Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
HiL
HiL (35)
#45281
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Nebezpečí a hra
Když se mě někdo zeptá, jak se mám, většinou zalžu a řeknu jen "Dobře", i když se ve skutečnosti mám téměř vždy skvěle. Moc provokativní a suverénní? Ano, někdy jsem. Ale také jsem nenapravitelný snílek optimista a nonkonformista, který žije podle svých vlastních pravidel a věří, že vášnivá láska může být jako padající hvězda - dechberoucí moment světla na nebesích, letmý záblesk věčnosti. Hledám chytrou a krásnou aktivní rošťačku s jiskrou v oku a hravě drzým úsměvem na tváři, působící navenek hrdě a sebevědomě, klidně třeba až maličko namyšleně, ale ve skrytu duše toužící najít někoho, kdo si ji dokáže k sobě připoutat, kdo ji dokáže zkrotit, s kým bude moct prožívat své skryté touhy a cítit se jako jeho holčička.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.12.2018 21:31
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, odkudkoliv z ČR, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 35 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobý, partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.2.2020 21:11
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Jsi zlobivá a drzá holka? Potřebuješ pravidelnou výchovu ve stylu Domestic discipline, nebo tě výprask vzrušuje tak, že si nemůžeš pomoct a zlobíš jen proto, aby sis zasloužila být ohnutá přes koleno a dostala důkladně na holou? Neboj se mi napsat - rozumný přístup a nezávazné setkání je samozřejmostí.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2020 00:28
Freyr
Freyr (28)
#50286
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Najdu dominantní Paní? (celá ČR)
Muž, kterého baví BDSM a submisivní role, 28 let, hledá dominantní ženu (cca 23 - 50 let) primárně z Brna a okolí (ale i celá ČR na scházení se o víkendech), která ho přijme do služby jako sluhu či by ho chtěla vycvičit jako svého otroka. Nabízím absolutní poslušnost, spolehlivost, oddanost, nadšení pro věc. Mám povahu aktivního submisiva, který nevyžaduje BDSM praktiky, ale velmi mě vzrušuje podřízenost, možnost sloužit své paní a plnit její přání, obsluhovat ji. Největší odměnou je pro mě spokojená paní. Mám už zkušenost jako úklidový sluha, rád masíruji a pečuji, nevadí mi fyzická práce. Jsem i masochista, tělesné tresty pro mě nejsou problém. Ale trestat mě nebude třeba, neboť spokojenost mé paní je pro mě vším a zadané úkoly a příkazy plním. Ale tresty jen pro pobavení paní mi nevadí. Hledám pouze ženu, která je přirozeně dominantní a podřízenost muže ji baví a vzrušuje a zároveň má inteligenci a schopnost vcítění se do submisivního protějšku, dovede odhadnout jeho hranice a opatrně je posouvat a rozumí pojmu diskrétnost. Za to se paní dovedu naprosto oddat. Typ vztahu je na Vás, rád budu sloužit jako příležitostný sluha na pár hodin na úklid, zajišťovat kompletní servis na víkend, případně neodmítám i trvalejší či partnerský D/s vztah. Vzhledově jsem vysoký, průměrně hezký, štíhlý a fyzicky zdatný. Inzerát myslím naprosto vážně, nejde o masturbační fantazii, na reál jsem zvyklý a na schůzku jsem schopný se dostavit. Jsem z Brna, prostory mám. Případně jsem scopný dojet.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.5.2020 19:06
Dominantní skupina ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Pán a jeho subka hledají další subinku
Pán a jeho subka hledají bi subinku, která dokáže posloužit a být využitá jak jím, tak jí.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.5.2020 18:42
El.l
El.l (24)
#50284
Submisivní žena z Prahy hledá submisivní ženu
Lištička hledá zvířecí přatele
Jsem velmi přátelská Liška a rada bych se seznámila z dalšími antropomorfnimi zvířatky, klidně naprosto nezkušenými, kteří se teprve hledají. Upřednostňuji spíše slečny, ale ani mužskému pohlaví se nebránim. Primárně hledám pokec, přátelství, v případě vzájemných sympatii i chuti nevylučují společné hraní (ve zvířecím duchu). Ideálně z Prahy pro moznost osobního setkání. Těším se na zprávy, *ňuf*
nový od tvého posledního přihlášení - 26.5.2020 18:10
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Lipno na lodi
Dominantní kapitán 45 let, hledá pohodovou submisivní plavčici kterou by povozil po Lipně. Máš ráda vítr ve vlasech na palubě a v podpalubí rázné zacházení? Pokud ano tak napiš a uvidíme zda se dohodneme. Vyplouvám už v červnu.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.5.2020 15:10
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Hledá se otrokyně
Příjmu do služby otrokyni (24/7), možno i na otrocký víkend, do 30 let věku. Musíš být schopná podstoupit naprosté ponížení, vydržet velmi hrubé zacházení. Nebudu mít nejmenší slitování a nebudu brát ohled na cokoli. Já 36, zkušený, sadistický, perverzní, s vlastním zázemím.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.5.2020 12:12
erhu11
erhu11 (50)
#50278
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní partnerku
Hledám dominantní nebo switch ženu pro partnerský vztah s D/S. Hledám ženu, která je sebevědomá a v soukromí chce muže se smyslem pro BDSM. Hledám tu po které toužím, vím co hledám. Ženu, která hledá muže i pro společný život, společné zájmy, muže který umí s partnerkou vyrazit na výlet i do společnosti. Jsem muž kterému se líbí plnit přání paničky, poslouchat ji, nechat se potrápit, plnit její fantazie. Ženu která ocení submisivitu partnera v soukromí, její nezkušenost v tomto ohledu vůbec nevadí. Jsem muž který není jen pasivní a umí převzít iniciativu a být i klasickým partnerem. Dlouhodobý vztah založený na oboustranné důvěře. Na veřejnosti lehčí dominance, v soukromí hrátky všeho druhu. Nehledám jen fyzické uspokojení. Uvítám ženu, která ocení muže který zvládne její dominanci, společenské uplatnění. Hledám partnerský vztah, rafinovanost, úroveň...komerční nabídky a primitivní hrubost mě nezajímají. Jsem nezadaný s vyřešenou minulostí. Rád poznám i ženu která nemá zkušenosti ale ráda by takový vztah vybudovala.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.5.2020 11:19
dasmas
dasmas (36)
#50276
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Mladá subinka
Dominantní (prý) pohledný sprosťák hledá poslušnou mladou subinku, která by měla ráda obojek, anální sex, deepthroat, facky, spanking apod. K tomu sprostá slova a majetnické zacházení. Pokud jsi taková, nestyď se napsat... ;-)
nový od tvého posledního přihlášení - 26.5.2020 09:23
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Subka pro život
Ahoj, tak to zkusím třeba tak... Hledám subinku pro život, která by se ve dne starala o mého syna (10let, mám jej v péči) a domácnost (menší dům a velká zahrada) a večer a v noci o mě. Samozřejmě že se i já postarám o ní... Jsem dominantní nejen v posteli, ale i v životě jako takovém. Ptej se na to co tě zajímá...
nový od tvého posledního přihlášení - 26.5.2020 08:58
Eretz
Eretz (45)
#50274
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Sub hledá dominanta na deepthroat
Sub hledá dominanta na deepthroat. Nejlépe pravidelně.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.5.2020 03:53
Switch žena z Prahy hledá submisivního muže
Hledám modela do provazů
Ahoj, ráda bych se naučila vázat, zajímá mě jak shibari, tak bondage, a proto hledám modela na workshopy a společné vázání. Co třeba Workshop pro začátečníky 25. 7. ? Ideální by bylo, kdybychom si měli i co říct a mohli spolu zajít třeba i na kafe nebo někam za kulturou, než jen a pouze vázat. Hledá se zábavný gentleman dychtící po provazech na svém těle, vzájemné sympatie jsou asi nutnost. :) Vyveď mě ven a uvidíme. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2020 23:41
Dominantní muž z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Blízkou subi
Toužím po tvé blízkosti, přestože jsem dominantní. Toužím po tvé oddanosti možná právě proto, že jsem dominantní. Snad chápeš, co chci říct. Snad pochopíš, že mít srdce a být takový není slabost. Snad pochopíš víc věcí. Snad i já pochopím tvé, když mi je napíšeš :)
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2020 23:22
Stefik
Stefik (19)
#50270
Switch muž z Libereckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Tak narovinu
Zdravím, už jsem tu jeden inzerát měl. Byl psaný moc obecně, a neozývali se mi úplně vhodní lidé. Tak teď už "na rovinu". 19let/160cm/65kg/bisex. Rád bych poznal svět bdsm, jsem bez jakýchkoliv zkušeností.. přál bych si vyzkoušet téměř cokoliv, mimo scatu a krve. Přál bych si paní/pána nebo skupinu, která by si se mnou dělala naprosto co by chtěla. Přál bych si být pevně svázaný s roubíkem v puse, případně disponovat jiným příslušenstvím omezující ostatní smysli. Přál bych si byt zmlácen a znásilnen proti vůli. Rád xxl. Také bych chtěl poznat. Záleží ale co bych si přál já? Myslím že ne. Ještě k tomu, co můžu nabídnout.. považuji se za poměrně inteligentního, vtipného. Prý jsem pohledný
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2020 20:25
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivní kamarádku na vázání a jiné hry
Taky je pro Tebe BDSM hlavně zpestření života v soukromí? Máš ráda provázky a vázání a třeba i něco víc? A chtěla by jsi společně vázat, trochu fotit, chodit na nuda pláže a FKK akce, do sauny? Pokud stále odpovídáš ano, jsi žena kolem 45-50 let, nejsi hubená, napak máš výraznější ženské tvary ... Pak Tě hledá sing domík, který by rád našel subinku, partnerku na hraní, akce, ale třeba i stálejší partnerku. Domík 51 let, 178 cm, statnější postava, rozvedený. Najdu Tě?
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2020 17:48
Styxka
Styxka (28)
#50268
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
1/1
Ahoj. V současné době pracuji a dodělám doktorát, takže nemám moc volného času, ale rád chodím do fitka, na fotbal (další info na profilu), a chci potkat ženu, která uvažuje alespoň trochu jako já. Nikdy ti nebudu brečet na rameni, jak je život těžkej, nikdy za mě nebudeš muset platit, nikdy ti nebudu dělat poslušného subíka, posílat fotky penisu a doprošovat se, nebudu ti vypisovat a hlídat tě, co zrovna děláš, ale taky ti nebudu lhát a vymýšlet si, poslechnu si, co máš na srdci a poradím/pomůžu, jak to půjde, vyberu dobré víno a dobře tě ohnu. Zkrátka se nebudu chovat jako kretén a nebudeš se za mě stydět, na druhou stranu, co nabízím, to sám očekávám. Umím vařit, rád tě vezmu na jídlo, do kina, ale nevyměňuji sex za peníze. Jednak je to dlouhodobě neudržitelné, pokud člověk plánuje do budoucna a jednak nechci, ať je mi ze sebe na nic.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2020 17:36
bs22
bs22 (52)
#50267
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
(Ne)spoutaná radost
Objevují se v Tvých představách či snech situace, kdy jsi zcela bezmocná a vydána na pospas hravému muži s fantazií? Vzrušuje Tě obsah pojmů jako je bondage, power exchange či něžné násilí? Představuješ si, jaké to asi je být pevně spoutaná a nevědět, co bude následovat - víš však, že to bude mít dobrý, bezpečný a krásný konec? Fascinuje Tě kombinace něhy a podrobení v rámci dohodnutých pravidel? Jsi inteligentní pohledná žena s pozitivním vztahem k životu i k intimním hrátkám a na výše uvedeném nehledáš únik z rutiny, ale probádání další cesty k dosažení výjimečných prožitků, kterých nelze dosáhnout „běžným“ způsobem? Pokud je tomu tak, ozvi se sympatickému 52l VŠ – řekneme si více a uvidíme. Těším se:-).
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2020 14:22