Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
DDLG
Hledám dominantního muže, chytrého a ideálně s dobrým vzhledem. S ddlg nemám žádnou zkušenost a momentálně je to něco, co bych chtěla vyzkoušet. Pokud jsi ve věku od 20-40 let a chceš si vychovat holčičku podle sebe, rozmazlovat ji, budovat vztah ozvi se, nejlépe s popisem, jak by sis náš vztah představoval.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.3.2019 20:48
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Druhý pokus
Hledám sub muže. Uvítám základní informace (práce, zájmy, bdsm preference) a foto.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.3.2019 10:43
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám svého prvního pána :)
Ráda bych poznala sebevědomého mladého dominantního muže, který by mě postupně provedl celým světem bdsm a pomohl mi oběvit a posouvat mé hranice. Měl by si už sám mít zkušenosti a vědět, co hledáš a chceš. Bdsm mě zajímá pouze v sexuální rovině, nehledám přesah do "normálního" života. A přestože zde prvoplánově nehledám partnera, neměl by si být zadaný. Ráda bych zde našla kamaráda, spřízněnou duši, se kterým bychom se potkávali pravidelně. A přestože by si mě během sexu trápil a trýznil mě, mimo něj by ses ke mě choval s respektem a důvěrou. A ja budu poslouchat a plnit, co ty budeš chtít. :) ... Prosím o odpovědi s fotkou, pokud není vzájemná sympatie, nemá to cenu. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 3.3.2019 16:57
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Brigáda pro dominanta
Nabízím brigádu pro dominanta. Jedná se o nenáročnou práci v příjemném prostředí. Náplň práce: starat o slečnu a tvářit se, že Vám na ní záleží. Způsoby projevu starosti dle domluvy (svazování, výprask, catplay atd.). Požadavky: věk 24-30, příjemné vystupování, inteligence a gentlemanské chování. Praxe není nutná. Benefity: domácí večeře a snídaně, společnost milé a (snad) chytré slečny, posezení v kavárnách a vinárnách, návštěva koncertů a galerií. Více info do zpráv.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.3.2019 17:52
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám....
Nemám mnoho zkušeností, proto hledám své hranice. Potřebuji Pána, být jeho oddanou hračkou. Hledám životního partnera, tedy muže, Pána, pro kterého bych mohla žít, dělat ho šťastným a tím být šťastna sama. Jsem prsatá, silná, s úsměvem na tváři. Submisivita je pro mě o důvěře, poslušnosti a zcela oddání se Pánovi...proto nehledám jednorázové lekce, ale jednoho Pána, ke kterému bych si mohla tento vztah vybudovat.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.2.2019 16:49
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Možná už dozrál čas :)
... Nějaký čas to zle vydržet.. Ale po určité době skutečná subinka začne opravdu strádat.. Proto zde oslovuji Tebe, který se cítíš být přísným, dominantním gentlemanem. Hledám Tebe, který máš zkušenosti s vedením (ne)poslušných fenek. Důležitým mottem, které by mohlo napovědět, je " I facka se dá ustedrit s grácií a vyšším cílem. Slzy subinky mohou být i projevem pokory, oddanosti a štěstí. " :)
nový od tvého posledního přihlášení - 26.2.2019 22:25
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi. Jinak jsem submisivní žena a hledám muže případně pár.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.2.2019 20:35
Ell8
Ell8 (21)
#45950
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
Hledám někoho, kdo by mi byl rovnocenným partnerem, ale za zavřenými dveřmi, v soukromí, by byl mým pánem. Jsem v DS vztahu relativně nová, toužím experimentovat. Pokud by tě tedy bavilo trávit společně čas a také posouvat mé hranice dál a dál, tak se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.2.2019 15:23
Caitsy
Caitsy (21)
#45920
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Domíci v Plzni jako vymřelý druh..
Zdravím, to se opravdu v Plzni nenajde nějaký domík/switch do 30 let, se svým zázemím na pravidelné akce? :)
nový od tvého posledního přihlášení - 21.2.2019 19:44
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Kočička bez obojku
V běžném životě dominantní kočička hledá inteligentního, sečtělého, vzdělaného dominantního muže, který se nebude bát si jí ochočit. P.S.: Pokud se neumíš chovat jako gentleman, chceš jen hadr na podlahu nebo si myslíš, že ve hvězdách najdeš budoucnost, zkus to prosím jinde. Děkuji :)
nový od tvého posledního přihlášení - 6.2.2019 20:50
cvrcek
cvrcek (20)
#45778
Switch žena z Jihočeského kraje hledá switch muže
Mladá, cílevědomá, vtipná a občas drzá dívka hledá muže, který ví co chce a jde si za tím. Nehledám někoho, kdo se teprve rozhoduje o své budoucnosti a neví, kde se vidí za 5 či více let :) Je mi jedno zda jsi dom nebo switch, vyloženě submisivního partnera nehledám. Proč? Neklapalo by nám to. Takže pokud se cítíš na to mi napsat, tak to udělej. Nemáš co ztratit, maximálně pár minut :)
nový od tvého posledního přihlášení - 4.2.2019 00:29
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Malá holčička hledá pevné vedení
Hledám muže, který se o mě bude starat jako o malou holčičku, se vším, co k tomu patří. Rozmazlovat mě, dávat něhu, ale zároveň bude mít pevně v rukou mé uspokojení a potřeby. Líbí se mi ten kontrast mezi opečováváním a perverzí. Najdu Tě?
nový od tvého posledního přihlášení - 1.2.2019 22:03
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi. Jinak jsem submisivní žena a hledám muže případně pár
nový od tvého posledního přihlášení - 31.1.2019 21:33
Antea
Antea (39)
#45707
Dominantní žena z Královéhradeckého kraje hledá submisivního muže
Otrok
Zadaná Madam hledá osobního oddaného otroka pro své potěšení... ideálně střední Krkonoše.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.1.2019 17:32
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Čekám na Tebe...
Hledám dominantního , trpělivého nekuřáka s duší a smyslem pro humor z Prahy. Chci, abys mě opatroval, lehce trestal, ochraňoval, hlídal si mě jako svůj majetek, bral ohled na mé potřeby, donutil mě klečet při sexu a otíral mi slzy při nezdarech života, být Tvoje holčička i hračka... Hledám hluboký, věrný vztah, založený na důvěře, oddanosti a lásce. Chci s Tebou trávit společný čas, povídat, filozofovat o životě nad sklenkou vína, kde mě bereš jako rovnocenného partnera, ale zároveň Ti v restauraci nenápadně přinést kalhotky, když si to budeš přát...:-)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2019 19:34