Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Ell8
Ell8 (21)
#48511
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
Subinka hledá svého pána
Hledám někoho, kdo by mi byl rovnocenným partnerem, ale za zavřenými dveřmi, v soukromí, by byl mým pánem. Jsem v DS vztahu relativně nová, něco už mám za sebou nicméně toužím dál experimentovat. Pokud by tě tedy bavilo trávit společně čas a také posouvat mé hranice dál a dál, tak se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.11.2019 21:37
Kotě
Kotě (19)
#48509
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Ahojky, ráda si hraji na kotě, nebo malou holku, hledám někoho s podobnou zálibou, kdo by se chtěl o takovou starat.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.11.2019 18:54
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Hledá se mladý subík
Jsem 18 letá studentka z Brna a hledám mladého submisivního muže, který miluje bolest a snese i tvrdší praktiky, na občasné schůzky nebo dokonce D/s vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.11.2019 09:23
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Kámoš
Ahoj všichni, Překvapivě nehledám ani sex ani výchovu ... jen člověka se kterým se v tomhle složitém světě budem smát.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.11.2019 15:19
eve
eve (44)
#48459
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Dominantní nekuřák?
Já 44/163/70 hledám dominantního muže, kterého by bavilo vést mě v rámci hubnutí. Tresty nejlépe výprask, zákaz nějakých činností apod. Jsem vdaná, sex není prioritou. Odepiš pouze chceš-li totéž.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.11.2019 19:04
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi. Jinak jsem submisivní žena a hledám muže případně pár.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.10.2019 22:28
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Jsem mladá a nezkušená. Chci to jen zkusit. A zjistit čeho jsem schopna a co všechno dokážu.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.10.2019 22:58
Dominantní žena z Prahy hledá switch muže
někdo s mozkem na správném místě
Pořádný chlap co své bohyni udělá co ji na očích vidí. Nezadaný, přiměřeného věku s vlastním zázemím a z Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.10.2019 20:18
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Ahoj, tak se rozhlížím po nových možnostech, které mi nově nabytá svoboda přináší a ráda bych konečně našla vztah, kde mi bude vyhovovat i ta postelová stránka věci a nebude vanilková. Jsem pohodová holka, pro každou legraci a každý výlet. Chci být respektována jako žena, člověk, samostatná bytost, ale v soukromí si chci kleknout, poddat se a dělat radost nám oběma. Zkušenosti nějaké mám a rozhodně to není jen módní rozmar. Už jsem dost velká na to, abych věděla, co chci :)
nový od tvého posledního přihlášení - 23.10.2019 12:21
Switch žena z Prahy hledá switch muže
V Praze je prej blaze,
ale protože vždycky může bejt ještě líp, tak co provětrat tělo i ducha a vyrazit někam ven za kulturou, na procházku, do baru, krmit labutě, snažit se turistům lámanou angličtinou prodat bublinku do vodováhy, namluvit na video smuteční řeč se zásobou balónků s héliem, objevit ty nejhorší restaurace, zajít do muzea vibrátorů, pokusit se v holešovický tržnici koupit Svatej Grál nebo se společně naučit háčkovat? Mý spřízněný bláznivý duše jsou buď daleko nebo lítaj po celým světě a já bych ráda poznala nějaký nový lidi, kámoše nebo něco takovýho, před kterýma můžu v klidu říct, že svíčka v análu mě jako fakt neba, ale škrcení je fakt boží, aniž by jim z toho prdla pumpa nebo mě začali polévat svěcenou vodou. Ne, že by se mnou byla sranda furt, taky umím solidně zaintrovertit a bejt nudná, ale i to k životu patří. Sociální inteligence a smysl pro humor nutný, chceš-li zjistit, kdo jsem já, koukni mi do profilu. Těším se. :) P. S. V Aťasu jsem inventářem, takže až se budou stěhovat a sepisovat, co všechno tam mají, tak ať na tom seznamu nejsem jedinej kus, co není nábytek.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.10.2019 17:11
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Hledám někoho lehce masochistického na pravidelné BDSM hraní. Necítím se být dominantní, hledám někoho, komu jde především o bolest, kterou má spojenou se vzrušením, než že by ho bralo nucení a ponižování. Mám sice práci s lidmi, která mě naplňuje, ale ve svém osobním životě nechci a nemám sílu zaobírat se problémy někoho jiného, takže hledám stabilní osobnost, která je po psychické stránce zcela v pořádku a ve většině aspektech života spíše dominantní. Velmi ráda provokuji, líbí se mi reakce toho druhého na různé podněty a jak se podemnou svíjí. Mám ráda lehký spanking, drobné škrábání různými předměty, štípání, lechtání, hrátky s horkým voskem či ledovými kostkami. Co ale primárně nehledám, je cokoliv s penisem, varlaty či análním otvorem - to jenom s někým, koho znám delší dobu. Výměnu fotek po pár zprávách beru jako povinnost, měli bychom si být fyzicky sympatičtí. Předem upozorňuji, že zázemí sice mám, ale nikoho cizího si k sobě brát nebudu.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.10.2019 18:51
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Hledám muže...
Ráda bych poznala muže, který se rád v soukromí promění v subíka, co se rád věnuje masáží chodidel a činí mu potěšení potěšit ženu. Ráda bych, aby byl vzdělaný, charismatický s kladným vztahem k cestování, přírodě a uměl se chovat, abych k němu tajně mohla vzhlížet, i když bude klečet u mých nohou...pouze Praha.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.10.2019 23:34
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Ráda poznám přirozeně dominantního muže. Nehledám chvilkové pobavení, ani on line výcvik, ale partnera pro dlouhodobý, přátelský vztah. Jen okres PI, ST a PB. Vyšší, štíhlejší, nezadaný pohodář, přiměřeného věku (47 - 55 l.), upřímný, zodpovědný, se smyslem pro humor a s vlastní fantazií? No, to už je asi oblast sci-fi, ale kdo ví? Jsem štíhlá, sympatická, příjemná světlovláska, v reálném světě samostatná, soběstačná, nezávislá žena se spoustou koníčků a zájmů, ale v soukromí se stávám oddanou a pokornou...
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 20:06
Lada47
Lada47 (47)
#48201
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Pána, skupinu
Dobrý den, jsem šedá myš a chci občas vše hodit za hlavu a hledám hrubého dominantního muže, pár, skupinu, kde budu po ruce, služkou, děvkou. Ráda bych zažila, být vlastněna. trestána, ponižována, nadávky, nucenou nahotu, hrubý sex, být půjčována,prodávána a mrdána jako kurva i skupinou. A pak se zase vrátit do svého šedivého života. Bohužel, je mi již 47 let,jsem plnoštíhlá, prsatá, prdelatá čubka pro Vaše potěšení. Lada
nový od tvého posledního přihlášení - 10.10.2019 06:19
Switch žena z Prahy hledá dominantního muže
Jsem atraktivní a úspěšná žena, která ráda tráví volný čas aktivně (sport, kultura i jiné zájmy), dbá o sebe, ráda vaří a je emocionálně vyrovnaná. Hledám k sobě atraktivního a úspěšného dom/switch muže (ideálně na vztah), který stejně jako já ve vanilkovém vztahu nevydrží a chce si najít partnera, který by to měl v tomto ohledu stejně. Věřím, že se tu najde někdo, kdo to má jako já. :) Více info na profilu. Pozn. Mám věkový limit, 40 a výš už mi prosím nepište. Rovněž vzhled je pro mne důležitý, hledám muže, co stejně jako já sportuje a dbá o sebe.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.10.2019 19:18