Seznamka - on hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám muže z kraje ve věku od do
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Kluk hledá chlapa
Jsem mladý submisivní kluk. Rád bych zde našel dominantního staršího muže z Prahy co by mi ukázal svět bdsm. Jsem absolutní začátečník.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.5.2021 17:52
Submisivní muž z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
S muži nemám žádné zkušenosti, ani mne přímo nepřitahují. Ale touha něco zažít a vyzkoušet nedá mé fantazii často spát. Jsem poměrně dost submisivní/pasivní a mám představu, co bych těl nalézt... Nehledám vztah ani partnera. Hledám aktivního dominanta, kterému bych se oddal a po dohodě podřídil... Poskytl své nezkušené tělo cizím touhám a uspokojení. Chtěl bych pocítit, jaké to je, oddat se chtíči někoho jiného a být ovládán a strpět cizí uspokojení a perverzi. Poznat skrze cizí tvrdé mužství dosud nezažitou slast a rozkoš... Vzrušuje mne bezmoc, nezbytná bolest, bezohlednost, ale též něžná ohleduplná penetrace, oddání se cizímu mužství a strpění jeho uspokojení skrze mé nezkušené tělesné otvůrky. Nehledám vztah, partnera, líbání ani příliš mazlení, ale třeba opakované zážitky... Na věku příliš nezáleží, upřednostňuji starší/stejně, nekuřáky klidně s větším M. Zdraví samozřejmostí. Vyskytuji se v ČB, ale můžeš být i z okolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.5.2021 03:08
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Hledám mladého masochistu
Sadomaster hledá mladého muže 18+ štíhlé postavy na tvrdší SM-reálné mučení celeho těla, ale vždy bezpečně a bez následků. Začátečníkům nabízím lehčí lekce k otestování svych limitů. Nereaguji na jednoslovné odpovědi, napiš mi v pár bodech něco o sobé, svych představách pak si na obličej nasad roušku a vyfot se mi před zrcadlem svlečený min. do půl těla, hledám real a domluvím se rád kdekoliv.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.5.2021 16:47
Jursi
Jursi (36)
#52883
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Hledám někoho kdo mě pořádně zmučí, především ptáka ať už jak koliv, bez trvalych následku.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2021 15:16
Kostej
Kostej (30)
#52847
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj
Ahoj najdu tu nekoho dominantniho? Chci se bat ti odmlouvat ze me jinak potrestas, treba tim ze mi das na zadek, ale to je vicemene na tobe... jinak rad kourim ;) a urcite bych chtel zacit tim ze te poslusne vykourim dle tvych predstav... nebo ze budu drzet zatimco me budes sukat do pusy a rukama se te nebudu smet dotknout :)
nový od tvého posledního přihlášení - 11.4.2021 14:55
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Pravidelné lekce.
Jsem vysoký, mohutný a chlupatý dominant z Mostu a hledám na pravidelné lekce neobézního a poslušného suba/otroka, co zvládne i pořádný výprask, výchovný facky, cbt, svorky, mrdání huby, hrádky s dírou..... Pokud jsi promiskuitní a nechceš si poslat fotku, tak se ani neobtěžuj.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.4.2021 09:21
mdo
mdo (47)
#52779
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Submisívní chlap hledá
Najdu dominantního chlapa, klidně i skupinu na reálné schůzky dle dohody. Nemám soukromí, po dohodě předem přijedu kamkoliv.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.4.2021 09:32
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Otrok hledá svého pána
Jsem otrok, který je připraven se absolutně podvolit svému pánovi bez limitu. Jsem otrok, s nímž může pán zacházet jak chce podle své libosti. Pán mne může použít i pro tvrdé, odvážnější a sadistické praktiky beze stopky a omezení a i jako osobní živou toaletu. Chci, aby mne měl pán v úplné moci a jen on rozhoduje, jak se mnou naloží. Jde mi hlavně o ponížení, být ponechán plně vůli pána, rafinované mučení, hluboký orál s přidušením, piss, cbt. Vzrušuje mne pocit úplné bezmoci, kde si pán se mnou dělá co chce bez omezení a limitu. Jediné požadavky: zdraví, diskrétnost, ne veřejnost. Jsem z Prahy 180/100.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.4.2021 01:10
Betula
Betula (59)
#52734
Switch muž z Pardubického kraje hledá switch muže
Najdu přítele....
pro trvalý přátelský vztah, hledám dominantního přítele nad 60 let. Který by občas sáhnul pro řemen a usměrnil mne důkladným výpraskem.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2021 08:21
sublo
sublo (31)
#52708
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Dominant z Opavy a okolí?
Ahoj hledám někoho dominantnějšího co by si rád tvrději pohrál s 31 letým subem. Někoho vpohodě a hlavně zdraví a diskrétní ;) Najde se někdo takový? Pokud možno reálně a pravidelně. Opava - Ostrava s rozumem a do 40 let ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 24.3.2021 00:58
Submisivní muž z Libereckého kraje hledá dominantního muže
Hledá se dominant
Našel by se zde muž, dominant, svolný k pravidelným lekcím pro 30ti letého suba průměrné postavy, s výškou 180cm, nezkušeného, ale se zálibou v objevování nepoznaného a motivovaného k posouvání hranic?
nový od tvého posledního přihlášení - 9.3.2021 15:20
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledam
Hledám někoho kdo by mě svazal, umlčel a mučil mě zatímco bych byl bezmocný a odkázaný na někoho až mě pustí. Specha
nový od tvého posledního přihlášení - 2.3.2021 11:21
morbie
morbie (38)
#52555
Switch muž z Prahy hledá dominantního muže
Hledám
Ahoj, jsem sub normální postavy, 38 let/ 183/ 81kg / VS, zatím bez zkušeností s mužem, ale velkým odhodláním zkusit vše nové. Hledám zkušeného dominanta, který by mne využil - od úklidu, posluhy až po uspokojení. Nehledám extrémy, nejsem masochista a bolest beru jako trest, ale rád podstoupím pro potěšení pána. Hledám inteligentního (a náročného) pána na úrovni se zázemím, vztahem ke kůži/latexu, psychologické hře, ponižování, pokoře. Zdraví a diskrétnost na 1.místě.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.2.2021 08:11
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivního muže
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, poniženi a totálni autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...
nový od tvého posledního přihlášení - 21.2.2021 11:25
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
pojd si hrat
hledam dominantniho kamose na pravidelny hrani
nový od tvého posledního přihlášení - 18.2.2021 09:58