Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Zasvěcení do BDSM
Jsem usměvavá 21letá studentka VŠ v Praze a hledám sympatického dominantního kamaráda, který by mi poodhalil kouzlo BDSM :). Bohužel nemám skoro žádné zkušenosti, vše co je napsáno v dotazníku se neodehrálo jinde než pouze v mojí mysli ;) Již velmi dlouho si pohrávám s myšlenkou sebe samotné jako subinky, ale s předešlými partnery se to nikdy nevyplnilo. Velmi mě vzrušuje představa, že má nade mnou někdo kontrolu, svazuje mě, dostávám roubík, výprask či jsem škrcena. Zároveň jsem docela stydlivá, ale touha je silnější! Ráda bych našla někoho inteligentního, s kým bych si mohla zprvu alespoň o BDSM psát a v případě vzájemných sympatií se nebráním schůzce na kafe, či něčemu víc :) P.S. Jsem poměrně vysoká - 178 cm, takže pokud tě čtení mého inzerátu vzrušilo tak jako mě jeho psaní, napiš, ale pouze pokud máš pod 33 let a jsi vyšší jak já :D
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2018 19:24
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
D/s
Hľadám ťa stále, hľadám ťa všade hľadám ťa v skutkoch hľadám ťa v myšlienkach. Hľadám ťa v spomienkach, predstavách z prítomnosti hroznej. Tápam v minulosti, môjho šťastia si ako zlodej. Zažila som lásku, zažila som nehu, cítila som pokoru. Bola som šťastná pri tvojich nohách, nič neškodilo môjmu spánku a svedomiu. Chcem cítiť tvoju teplú dlaň na svojom krku, chcem vidieť tvoje hlboké oči ktoré dívajú sa na mňa zvrchu. Kráčaš po špičkách, kráčaš okolo mňa, tak prosím zastav vezmi a nikdy nepusť ma... Kde si? kričím do tmy zo snov. Kričím ako malé zviera ktoré kráča hlbkou tmou. Kričím bolesťou, kričím láskou kričím strachom...obzriem sa a nevidám zo seba ani pár hláskov. Ticho mlčím pozerám na teba, prosím vylieč ma strašne som ranená.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.1.2018 18:35
Switch žena z Jihomoravského kraje hledá switch muže
Switch vztah
Hledám svůj sen...Už vím, co v životě hledám, kam chci dojít a jak jej prožít...jedno mi k tomu však chybí...TY! Jsi pohledný, charismatický gentleman, s jiskrou v oku, která zažehne oheň v srdci? Jsi inteligentní muž na úrovni, který ví, jak se k ženě chovat? Jsi sportovně založený, milující přírodu, cestování, filosofování o životě či noční obloze? Umíš strávit celý den na kole, lyžích či horách nebo jen lenošením u dobrého filmu? Rád vezmeš svoji Madam do společnosti a protancuješ s ní celou noc? Zvládneš přichystat romantickou večeři pro dva a celý večer si svoji Paní hýčkat? Líbí se ti plnit úkoly své rozverné Paničky? Necháš se poníženě svázat nebo si na příkaz oblékneš sukýnku a lodičky a budeš se nabízet své Paní? Nebo naopak přijdeš z práce jako nadržený alfa samec, chytneš si svou partnerku za boky a beze slov se uspokojíš? Přivážeš si ji k posteli a dlouze, něžně a s prvky BDSM si hraješ s jejím tělem až do bouřlivého vrcholu? Věrně svoji Madam miluješ a klečíš ji u nohou, stejně tak, jako ji umíš nabídnout svou náruč a obejmutí, když se potřebuje přitisknout jako žena, partnerka, která miluje svého muže? Jsem náročná, vím! Co hledám i nabízím a tak pokud na celý inzerát dokážeš souhlasně, bez výjimky odpovědět ANO, pak mi neváhej odepsat. Věková hranice je 32-40 let., nekuřák!!! Prosím, pokud nesplňujete podmínky z inzerátu, nereagujte na něj. Děkuji
nový od tvého posledního přihlášení - 17.1.2018 20:41
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.1.2018 19:49
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Žádné jednorázové akce
Pokud mě chceš vlastnit, ovládat, kontrolovat, trestat a ponižovat, musím mít k tobě důvěru, proto hledám zkušeného muže, který ví, co chce. Žádné jednorázové akce nebo schůzky jednou za měsíc. Hledám životního partnera, který bude pomalu posouvat moje hranice.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.1.2018 20:08
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Hledám kamaráda s výhodama...
Ahoj, hledám člověka který by se mě ujal a zkusil mi vše z oblasti BDSM atd. ukázat a vysvětlit. Měl s semnou trpělivost a pochopil mě hlavně jako kamarád. Lépe řečeno hledám super kamaráda s výhodama. O:)
nový od tvého posledního přihlášení - 9.1.2018 17:58
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Swišťování
Hledá se mladý swišť pro ještě mladší Swišťovou. Měl by být mrštný, obratný v mluvě a vědět, co chce. Jeho další vlastností by měla být skvělá výdrž pro situace, kdy si bude chtít Swišťová hrát. Měl by být pokud možno z Prahy, protože velké dojíždění je ztráta času pro oba swiště. Pokud se našel vhodný swišť, nechť si prosím přečte všechny dotazníky Swišťové a teprve potom odepiše. S pozdravem Swišťová
nový od tvého posledního přihlášení - 8.1.2018 13:53
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
DDlg
Hledám partnera na DDlg vztah, (= Daddy Dom x Little Girl) někoho, kdo ví, co být DD obnáší, právě si definici nevyhledal a neřekl si, že by to mohlo být zajímavé a chtěl si zaexperimentovat... Ráda bych našla někoho, kdo to má "v krvi" a už delší dobu na sobě vidí, že je trošku jiný - rád se o někoho stará, zároveň je majetnický a chrání si, co je jeho, měl by mít trpělivost a je tady pár dalších věcí, které by měl jako správný DD už zhruba sám vědět (včetně toho, co chce) a nebál se o tom se mnou mluvit… Neměl by tento vztah brát za obyčejnou utajovanou hru v soukromém životě a používat jej pouze v posteli :) Já jsem little typu brat. Na rovinu přiznám, že potřebuju, aby na mě šel člověk pomalu a je k tomu potřeba i ta trpělivost…
nový od tvého posledního přihlášení - 7.1.2018 21:18
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám dominanta, který hledá zadanou ženu a stojí i o zábavu s párem (hotwife a cuckold). Hledám někoho s rozumem, fantazií a iniciativou. Nejlépe na dlouhodobější známost. Věk 30-50. Podmínkou 100% zdraví a penis nad 17cm.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.12.2017 21:25
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
Ahojky jsem studentka, 20 let, v normálním životě vyžaduju rovnocenný vztah ale za zavřenými dveřmi budu subinka co splní téměř každé přání ;). Vzrušuje mě představa že mě pevně svážeš a budeš mučit do vyvrcholení ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 26.12.2017 17:24
Agaave
Agaave (45)
#41607
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám dominantního muže
Ráda poznám příjemného, přirozeně dominantního muže - nejen pána do ložnice, ale třeba i parťáka pro ostatní radosti života. Zkus se ozvat :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 26.12.2017 00:27
Trite
Trite (45)
#41487
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
je tom nepříjemné, bolí to....
hledám dom. muže, který mi může nabídnout pocit podřízenosti a současně i bolesti
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2017 19:32
Amnis
Amnis (22)
#41486
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hezký mladý dominantní muž?
Co by se mnou zašel na kávu a popovídat si a pak se uvidí? :)
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2017 19:11
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Tralalaaa♪
Ahojda, hledám zkušeného muže který má smysl pro humor. Na občasné hrátky (ne sex, z Jihomoravského kraje). Který si vyžaduje autoritu, těším se na odpovědi :)
nový od tvého posledního přihlášení - 2.12.2017 00:33
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Pravidelně a zkušeně
Hledám vysokého inteligentního muže se strništěm/bradou, VŠ vzdeláním, který je zkušený v BDSM oblasti a zaučil by mne. Mám zatím jenom pár zkušeností. Sex. zdraví + ochrana podmínkou. Pravidelnost, vernost. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 30.11.2017 16:15