Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Switch žena z Pardubického kraje hledá switch muže
Hledám kamaráda /ku, ke společnému hledání všeho krásného.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2019 16:53
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám....
Jsem usměvavá prsatá silná žena. Nemám mnoho zkušeností, ale zjistila jsem, že oddanost, poslušnost, společné posouvání a hledání hranic, je to, co mě naplňuje a uspokojuje. Nepotřebuji hrubé násilí, ale mám potřebu být poslušnou a tedy odměněnou subinkou, někdy i neposlušnou a tedy potrestanou subinkou. Pán pro mě musí být skutečným Pánem.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2019 10:25
Dominantní žena z Prahy hledá dominantního muže
20.8 - 24.8. 2019
Hledám submisivního muže, se kerým bychom prožili 4 pěkné dny neobyčejným způsobem. Hledám muže impulzivního, upřímného, spolehlivého, někoho, kdo mě rozesměje a bude sdílet mou zálibu v dobrodružství. Někoho, kdo má v tyto dny volno, nečeká automaticky sex, někoho kdo se chce spíše bavit a prožít něco společně, aby bylo v září na co vzpomínat. Ideálně vyšší postavy, spíše štíhlejší. Charismatický gentleman. Nepotřebuji sponzora pro tuto akci a ani ho nehledám. Sponzorem ale také nejsem. Hledám někoho, s kým tyto dny budu chtít strávit. Lokace : spíše zůstat v Evropě. Prosím o fotku a popis, jak si to představuješ. Jsem z Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.7.2019 23:47
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám vážný vztah
Ahoj, hledám partnera na vážný vztah, ne krátkodobý. Někoho inteligentního se zájmem o cestování. Já baculka, sš, láska ke kočkám, sub.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.7.2019 22:00
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Najdu Pána na lekce?
Jestli to máte Pane stejně jako já, nehledáte primárně sex, vztah, ale můžu u Vás zavřít oči a Vy mě pokoříte, zmučíte a budete mě občas cvičit jako čubku, děvku a nebo poslušnou subinku, napište.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.7.2019 21:15
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Kudy dál??
Nevím čím zaujmout dom muže?Napsat se dá vlastně cokoliv, někdy nepomůže milión vět, někdy naopak stačí jedna ... osudová.... toužím nechat se vést rozumným mužem ... vším co nám život nabízí.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.7.2019 19:09
hravr
hravr (25)
#47301
Dominantní žena z Královéhradeckého kraje hledá submisivního muže
Hledám partnera
Zdravím, ráda bych našla partnera k utvoření vážného vztahu a později rodiny. Já - VŠ, spíše knihomolka, ale sportu se nevyhýbám. Ráda pořád objevuji něco nového. Pokud zde někdo nejlépe z Hradce Králové a okolí smýšlí podobně, budu ráda za zprávu. Na všechny konstruktivní se pokusím odepsat.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2019 23:16
Tyna-s
Tyna-s (23)
#47298
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledá se muž :)
Ahoj :) Ráda bych zde našla muže, který má smysl pro humor a srdce na správném místě (reálně i metaforicky myšleno). Pokud si budeme rozumět, nebráním se časem vztahu. PS: hledám lásku na celý život a mám i jiné kvality než to, že jsem veselá a skvěle vařím :)
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2019 19:26
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi. Jinak jsem submisivní žena a hledám muže případně pár.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.7.2019 19:01
Dominantní žena z Plzeňského kraje hledá submisivního muže
Hledám inteligentního milého subíka z Plzně
Ahoj. Je tu nějaký inteligentní, milý, gentleman subík, který bydlí v Plzni? Jsem tu nová a ráda poznám nové přátele. S vanilkovými muži už si moc nerozumím. Na kafe, pokec, procházku...
nový od tvého posledního přihlášení - 8.7.2019 20:28
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Boubelatá subinka hledá Pána
Ráda bych Tě našla a nechala se ochočit. Chybíš mi.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.7.2019 11:09
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Atraktivní a inteligentní muž?
Ráda bych touto cestou našla atraktivního a inteligentního muže pro BDSM záležitosti. Preferuji něco dlouhodobějšího rázu, pokud si budeme vyhovovat nebráním se ani vztahu (ráda bych si jednou našla někoho podobně orientovaného pro trvalý vztah), ale klidně se může jednat i jen o pravidelné nezávazné schůzky. Více info viz můj profil. Prosím odpovědi pouze s fotem, děkuji.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.7.2019 22:47
Switch žena z Moravskoslezského kraje hledá submisivního muže
Kamarád s výhodami
Hledám kamaráda s výhodami na pravidelné schůzky, někoho na pokec a vyblbnutí se. Nezkušenost výhodou. Nevyhledávám žádné extra BDSM praktiky, prostě si ráda hraju. Starší 30 let prosím nepište.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.7.2019 07:59
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Hledá se...
Ráda bych seznámila se sympatickým mužem submisivnějšího zaměření, jehož občasná přítomnost by prozářila šeď všedních dnů. Uvitám inteligentního vnímavého nekuřáka s všeobecným rozhledem a smyslem pro humor. Větší M a snaha potěšit ženu výhodou. Úroveň, čistota a spolehlivost podmínkou. Ocením kreativní a neotřelé nápady. Prosím o odpovědi s civilní fotografií, informacemi o Tvé osobě a o tom, koho hledáš. Osobní setkání napoví.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.7.2019 20:08
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám v sobě odvahu zkusit něco, po čem jsem zatím jen potají pokukovala. Jsem 32/178 s boky jako skříň. Mám ráda vejlety do neznáma, sport, umění a tvoření. Občas mám ráda lidi, občas samotu. Učím se být sama sebou a být otevřená k druhým. Občas to jde pěkně ztuha. Ale někdy bývám nedopatřením i docela vtipná. Málokdy plánuju. Ráda dávám věcem volný průběh a objevuju nový věci. Někdy do nich jdu po hlavě, jindy potřebuju čas. Na kontakt s novýma lidma dokonce spoustu času. Tak trpělivost prosím, pokud neodepisuju, je možný, že se právě schovávám za gaučem ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 2.7.2019 12:53