Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Mladý kluk hledá dominantní protejšek
Poslušně zdravím, jsem rád, že čteš můj inzerát. Určitá stránka mé sexuality je stale nenaplněna, což mě dovedlo až sem. Jsem 20letý kluk z Prahy, kterého odjakživa v sexu přitahuje submisivní role. Účel tohoto inzerátu je najít dominantní protějšek, s kterým bychom spolu mohli sdílet své volné chvilky a plnit si fantazie. Konkrétní představu o vztahu ale nemám, zda by šlo pouze od SM vztah, přátelství s výhodami, nebo jestli by to přerostlo do vztahu jako takového nereším. Důležité jsou sympatie v jejichž přítomnosti bych nechal takový volný průběh. Nezastávám krvavé nebo fekální praktiky (až na piss), veřejné ponížení a vyžaduji kvalitní hygienu (připadné porušení dle domluvy). Jsem zastánce lehkého SM konkrétněji uctívání madam (nohy, pozadí, přirození), sexy prádlo, posluhování, milking, nucená nahota, ponížení v soukromí, oblečky, různý roleplay, lehké výprasky a spoustu dalších. (viz profil.) Tyto praktiky jsou jen obrazné, nic konkrétnějšího sem nemá cenu psát, k důkladnejšímu seznámení by došlo pomocí vzkazů nebo při “neutrálním” osobním setkání. Velmi mě vzrušují elegantní dámy, co rády nosí podpatky, silonky (nohy jsou můj nejvetší fetiš), lakují si nehty apod. Pokud se chceš seznámit, budu rád, můžeme napsat pár řádků a lépe se třeba seznámit u kafe. Věková omezenost spíše není, přitahují mě I starší ženy
nový od tvého posledního přihlášení - 5.8.2019 20:00
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Slušnost a poslušnost, hra
Tímto zvu submisivní ženu, dívku, studentku do lepší kavárny, popovídat si za účelem společného hraní na vybraná témata. Vím co je empatie a pozornost. Buď odvážná, napiš. Odpovím
nový od tvého posledního přihlášení - 28.7.2019 22:23
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
D/s roleplay
Ahoj, rad bych nasel drobnou a stihlou, (submisivni nebo switch) kamosku pro dlouhodobejsi vztah s vyhodami, ktere se libi D/s roleplay mixed wrestling a mela by chut neco podobneho vyzkouset. Ja 185/86, Praha. Vic asi v poste ...
nový od tvého posledního přihlášení - 20.8.2019 18:34
Switch muž z Pardubického kraje hledá dominantní ženu
Online výcvik
Nějaká paní, která by se mě ujala na online výcvik?
nový od tvého posledního přihlášení - 20.8.2019 10:55
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Spolu šťastni
Bič i pouta mám a odměnu i trest Ti rád dám. Hledám subinku svou, pro kterou nebudu jen hrou. Trvalý vztah s prvky D/s. Ozvi se mi, má milá, chci Tě poznat.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.8.2019 06:55
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Dominant?
Hledam Dominantniho muze nebo par jen na pravidelne D/S
nový od tvého posledního přihlášení - 19.8.2019 18:36
say10
say10 (20)
#47716
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Rád bych zde našel dominantní ženu, která ze mě udělá svého otroka a vycvičí si mě, bližší informace máte v dotazníku. Budu se těšit na Vaše zprávy.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.8.2019 18:10
Adyses
Adyses (23)
#47715
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Fetiš
Ahoj, jsem Adam a hledám holku/ženu na footfetiš. Požaduji jen upravované nožky a trpělivost se subíkem. :) Adam
nový od tvého posledního přihlášení - 19.8.2019 15:13
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivní slečna na trvalý vztah
Zdravím, svobodný, VŠ, pracující a seriózní pohodář veselejší povahy hledá submisivní slečnu na trvalý vztah. K ženám se chovám korektně a rovnocenně, byl bych však rád, kdyby bylo partnerku možné v "ložnici" po vzájemné domluvě ponižovat a mučit různými BDSM praktikami (viz můj poctivě vyplněný dotazník:)). Před zdlouhavým dopisováním (tj. po několika vzkazech) preferuji osobní setkání. Foto rád zašlu, jen ho tu nechci veřejně vystavovat :)
nový od tvého posledního přihlášení - 18.8.2019 23:04
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi. Jinak jsem submisivní žena a hledám muže případně pár.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.8.2019 21:44
tmaty
tmaty (39)
#47706
Switch muž z Libereckého kraje hledá switch muže
Někdo, třeba switch na kožené konbinézy?
Jsi na fetiš a SM, kombinace třeba kůže, guma ,pouta, masky? Tak pls. písni:) Pokud máš něco svého z výše uvedeného.. Díky
nový od tvého posledního přihlášení - 18.8.2019 17:22
Switch muž z Pardubického kraje hledá submisivního muže
Dominant hledá submisivního muže
Dominant hledá submisivního muže nejdřív pro sebe a po zaučení tě vezmu k nám domů. Okres Svitavy okolí hradu Svojanov. Submisivita, dlouhodobé zamčení v pásu cudnosti, ponížení, výprasky, perveznůstky hry a sex
nový od tvého posledního přihlášení - 18.8.2019 16:07
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
dom-sub
hledám skutečně a výrazně submisivní ženu na vytvoření DS vztahu, která to nebere jao hru, ale jako životní úděl
nový od tvého posledního přihlášení - 18.8.2019 15:26
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Život?
Hledám jednu, pro kterou budu vším a ona pro mne. Já sub gentleman, který hledá lásku a místo u nohou své Paní. Odkudkoliv. Více ve zprávách odpovím na vše. Ozvi se.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.8.2019 14:45
Keagan
Keagan (25)
#47701
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Ahoj, opravdu nevím jestli je zrovna tohle místo kde najdu co hledám. Jsem možná naivka, ale hledám vztah, který bude založený na léty otestovaných principech a těmi jsou láska, pozorumění, úcta a respekt. Hledám ženu inteligentní, pohlednou, která se umí o sebe postarat, s rozhledem, aby bylo o čem si povídat. Podmínkou je také, aby měla ráda zvířata, sám vlastním 2 psy. Prakticky je asi jedno z jaké části republiky budeš, pokud ti nebude problém se scházet, ale preferuji Prahu. Zn.BDSM je zpestření vztahu, né jeho základem.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.8.2019 13:18
Dominantní muž z Vysočiny hledá submisivní ženu
Hledám životní partnerku
Ahoj , jsem 44 letý , rozvedený dominant. Hledám submisivně založenou ženu ochotnou podřídit se svému pánovi a respektovat jeho nadřazenost. V osobním životě vím co je to respektování se a co jsou to kompromisy. Hledám prostě fajn holku pro společný život.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.8.2019 09:05
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Seriózní mladý gentleman
Ráda bych zde našla muže s podobnými názory. Nepotřebuješ, abych Tě oslovovala pane, protože to máš v hlavě srovnané. Nepotřebuješ, mě urážet, říkat mi čubko, subko, otrokyně apod., protože pro Tebe nejsem kus hadru, ale žena ke které máš úctu (později snad i partnerka). Já k Tobě i tak vzhlížím s úctou a Ty mě vždy podržíš. Občas ráda provokuji nebo se omylem vyjádřím neslušně. Vím, že to nemám dělat a Ty se na mě v tu chvíli přísně podíváš. Když potom dojdeme domů, následuje výprask starým koženým řemenem, který snad nosil ještě tvůj praděda. Já si Tě pak udobřuji, jak to máš rád. O chvíli později už jsme zase normální pár, který se zajde rád pobavit u skleničky vína. Hledám dlouhodobý partnerský vztah, založený na důvěře a vzájemném respektu. Nepotřebuji si s Tebou psát půl roku, dám raději na osobní sympatie na reálné schůzce, ale trochu Tě poznat chci, než se s Tebou sejdu. Mám sice ráda starší muže, hlavně pro jejich vybrané chování ze staré školy, ale přeci jenom na vztah to není. Měl bys být nezadaný, pokud možno bez závazků a nejlépe mezi 25 – 35 lety. Vzdálenost sice není překážkou, ale pokud bys byl z Prahy nebo blízkého okolí, ulehčilo by to naše poznávání. Pokud Tě řádky výše oslovily, budu ráda, když mi napíšeš.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.8.2019 21:22