Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj, odstěhovala se mi paní, zde bych ráda našla sympatického majitele. Někoho kdo umí být přísný náročný, ale nemá problém i pochválit. Zkušenosti mám, jsem také sympatická, spolehlivá a věrná. Více ve vyplněném dotazníku, případně ráda popovídám na chatu ve večerních hodinách kolem 20.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.1.2019 20:06
Ell8
Ell8 (21)
#45562
Switch žena z Prahy hledá dominantního muže
Nezkušená subinka
Hledám někoho, kdo by mi byl rovnocenným partnerem, ale v soukromí by byl mým pánem. Jsem v DS vztahu relativně nová, toužím experimentovat. Pokud by tě tedy bavilo si mě zaučit a společně posouvat mé hranice dál a dál tak se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.1.2019 18:27
Submisivní žena z Libereckého kraje hledá dominantního muže
najdu?
Najde se zde dominantní muž pro sympatickou subinku? Muž s pevnou rukou, která umí potrestat, ale i pohladit? Gentleman, který umí podpořit a pochválit? Mělo by ti být ideálně, mezi 35 až 40 lety, neměl bys příliš holdovat alkoholu a měl bys tolerovat mé děti. Nehledám jen jednorázové hraní nebo sex, ale hledám plnohodnotného partnera. Muže na jehož se mohu spolehnout a věřit mu za všech okolností. Pokud Tě můj inzerát zaujal, těším se na tvou odpověď. Přiložená fotka potěší, ale není nutnost.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.1.2019 12:17
Browyn
Browyn (27)
#45548
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Zbavil ji vůle. Oděn v třpyt vznášel se nad ní.
Nerada řeším hlouposti. Chci mluvit o atomech, smrti, mimozemském životě, sexu, magii, intelektu, smyslu života, vzdálených galaxiích. O lžích, které jsi řekl, tvých oblíbených vůních, tvém dětství. O tom, co tě v noci nenechá spát. O tvých nejistotách a věcech, ze kterých máš strach. Mám ráda lidi, kteří mají hloubku, kteří mluví i o emocích a mají spletitou mysl. Nezajímá mě "jak je". Jsem žena, která je šťastná, když je její duše svobodná a může trávit čas s těmi, jež miluje. Partnera bych ráda upřímného, otevřeného, respektujícího, spolehlivého a vášnivého. Jsem požitkářka. Ráda používám svoje smysly. Miluju hudbu, mám ráda filmy, divadlo, výstavy, vědecké konference a veletrhy, píšu pohledy a dopisy, ráda kreslím (i když mi to moc nejde:)) a moc ráda čtu (když mám čas). Ráda plavu a užívám si jógu a Krav Magu. Miluju ovoce a ovocný saláty. Tempeh, mango, avokádo, pohankový lupínky. Miluju sex a miluju vůně. Nemám řidičák a neumim jezdit na kole. Ráda se bavím o světě a filosofii, i když tomu pramálo rozumím. Naprosto selhávám v zeměpise a v dějinách. Mám orientační smysl pro humor. Ráda se učím, baví mě se vzdělávat. A nejvíc mě asi naplňují kvalitní, pravdivý mezilidský vztahy a osobní příběhy.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.1.2019 11:52
Ischa
Ischa (33)
#45543
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Na každý hrnec se najde poklička :)
Jsem přirozeně submisivní, zároveň i paličatá s vlastním názorem. Nehledám tedy otrokáře ale přirozeně dominantního partnera. Někoho kdo dokáže zkrotit a zároveň i pohladit. Spousta věcí je o domluvě a společném posouvání hranic. Není pro mne důležitý vzhled, taky nejsem princezna. Ale vzájemná chemie a souznění musí být.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.1.2019 18:02
Miosa
Miosa (25)
#45541
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Spanker:-)
Hledám zkušenějšího, vyrovnaného může se zálibou ve spanku. Líbí se mi klasické pojetí ve vychovatelne s rákoskou v ruce, kdy jsem v roli trestane a ty v roli vychovatele. Věkové ideálně 27-35 let. Praha, České Budějovice. Budu ráda, když mi o sobě něco málo napíšeš a třeba se potkáme na kávě :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 11.1.2019 16:44
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Život jako v pohádce - zachránit Princeznu může jen pravá láska
S bolavým srdcem se na vědomost dává, že Princ, který Princeznu před drakem zachraňoval, podlehl volání záhadné Sirény. Najde-li se ten, kdo jeho nelehký úkol dokončit dokáže, dostane Princeznu a možná i půl království. Jsi-li odvážný a trpělivý, pátrej po dalších stopách na profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.1.2019 18:32
hmmm
hmmm (41)
#45518
Switch žena z Královéhradeckého kraje hledá dominantního muže
Najde masochistka dominanta, který nepotřebuje ke své spokojenosti psychické ponížení protějšku? Nehledám akce.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.1.2019 15:30
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Zdravím, jsem submisivní dívka hledající dominantního muže z Prahy nebo ze Středočeského kraje. Studuji vysokou školu v Praze, brzy mi bude 21 let a moc ráda bych už s někým navázala vztah. Pokud jsem vás alespoň trochu zaujala, neváhejte napsat :)
nový od tvého posledního přihlášení - 3.1.2019 02:46
Dominantní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hotwife hledá milence
Jsem dominantě zaměřená vdaná žena, která by ráda našla milence, jemuž něco říkají slova Hotwife x Cuckold. Mám poměrně jasné představy, ze kterých nechci slevit a které jsou pro mne důležité. Asi to nejdůležitější je, abys věděl, jak se se subíkem mluví. Nemyslím tím konkrétní slova, ale spíš ten správný nadhled. Možná by bylo fajn, abys byl v jiném vztahu vztahu dominantní a měl to už tak nějak zažité. Se mnou budeš na stejné úrovni i když dáma je vždycky víc, než král :-), ale můj submisivní manžel bude ten dole a chci, aby to cítil i od tebe. Taky by ti neměla vadit jeho občasná fyzická přítomnost u některých našich schůzek. Kdyby jsi byl navíc bi, tak by to mohlo být ještě zajímavější. Tvůj věk je snad přiměřený mému a dokážeš zařídit v Praze, nebo okolí klidné místo, kde se můžeme vzájemně víc poznat.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.12.2018 11:29
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Hledám dominantního muže do 27 let. Hledám životního partnera, ale nemusí být. Chci objevovat svět BDSM. Chci být sdílená možná s tvými kamarády a hrátkám s ostatními ženami se taky nebráním, ba naopak ;).
nový od tvého posledního přihlášení - 25.12.2018 18:47
Submisivní žena z Libereckého kraje hledá dominantního muže
Hledám partnera pro dny všední i nevšední. Jsem štíhlá tmavovláska s jednou ratolestí. Od vztahu očekávám důvěru a oboustranný respekt. A také zažívání nevšedních okamžiků BDSM světa. Světa plného vzrušujících praktik.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.12.2018 14:11
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Povídky
Ahoj, hledám dominantního muže, který rád píše. Nehledám vztah. Mám vše, co potřebuju. Jen strašně ráda píšu a mám hrozně ráda psaní povídek "na pokračování".
nový od tvého posledního přihlášení - 14.12.2018 22:33
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pán pro subinku - vztah a společný život
Dobrý den, chtěla bych najít pána, partnera na život, kterému bych sloužila jako poslušná subinka, s kterým bychom měli 24/7 d/s vztah. Jsem subina a masochistka, nějaké informace o sobě mám na profilu. Chtěla bych pánovi patřit, mít se svým pánem pouto založené na důvěře a absolutní oddanosti. Má představa: dominantní, v jisté míře sadistický, rozumný, inteligetní, zajimající se o světové dění, kulturu, mít smysl pro humor a byl věrný...a mám slabost pro vysoké muže....
nový od tvého posledního přihlášení - 13.12.2018 22:35
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Nová subinka v Brně ;)
Ahojky, postupně se stěhuji do Brna za prací a chybí mi tu spřízněná duše ;) Jsem blondýnka, holka krev a mléko , usměvavá, submisivní, vysokoškolačka a také slečna na vozíku (víc info v mých předchozích inzerátech). Zajdeme spolu na drink a stanou se z nás přátelé nebo ještě lépe - staneš se mým jediným ochranitelem a Pánem? ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.12.2018 20:54