vyslyšena inteligentním Pánem. Pánova čubička je milá, oddaná a podporující. Máme zkušenosti a klidné prostory. Platí domluvená pravidla a hranice.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.10.2019 13:20
Submisivní skupina z Prahy hledá switch ženu nebo muže
baby adult
Jsme pár; maminka a zlobivá "holčička". Hledáme přátele se zálibou v hrách na dospělé dítě. Dudlíky, plínky, lahvičky, výchova, vařečka, klečení... Vše s rozumem pro vzrušení a zábavu. Chat i reálná výchovna setkání u vás i u nás.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2019 06:35
Switch žena z Pardubického kraje hledá switch ženu nebo muže
Přátelství
Hledám přátelství, možná i víc se stejně smyslejicimi lidmi.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.10.2019 20:10
Switch muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Sny
Hledám někoho na splnění mých nejtajnějších perverznich snů, dotazník napoví
nový od tvého posledního přihlášení - 11.10.2019 03:15
Misa.S
Misa.S (23)
#48208
Submisivní skupina ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Jsme mladý, rozumný pár a hledáme k sobě submisivní slečnu nebo paní, která by ráda sloužila milému páru pro potěšení všech. Budeme rádi, když se nám ozveš a i my se ti víc představíme.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.10.2019 16:53
Switch skupina z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Služba
Manželé on dominantní 36, ona 51switch hledají submisivní slečnu či paní na 24/7 s možností bydlení u nás. Více osobně či po zprávách
nový od tvého posledního přihlášení - 7.10.2019 16:47
Dominantní skupina z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledam perverzni bi ženu
Já dom.Paní hledám submisivni ženu, ale není podminkou do mé smíšené skupiny dom a sub, která si ráda uživá tvrdši sex všech podob pod mým vedenim s kýmkoliv z nás. Na dlouhodobé setkávání z jihu JM- jsme břeclavsko. Vyloučeno je krev, jehly a vykaly.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.10.2019 07:38
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Atraktivni Dom pár, oba VŠ, ona 44/170, on 54/190, hledá bisexuální subinku pro dlouhodobý vztah/přátelství. Láká tě spanking, nucená nahota, ponížení a bolest? Pokud je submisivita přirozenou součástí tvé osobnosti, možná hledáme právě tebe. Můžeš být i nezkušená. Nabízíme ti respekt, rozumné a solidní jednání. Vše je věcí domluvy!
nový od tvého posledního přihlášení - 6.10.2019 10:30