Seznamka - ona hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám přísnou ženu s pádnou rukou
Kalhotky dolů, přehnout přes koleno a dostat nasekáno na holou, to by mě mělo čekat za moje reálné prohřešky. Jsem dospělá žena a hledám přísnou ženu s pádnou rukou, kterou bude bavit mě vychovávat a trestat. Nehledám sex, pouze reálné výchovné výprasky a ponížení. Můžete být i dvě, nebo mě můžeš trestat před svou kamarádkou, abych měla větší ostudu. Muži prosím nepište.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.8.2019 17:21
stacey
stacey (24)
#47567
Submisivní žena z Prahy hledá switch ženu
Ach ti muži
Zdravím, hledá se žena - kamarádka, rovnou říkám, že o vztah mi nejde a jsem zadaná, přítel by to nevěděl, pokud s tím máš problém, nepiš, prosím. Jde mi jen o nějaké to hraní :) Nepotřebuji zkušenou dominu, klidně začátečnici, sama jsem celkem nezkušená v těchto vodách, hlavně někoho, kdo nebude soudit :) Nejdřív si můžeme psát, pak třeba skočit na drink a trochu se poznat. Fotky ráda poskytnu.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.8.2019 15:00
Dominantní žena z Prahy hledá dominantní ženu
Jsem baculatá domina z Prahy a hledám neposlušné dívky na výcvik do své mučírny. Jde mi hlavně o ponížení subinky, ale bolest také ráda způsobuji. V případě zájmu se ozvi, poznáme se a domluvíme. Vše je samozřejmě bez fin. nároků.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.7.2019 17:17
Switch žena z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám rafinovanou průvodkyni na objevitelské cestě
Toužím poznat dominantní ženu, které nebudou vadit moje malé zkušenosti a ocení velkou chuť. Hledám někoho, s kým budu moci zkoušet nové, poznávat nepoznané a posouvat hranice. Nabízím jasná pravidla, diskrétnost, humor, úroveň, a to samé očekávám. Pojďme léto v Praze opravdu prožít.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.7.2019 20:52
Submisivní žena z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Polyamory :)
Ahoj :) Hledám slečnu, nejlépe z Hradce Králové nebo okolí, která by měla zájem si se mnou vyjít. Na BDSM orientaci mi nezáleží. Aktuálně jsem v Polyamory vztahu s jedním partnerem. Přítelkyni však hledám primárně pro sebe na běžný vztah bez účasti, ale s vědomím mého aktuálního partnera. Pokud máš nějaké otázky, ráda je zodpovím. Uvítám i nové kamarády. :) Budu se těšit na tvou odpověď :)
nový od tvého posledního přihlášení - 6.7.2019 15:16
Kamesi
Kamesi (22)
#47159
Switch žena ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Kamarádku na pokec... nebo něco víc
Ahoj, hledám slečnu/ženu se společnýmy zájmy, na slovíčko u sklenky nebo šálku, případně i něco víc. Je mi jedno jestli jsi dom, sub nebo switch.Momentálně se ale pohybuji ve Zlínském kraji. Hledáš li kamarádku, společnici, nebo jen někoho na pokec, neboj se mi ozvat. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 30.6.2019 21:57
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Hledám subinku nebo switch ženu
Hledám subinku nebo switch ženu Hledám ženu pro společné hrátky, mazlení, volné chvilky ... .Chci kočičku, která se umí přitulit, příst, zamňoukat, vyslechnout, ale i poslechnout, udělat, zařídit. Budeš mi k dispozici dle svých možností a domluvy. Jsem dominantní, přísná, ale spravedlivá. Pokud nebudeš poslouchat, trest kočičku nemine. Pouze Brno a okolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2019 15:31
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám subinku na jih JM
Já Paní hledám subinku do služby i nezkušenou, která hledá rozmanitost pojetí bdsm a jistotu pevného vztahu, ráda vážu, psychická dominance, pomůcky.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.6.2019 07:47
anna7
anna7 (21)
#47049
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu
Hledá se paní
Hledám paní z Prahy, která by se ujala mladé nezkušené zlobive subinky a naučila ji jak se má chovat. Chci se jí plně odevzdat a nechat se od ní mucit a poté ji ještě ta to poděkovat. Nemám nic proti dalším sub nebo domine. Chtěla bych si užívat nevšední zážitky a poznávat své hranice klidně i ve studiu.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2019 18:08
hanula
hanula (54)
#46831
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Najdu?
Jsem zralá subka a ráda bych komunikovala s dominantní ženou, po dohodě případný virtuální výcvik možný.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.5.2019 15:36
Switch žena z Olomouckého kraje hledá submisivní ženu
Nezkušená subinka 18-22 let
Láká Tě dotek ženských rukou a podmanění v mé náruči. Máš chuť odkrývat své skryté touhy a posouvat hranice...pak se ozvi zkušené switch ... ráda Tě poznám
nový od tvého posledního přihlášení - 12.5.2019 17:22
Nairu
Nairu (29)
#46629
Dominantní žena z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní kamarádku
Ahoj, jsem dominantní lesba a v současnosti ve svym životě postrádam pravidelnější dávku BDSM. Ráda bych proto našla submisivní kamarádku na dlouhodobější přátelství. Víc infa o sobě mam v profilu. Zajdeme na skleničku a pak se uvidí. Neboj se napsat, na první schůzce většinou nekoušu. :) Ideálně Plzeň nebo Praha.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.5.2019 22:11
enel
enel (54)
#46549
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Hledám kamarádku na setkán í u kávy, sklenky něčeho dobrého a poovídání. Všechno ostatní už by záleželo na domluvě.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.4.2019 15:13
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu
Ahoj, ráda bych našla inteligentní, vzdělanou dominantní ženu, se kterou budeme mít společné téma i mimo ložnici. Ideálně ve věku 28-50, z Prahy či Středočeského kraje, ale není podmínkou. Existuješ? Napíšeš?
nový od tvého posledního přihlášení - 14.4.2019 12:51
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám kočičku nebo switch ženu
Hledám ženu pro společné hrátky, mazlení, volné chvilky ... .Chci kočičku, která se umí přitulit, příst, zamňoukat, vyslechnout, ale i poslechnout, udělat, zařídit. Budeš mi k dispozici dle svých možností a domluvy. Jsem dominantní, přísná, ale spravedlivá. Pokud nebudeš poslouchat, trest kočičku nemine. Pouze Brno a okolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.4.2019 13:34