Seznamka - skupiny

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem skupina nebo hledám skupinu z kraje ve věku od do
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám dominanta
Hledám dominanta a jako vhodný podklad předkládám hodnocení své poslední Madam: „Jsem velmi vybíravá a na svého suba mám vysoké nároky. Neognud je splnil výborně. Krásné tělo, důkladný na hygienu. Připravený na každou lekci, poslouchal, vydržel případné tresty. Vydrží tvrdší spanking (důtky, rákoska, paddle atd.), dělají se mu dobře barevné stopy, hezké na pohled. Dále vyzkoušeny různé formy análních hrátek a fistingu, polykání moči i spermatu, různé druhy a způsoby dominance. V rámci výchovných a represivních trestů vyzkoušeno bičování (až do krve/omdlení), dlouhý milking, trestání před diváky (kterým plnil přání) a další. Vhodný je pro muže i ženu. Pokud vám bude důvěřovat a vzájemně si vyhovíte, plně uspokojí vaše dominantní/sadistické potřeby.“
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2019 01:26
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám rozumný, ale sadistický pár
Jsem 36letý masochista miluji dušení hlavně ve formě oprátky na krku a CBT. Hledám sadistický pár, na pravidelné setkávání a posouvání limitů. Někoho kdo by uvítal zkušeného kamaráda. Oboje jsou hrátky na hraně, proto hledám někoho s mozkem, kdo si uvědomuje rizika a akceptuje předem daná pravidla. Pokud vás vzrušuje nahé bezmocné tělo, balancujici na špičkách s roztaženými nohami a opratkou na krku, zoufale se snažící udržet i přes CBT a kňučici do roubiku.... tak se potkejme a pobavme se o tom. Kamarádství v bolesti bez naruśeni vztahů a diskretnosti.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2019 14:31
huawei
huawei (61)
#46718
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu nebo muže
Pro ženy i muže.
Starý, perverzní chlípník s trestnou lavicí a zahradou plnou ohebných prutů, hledá - přijme submisivní protějšek, jenž s pomocí cukru a biče bude uspokojovat potřeby pánova těla. U muže schopnost aktivně análně uspokojit pána podmínkou. Příležitost také pro zájemce o pracovní otroctví. Upřednostním zájemce o trvalý vztah. K dispozici mimo jiné spankový stroj nebo nabídka pro pár, jenž by byl společně mrskán důtkami a znehybněn společně ve smršťovací folii.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.5.2019 07:11
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Nováček v BDSM
Jsem nováček v BDSM. Hledám dominu, dominanta nebo pár, kde je aspoň jeden dominantní na pravidelné i jednorázové akce. Jsem nováček a chci poznat svět BDSM na vlastní kůži :) Jsem vysoký, sportovní postavy a otevřený ledasčemu. Požaduji (a nabízím) diskrétnost a čistotu.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.5.2019 21:22
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
DS pár
hledá hezkou bi subinku na reál. Zázemí máme na Kolínsku.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.5.2019 08:40
c32
c32 (41)
#46692
Switch skupina z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
spank
rákoska - magický nástroj který začíná léčit a motivovat tam kde končí ostatní praktiky. Jestli také potřebuješ zkrotit divoké myšlenky, uvolnit vnitřní napětí nebo třeba jen potřebuješ silnější motivaci k dosažení lepších studijních výsledků, zhubnutí přebytečných kil, skoncovat s kouřením atd. vyzkoušej spankovu terapii a uvidíš jak rychle se dostaví kýžený výsledek. Jsme pár středních let z Brna (žena jen výprasky jen dává, muž rád dá i dostane :-) ) a rádi poznáme kamarádku která by k nám pravidelně docházela. Napiš, uleví se Ti
nový od tvého posledního přihlášení - 12.5.2019 10:57
Bob4
Bob4 (35)
#46680
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Obline/email slizba, dopisovani
Dobry den, rad zprijemnim den dominantni pani, nebo panovi.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.5.2019 13:10
mirror
mirror (28)
#46678
Switch skupina z Prahy hledá submisivní ženu
S přítelkyní (on switch, ona taky switch ale k holkách dominantní) hledáme zajímavou, milou (klidně i nezkušenou - to je o to lákavější) holku pro pokec o všem od sportu až po oblíbené BDSM filmy...a možná i pro splnění fantazie přítelkyně.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.5.2019 10:32
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Sissy hledá :)
Jsem "něco málo zkušená" 28 letá sissy (170 cm, 65kg), ráda bych poznala někoho (Muže nebo Ženu), se kterým bych si povídala a v nejvíc ideálním případě už nikdy nehledala nikoho jiného. Moc se mi líbí nastavování pravidel, kontrola (v mém případě spíš ztráta kontroly), posouvaní hranic, omezování orgasmů a takové ty klasické sissy věci :) Budu ráda když se mi někdo ozve :) PS: Nemám zájem o jednorázový (nebo vícerázový sex) a nesejdu se s Vámi po týdnu....
nový od tvého posledního přihlášení - 9.5.2019 19:10
Sub100
Sub100 (20)
#46661
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Otrok hledá pána
Dobrý den hledám zde mého pána který by si ze mě udělal otroka. Jsem 20 letý, hubený. Rád bych kdyby se me nekdo ujal a ukazal bych kde mam misto. Kdyby me ponižoval, nějaké bití, klidně dogplay nebo ponyplay, mumifikace, nějaké tresty svíčka, ledové kostky, nejradeji mám když jsem při všem svázaný abych si připadal bezmocně a nemohl se bránit, nebráním se ani svázání a nahotě na veřejnosti někde v lese nebo na louce, uzamčení do klece, lehčí mučení. Najdu zde svého pána??
nový od tvého posledního přihlášení - 9.5.2019 08:24
Submisivní muž z Vysočiny hledá dominantní ženu nebo muže
E-mail/skype
Hledám e-mail/skype výcvik. Nic víc
nový od tvého posledního přihlášení - 8.5.2019 15:56
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Net mail vedení
Hledám někoho, koho by bavilo na dálku, nejlépe pomocí emailu vést subinu k plnění příkazů a poslušnosti.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.5.2019 14:24
HellB
HellB (38)
#46615
Switch skupina z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Pár nebo jednotlivec na dopisování a výměnu fotek
Ahoj s manželkou hledáme optimálně pár na dopisování, výměnu fotek a potenciální setkání. Optimálně s párem, ale jednotlivci jsou též výtáni.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.5.2019 03:33
Submisivní muž z Vysočiny hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám dominantní osobu, která by si čas od času ráda zpestřila svůj život setkáváním se mnou. Já v roli suba se rád postarám o uspokojení vašich sexuálních potřeb, o odreagování formou fyzického i psychického týrání mé osoby.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.5.2019 10:16
Switch skupina z Moravskoslezského kraje hledá switch ženu
Jsme pár, co má rád sex, kvalitní víno a dobré jídlo. Užíváme si vztah pána a subky. V posteli se opravdu neradi nudíme. Nehledáme samostatné muže, ale mladý pár, nebo subinku v našem věku, se kterýma bychom mohli strávit příjemné chvíle ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 30.4.2019 13:23