Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Poslušná holčička
Na ulici bys to do mě neřekla, přesto je BDSM v mém životě důležitou součástí. Vnímám ho jako cestu ke svobodné mysli, která pramení z kontroly nad tělem, vnímání tvého pocitu odevzdanosti a dominance. Vztah plný lásky, oboustranného respektu a tolerance je pro mě nedílnou součástí života. Ty ráda zlobíš ale toužíš být poslušná. Jsi sebevědomá ale hledáš v posteli pevnou ruku. Na veřejnosti chceš rovnocenný vztah, v sexu chceš být ale submisivní holčičkou. Mně je 25 let, podnikatel, inženýr, Pražák. Miluji cestování, zvláště pak Asii. Hraju squash, jezdím na kole, pravidelně chodím na crossfit. Rád čtu klasickou literaturu a detektivky, sbírám gramofonové desky a navštěvuji výstavy. Vyhledávám společnost dalších lidí, trávím čas mezi kamarády, kolegy nebo když přednáším před publikem. Jsou ale i chvíle kdy mě nabíjí energií filozofování ve dvou. Zajímá tě více? Budu rád, když se ozveš.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2018 23:37
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.1.2018 10:24
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Zlobíš?
Hledám zlobivou holku, které chybí důkladný výprask. Pokud potřebuješ potrestat i pomazlit, jsem tu pro Tebe.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.11.2018 01:02
k1nk
k1nk (33)
#45181
Dominantní muž ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
PAWG
Hledá se žena s velkým pozadím.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.12.2018 12:10
Dominantní žena ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
Má tu někdo hodně rád bolest?
Momentálně hledám někoho na SM odreagování. Na to je mi jedno, jestli jsi žena či muž, sub, switch, nebo dom. Pro mne jsou v tomto všichni v sub pozici a jaké role zaujímají jinde mne nezajímá. Pokud bych našla ženu, ochotnou sloužit jako otrokyně páru, kde já jsem dom a můj otrok switch, tak by časem mohla přerůst hra v soužití, kde by před okolím a rodinou vystupovala jako nájemnice. Jsem ze Zlínského kraje (Holešovsko).
nový od tvého posledního přihlášení - 9.12.2018 10:14
Sub84
Sub84 (34)
#45179
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám Madam
Dobrý den, hledám zde Madam. Jsem 34letý sub z Prahy. Mam delší blond vlasy a sportovní postavu. V životě a hlavně teda v práci jsem dominantní, ale jinak jsem rad submisivní, ale občas potřebuju umravnit;-) Zkušenosti jako sub mám. Snesu i tvrdší věci a rád bych své limity posunoval dál. Ze začátku pravidelné lekce a časem bych rád i víc. Ale to samozřejmě záleží na Madam, co se mnou bude mít za plány. Hezký den sub Lukáš.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.12.2018 08:10
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
hledám...
Najít ženu pro vážný vztah není příliš složité. Velmi složité je ale najít takovou, která je ve vztahu ta dominantní. Hledám tedy takovou, se kterou si padneme do oka, která by si mě zamkla do pásu cudnosti, trestala mě, rozkazovala mi také rozšiřovala mé obzory, co se týče bdsm praktit. Nejsem příliš zkušený, ale ani úplně nezkušený a nebráním se skoro ničemu - vše nové rád vyzkouším. Více v mém profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.12.2018 01:04
tomi99
tomi99 (43)
#45175
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Rád bych se seznámil s dominantní nebo switch ženou z okolí Kladna, Prahy za účelem občasných schůzek. Vzrušuje mně svazovaní, výprask, ale třeba i společné projížďky na kole. Nehledám vztah, ale hezké a vzrušující společné zážitky.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.12.2018 17:50
Callie
Callie (28)
#45173
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
D/S 24/7
Jsem hodně submisivní žena(27let,163cm,50kg, sportovní postavy) , která touží po D/s vztahu 24/7. Mám netypický vztah a postoj k životu obecně. D/s je pro mě nejhlubší typ vztahu, cesta a zároven cíl na cestě k poznání. 24/7 mě zajímá z důvodu širokého spektra působnosti, kde se nejedná pouze o sexuální, fyzické uspokojení. Hledám podobně zaměřeného, hodně dominantního muže 35-45let se sadistickými sklony, který preferuje cukr/bič a je alternativně založený (duchovno, mystika aj...)
nový od tvého posledního přihlášení - 8.12.2018 14:38
sstyxx
sstyxx (44)
#45170
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Spank a sex
Hledám nadrženou ženskou pro diskrétní schůzky. Mám rád výprasky/spank, svazování, perverzní sex. Rád bych pravidelné schůzky, dlouhodobě.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.12.2018 12:17
nmrt
nmrt (44)
#45169
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Něco chlípného, co nás bude bavit a aspoň chvíli to vydrží...
Velký (s mohutnou postavou), perverzní dom chlap s rozumem v hlavě, silou v rukách, nadhledem v životě a chutí v kalhotách hledá perverzní (čím víc, tím líp) přátelství s chlípnou nadrženou ženskou (může být i v páru), která si potřebuje okořenit život a dostat do těla vše, co ono potřebuje. Máš chuť a jsi schopná se sejít, rád tě poznám a ... Chci/nabízím - zdraví, chuť, diskrétnost, rozum a hlavně realitu.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.12.2018 12:11
Thompi
Thompi (46)
#45168
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Chtěl bych poznat submisivně založenou ženu, která hledá trvalý vztah bez předsudků. Mám rád otevřenost, komunikativnost, a je pro mně osobně moc důležité, mít vedle sebe spokojenou ženu. D/s je oblast, která umožňuje širší a hlubší citové spojení dvou lidí. Jsem charismatický, zodpovědný a komunikativní chlap vyšší sportovní postavy, modré oči, mám zajímavou práci, zajištěný, vyřešenou minulost:) Jinak jsem dost aktivní člověk mladého založení. Brno a okolí... Napiš, těším se na tebe :) Tomáš
nový od tvého posledního přihlášení - 8.12.2018 11:40
Torrux
Torrux (34)
#45167
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
ahoj
Ahoj. Jsem rozumný a spolehlivý muž z Brna všestranných zájmů. Rád zkouším nové věci. BDSM je pro mě především zábava. Hledám holku se smyslem pro humor a nadhledem (sub,dom,switch). Nejen pro účely bdsm, ale i na výlety, cestování, kulturu... Rád napíšu víc.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.12.2018 11:39
Ray36
Ray36 (34)
#45166
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
D/s
Cítím neodolatelnou touhu sloužit ženě. Poznat rafinovanou, ženskou, psychickou Dominanci, kdy žena provokuje a zároveň si udržuje odstup, aby v muži vzbudila touhu a mohla ho využívat. Neptá se, neprosí, ale poroučí a zároveň vtipně uráží a ponižuje, tak že jí to samotnou někdy rozesměje.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.12.2018 11:07
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám holku kterou přitahují výprasky. Vše bezpečně a diskrétně.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.12.2018 10:01
Submisivní muž z Vysočiny hledá dominantní ženu
Jsem normální chlap, který si to prostě někdy udělá sám. Pokud mám ale na sebe víc času, oholím si ho a udělám několikrát po sobě klystýr. Podvážu si koule, a dělám si to do prdelky umělákem. Pokud mám opravdu chuť, cévkuju si ztopořený penis. Je to opravdu vzrušující zasunout hadičku až ke svěrači, kterým pak s lehkou bolestí pronikne a nechá vyprázdnit obsah. Mnohem více by mě však vzrušovalo, být v "péči" ženy, kterou by bavilo, na mě takovéhle pokusy dělat. Nehledám žádnou sadistku. Rád ale poznám nemravu, které by se líbilo se na mě dívat, pomáhat mi, nebo si mě chtěla třeba i svázat a "mučit" mě podle svých představ. Mít mě na vodítku za podvázané koule, dát mi na zadek rákoskou, nebo mě ojet "připínákem" . . ale podle fantazie lze určitě i víc.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.12.2018 21:19
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Cuckold vztah
Jsem sub cuckold a fetišista, který hledá partnerku pro společný život. Mohu také vytvořit subpár se subinkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.12.2018 19:09
XlXI
XlXI (20)
#45161
Dominantní muž ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
Mladá submisivní
Hledám mladou submisivní ve věku 18-20 let. Pro přirozený BDSM vztah odkudkoliv.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.12.2018 18:24