Seznamka - on hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám muže z kraje ve věku od do
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Hledám hravého dominantního sadistu
Hledám dostatečně dominantního sadistického hračičku, ke kterému budu opakovaně chodit a vždy mi dá pořádně do těla. Půjčím ti na několik hodin své péro a anál a ty si budeš hrát, jak budeš chtít. Pevně mě svážeš celé tělo, budeš se mi snažit udělat co nejvíce orgasmů během hrátek a do toho mě budeš postupně více a více mučit. Intenzitu sexuálního dráždění a zároveň mučení budeš postupně zvyšovat až k nesnesitelné hranici. Budu třeba namítat, že něco už nezvládnu, ale ty si budeš hrát dál a uděláš mi třeba ještě jeden nebo dva orgasmy a intenzitu mučení posuneš ještě o kousek dál. Protože jsi natolik dominantní, že nebudeš poslouchat moje námitky, protože ještě nevypršel čas hraní nebo jsem nedosáhl určeného počtu orgasmů nebo nepodstoupil všechny věci, cos mi připravil. Hledám dlouhé, velmi intenzivní, ideálně několikahodinové, možná i celodenní / celonoční hrátky. Pokud si sedneme a zjistíme, že se nám to spolu fakt líbí, budu k tobě chodit častěji a budeš posouvat moje hranice dál a dál. Napiš mi i tvoje chutě, nápady a záliby ;-) - pořádné a hodně dlouhé honění (tvrdé, extra rychlé, extra pomalé) - leštění žaludu - podvazování - mučení péra (všemi možnými způsoby) - svorky, závaží a pod. - anální hrátky (prstění, velká dilda, možná i fist) - masáž prostaty - mačkání a tahání bradavek - fackování - vakuum - elektro - šukací stroj - milking - edging - post orgasm torture - zajímavé hračky (pokud máš)
nový od tvého posledního přihlášení - 9.10.2021 18:23
Dominantní muž z Prahy hledá switch muže
Dlouhodobé přátelství, možná vztah
Hledám ideálně TV/TS nebo i muže třeba submisivnější povahy (není podmínka) na dlouhodobý přátelský vztah. Věkově zhruba mezi 35 - 50 lety. Ideální by výhledově bylo třeba spolubydlení nebo i vážnější vztah. Nehledám někoho na jednorázové setkání, nebo i setkávání jednou za uherský rok. Více v profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.10.2021 13:59
Switch muž z Prahy hledá switch muže
Nováček v BDSM
Miluji sex a jsem versatil. V BDSM switch, mám rád výměnu rolí; cítím, že mě vyhovuje role pacient -doktor, submisivní muž - dominantní muž/muži. Rád bych se stal i asistent zkušeného dominanta. Najdou se spřízněné duše?
nový od tvého posledního přihlášení - 7.10.2021 10:42
tmaty
tmaty (41)
#54094
Switch muž z Libereckého kraje hledá switch muže
Fetiš a SM
Hledám fajn parťáka co jezdí v kůži na motorce
nový od tvého posledního přihlášení - 6.10.2021 19:45
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Sissy služka hledá...
hledám někoho staršího a dominantního komu bych doma sloužila... (třeba umývala podladu, prala, nebo luxovala). Může to být v převleku za služku nebo jiném (viz galerie). A za to byla případně přísně potrestána (výprask na zadek, polohové tresty) Budu se těšit na případěné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.10.2021 18:53
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Stále hledám.
Jsem vysoký, mohutný a chlupatý dominant z Mostu a hledám na pravidelné lekce suba/otroka, co zvládne i výprask na prdel a třeba i výchovný facky, cbt, svorky, mrdání huby, hrádky s dírou atd.. Pokud jsi promiskuitní a nechceš poslat fotku, tak se ani neobtěžuj.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.9.2021 18:24
Dominantní muž z Prahy hledá submisivního muže
Sub na hrani
Najdu zde suba na hrani? Diskretnost je na prvním místě. Mám zkušenosti. Bere me jak poslušnost a oddanost tak bdsm.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.9.2021 01:15
aspp
aspp (38)
#54007
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Hledám sub chlapa
Hledám mladého namakaného chlapa, který chce víc než jen mrdat a občas chce zažít i to co mám v dotazníku.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.9.2021 19:22
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Sub otrok hledá svého Pána
pravidelný výcvik, nahota, ponižování, mučení především koulí, podvaz, závaží, břemena (chci je mít vytahané až ke kolenům), mučení bradavek, svorky, vosk, jehly, elektro, nucený hulení a polykání Pánovy mrdky, bez análních praktik
nový od tvého posledního přihlášení - 19.9.2021 16:35
luno
luno (42)
#53984
Dominantní muž z Prahy hledá submisivního muže
Najde se zajímavý masochista pro hravého sadistu?
Hledá se rozumný, intelektuálně dospělý, submisivní masochista z Prahy a okolí ve věku 18-37 let pro dominantního sadistu. Nabízím mozek v hlavě, a ne v kalhotách, zkušenosti a přístup, že BDSM hrátky musí povětšinou bavit obě strany. Hledám reálné schůzky, takže ne virtuální dopisování ani internetové honiče. Prostě pojďme na kafe a vyříkejme si co kdo čeká/hledá. Nehledám 24/7 ani stálého partnera do života, jen někoho sympatického na hraní. V BDSM komunitě jsem poměrně aktivní, takže mohu nabídnout zkušenosti i určitou míru bezpečí z toho vyplývající. Hledám protějšek, který: ví, že sex a BDSM nutně nemusí být jedno a to samé, že komunikace je důležitá, který má rád bolest (a nebo ji je schopný pro pána vydržet), zjistil, že vykání není nutné - posubit se dá i bez něho a kterému navíc občas nebude vadit obecenstvo například v klubu (tedy je částečně exhib :-). Malé zkušenosti nebo nezkušenost nevadí, neschopnost rozumně komunikovat ano. Bonusem budiž otevřenost k netradičním praktikám :-) Jsem marnivý, takže mě povětšinou zaujme hlavně dobře vypadající a mužně se chovající kluk či chlap. To mužně se chovající je z toho nejdůležitější - feminní chování mě nebere. Myslíš, že jsi to ty?
nový od tvého posledního přihlášení - 19.9.2021 11:09
rzos
rzos (41)
#53926
Dominantní muž z Prahy hledá submisivního muže
Hledám chovance do 19 let na výchovu. Praha
Hledám chovance do 19 let na výchovu do lesa. Nástup do auta po dojetí na místo svlečení u auta do trenek odevzdání šatů. Další pochod už jen v trenkách na místo určení. Čeká tě ponížení, nahota, výprask, svazování, prohlídka, nucená nahota, oral, posilování, masáž těla a péra masážní hlavicí a elektrostimulací atd. Vše je na dohodě. Praha a okolí, nebo kdo přijede.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.9.2021 10:15
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Pokec o pásu cudnosti
Je tu někdo, kdo by pokecal o pásu cudnosti, hraním s koulemi (tahání, plácání, podvazování) a oddalování ejakulace?
nový od tvého posledního přihlášení - 10.9.2021 10:07
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Hledám dominantního staršího Pana
Dominantního staršího Pána, který má zázemí a zkušenosti s udělováním BDSM lekci.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.9.2021 21:31
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivního muže
Otrok na reál?
Přijmu do výcviku mladšího (tak do 26 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, poniženi a totálni autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...
nový od tvého posledního přihlášení - 2.9.2021 10:17
taiski
taiski (19)
#53850
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
19 létý sub na vše
Zdravím, jsem pohledný hubený (atletické postavy). Rád bych našel dominanta, který by mi udělal cokoliv, bez žádné hranice, žádné otázky, prostě někoho kdo by měl rád svoji hračku... děkuji za případnou odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 31.8.2021 12:11