Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Někoho na hraní
Hledám alfa muže, který hledá občasnou hračku pro své pobavení, a který netrvá na sexu. Nehledám trvalý D/s ani BDSM vztah, jen mi to občas chybí, proto hledám občasné schůzky. A co mě láká? Znehybnění, dráždění, trochu bolesti, můžeš mě i trochu ponižovat. Ideálně někoho, koho prostě uspokojí mít k dispozici tělo na hraní. Můžeme si více napsat přes vzkazy. Nezáleží mi příliš na věku, může ti být od 18ti do 50ti, možná 55ti. Nezáleží mi na vzhledu. Ale záleží mi na tom, abychom si sedli charakterově a měli podobné očekávání. Respektování hranic je top priorita, ocením pokud mi dáš kontakt na dřívější nebo současnou partnerku, které se na to můžu zeptat. Výměna fotek nutností. U tebe, nemám k dispozici soukromé prostory.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2019 13:23
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám muže, který má zájem o skutečný trvalý láskyplný partnerský vztah, důležitý je kromě jiného smysl pro humor a skvělý sex. Chci normálního upřímného, inteligentního, vyzrálého, urostlého a čestného chlapa, který dokáže být v určitých situacích úžasný dominantní a vynalézavý prasák... zkusme si napsat...
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2019 19:44
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi. Jinak jsem submisivní žena a hledám muže případně pár.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2019 13:52
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Hledám subíka pro život a potěšení
Jsem dominantní žena z Prahy a hledám subíka, otroka, čubku pro partnerský vztah. V soukromí je všechno možné a výhradně pod mou taktovkou, nikdy nebudeš vědět, co přijde, tvým cílem je moje spokojenost. Vedle mě bude mít tvůj život konečně smysl. Zároveň jsem zranitelná žena, která potřebuje obejmout, pomazlit a popovídat si na partnerské úrovni. Ale život bude jednodušší, když velí jeden. Navenek budeme běžný pár s mou lehkou převahou. Měl bys být dobře vypadající, sportovně založený, inteligentní, zajištěný, gentleman, nezadaný, žijící v Praze, věk mezi 35 a 45 let. Nesplňuješ-li byť jeden bod, nepiš. Napiš pouze s fotkou a informacemi o sobě. Nemám-li zájem, neodepisuji. Těším se.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2019 10:55
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám Pána
Jsem usměvavá prsatá silná žena. Nemám mnoho zkušeností, ale zjistila jsem, že oddanost, poslušnost, společné posouvání a hledání hranic, je to, co mě naplňuje a uspokojuje. Nepotřebuji hrubé násilí, ale mám potřebu být poslušnou a tedy odměněnou subinkou, někdy i neposlušnou a tedy potrestanou subinkou. Pán pro mě musí být skutečným Pánem.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.5.2019 17:37
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám
Hledám zde dlouhodobý vztah. Vztah založený na vzájemné úctě, důvěře, inspiraci a především bezmezné lásce. Imponuje mi inteligence, všeobecný rozhled, správný smysl pro humor, charisma. Já se považuji za inteligentní, milou, vzdělanou, srdečnou osobnost, která má ale i dostatek (zdravého) sebevědomí a vlastního temperamentu, tudíž neprojeví submisi jen tak někomu. Znám svoji hodnotu a vím, co mohu nabídnout, nehledám nic za každou cenu. Jde mi o to cítit a tvořit něco mimořádného, co nás bude oba bavit a naplňovat. Líbí se mi vysocí, statní a atraktivní muži (min. 185 cm), věkově zhruba 27-35 let. Sama měřím 178 cm a nejsem žádné tintítko, tudíž přirozený respekt zkrátka nebudu cítit z někoho, kdo je o hlavu menší. Mám ženskou postavu (velká prsa a boky), tmavé delší vlasy, zelené oči. Pokud tě tento text zaujal, budu se těšit na tvoji zprávu. ,,Je sex nemravný? Jen dělá-li se pořádně." Allen Woody
nový od tvého posledního přihlášení - 6.5.2019 08:19
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Ahoj, nazdar, čau
hledám někoho, kdo se mnou bude chodit na koncerty (post-punk, blues rock, stoner rock, neo-psychedelie), koukat na filmy, hrát hry nebo na kytary, číst komiksy, povídat si a kriticky přemýšlet, pít, nic zbytečně nehrotit, bavit se a dělat cokoliv, co nás zrovna napadne a na co budeme mít chuť. Prostě někoho, kdo se nebere zas tak moc vážně, je s ním zábava, je uvolněnej, otevřenej, úplně nelpí na tradičních hodnotách a chce tohle léto zažít dobrodružství. Piš etc.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.5.2019 21:33
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Mám sklony k dominaci i switch
Láká mě dominace i switch :). Hledám svého stálého otroka, se kterým si budeme plnit své sny a představy, kterých mám opravdu hodně a který se bude o mě také i náležitě starat. Nejlépe z okolí. Nejsem zastáncem dlouhého tlachání po netu, ale reálné schůzky, která mnohé napoví....
nový od tvého posledního přihlášení - 3.5.2019 08:57
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
D/s
Ahoj nehledám nikoho ,jen na dopisování! Hledám skutečný ( v budoucnu) po splnění podmínek D/s vztah. Prosím muži v rozmezí 36-42 děkuji.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.5.2019 18:43
Dominantní žena z Plzeňského kraje hledá submisivního muže
Hledám inteligentního milého subíka z Plzně
Ahoj. Je tu nějaký inteligentní, milý, gentlemanský subík, který bydlí v Plzni? Budu se tam stěhovat a ráda poznám nové přátele.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.5.2019 20:44
Switch žena z Prahy hledá submisivního muže
Zasvětím tě do tajů bdsm
Hledám mladého submisivniho a nezkušeneho kluka, kterého můžu zasvětit do tajů bdsm. Baví mě být ta první, která ti dá výprask. Jsem hooodne baculatá blondýnka, pečující sadistka. Můžeme vyměnit pár slov a když si sedneme, sejít se. Hledám především kamarádství s výhodami, ale kdyby náhodou... :)
nový od tvého posledního přihlášení - 27.4.2019 01:55
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Kopřivy raší, večery se pomalu ale jistě prodlužují...
...a v mém životě zase nastal čas se dívat kolem sebe. Už mě netěší být na všechnu tu krásu světa sama, sdílená radost je přece radost dvojnásobná. Chci se společně toulat městy, koupat se v nočních řekách, spát pod hvězdami, číst stejné knihy, dlouze diskutovat o všem, co nám přijde důležité, pomalu se vzájemně přibližovat a společně růst. A taky páchat spoustu zvrhlostí, že ano. Přeji si nezadaného muže ve svém věku, s opravdu otevřenou myslí, zvídavou a hloubavou osobnost, kde se inteligence mísí s různou mírou zvířeckosti, sadismu a dominance :) okouzlení u mě začíná výměnou myšlenek, ne výčtem praktik. Těším se!
nový od tvého posledního přihlášení - 24.4.2019 00:11
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Hrozně ráda bych řekla, koho hledám. Asi muže, určitě dominantně založeného, do věku 35, dost záleží na sympatiích. A neklekám si na rozkaz.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2019 21:11
eve
eve (43)
#46511
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Jsi dominantní nekuřák?
Hledám dominantního muže, kterého by bavilo dělat mi "trenéra". Potřebuji získat a udržet si fyzickou kondici. Nejde mi primárně o sex, jsem vdaná. Hledám dlouhodobý vztah s přítelem, který by se postaral o to, abych dobře vypadala a dobře se cítila. Zkrotíš mou lenost, abych chtěla být i kvůli Tobě hezkou? 43/163/69
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2019 18:25
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
věřím v lásku
Jsem ve fázi, kdy hledám lásku a důvěru nejen sama v sobě, ale i v druhém. Momentálně je to se mnou velice složité. Nejsem klasická domina, spíš hodná a milá vanilka, přesto dokáži milovanému člověku na jeho přání různě vyjít vstříc a dle potřeby i ublížit.Samozřejmě jsem ráda vnímána jako Dáma, rozmazlovaná a hýčkaná. Možná tohle dá někomu smysl.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.4.2019 19:07