Seznamka - on hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám muže z kraje ve věku od do
Mr.Lbc
Mr.Lbc (40)
#44000
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivního muže
Rád poznám subíka, kterému chybí dominantní protějšek na realizaci BDSM akci. Ideálně pokud tě oslovují akce ve stylu CMNM, nucená nahota, šikana, ponižování, posluha, fyzicky a psychicky výcvik, výslechy, perverzní prohlídky, bondage, kukly, výprasky, dogplay, rituály, roubíky, assplay, cbt, vosk, foot, boot, army, ... vše je na vzájemne domluvě. Prostory, pomůcky i zkušenosti mám. Pouze real a než odpovis, podívej se na profil.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2018 13:57
Derfel
Derfel (33)
#43979
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantního muže
perverz
Dobrý den, hledám dominantního perverzáka se zálibou v soundingu, clinic, cbt a breathplay na pravidelné lekce. Je mi 33 let, 180/80, sportovní postavy.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.8.2018 17:14
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Dominant?
Hledam Dominantniho muze nebo par jen na pravidelne D/S
nový od tvého posledního přihlášení - 12.8.2018 15:49
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Hledá se sport dominant...
Hledám dominantního kamaráda, který mě zaučí, ukáže, jaké to je být subem. Líbí se mi uniformy, sport/moto/cyklo oblečení, rád kukly, chci být spoutanej, mrdanej, muset držet... i když jsem versatil, nevidět na tebe při akci (např. kukla - anonymní sex), chci cítit tvoji dominanci, rád se nechám lehce spoutat, přetáhnout bičíkem nebo důtkama, můžete být i dva. Ale nikdy jsem to nezkusil, tak netuším, kam jsem schopen zajít.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.8.2018 14:11
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Sadistku pro CBT
Rád bych našel sadistku, kamarádku, třeba i víc. Ženu, kterou uspokojuje utrpení muže, které může způsobit tvdym mučením genitálií. Nejsem masochista, který zbožňuje bolest. Mé utrpení je skutečné. Uspokuje mě duševní stránka věci, to, že mohu posloužit ženě k jejímu uspokojení. Ženě sadistické, neboť je takové fascinují. Kromě toho mám zálibu v pásech cudnosti. Ja 37let VŠ z Prahy
nový od tvého posledního přihlášení - 6.8.2018 17:50
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Hledám dominantního borce
Rád bych našel hodně dominantního borce na pravidelná setkávání. Šikana, ponižování, kontrola, výsměch, nabízení, nadávky, psychická šikana, facky, pohlavky, kopání, škrcení, flusání, piss. Ideálně lehce homofobní heterosexál co by ho bavila více šikana než sex. Nebo borec co by mě rád vlastnil.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.8.2018 13:59
Yago
Yago (26)
#43817
Switch muž z Prahy hledá submisivního muže
Najdu výrazně staršího pervezního muže s podobnými zálibami? Já switch. Více ve zpráve, bez FO, reál
nový od tvého posledního přihlášení - 27.7.2018 16:17
beetao
beetao (31)
#43809
Dominantní muž z Prahy hledá submisivního muže
Suba na výcvik...
Zkušený pohledný dom z Prahy 31 s prostory hledá štíhlého kluka do 30 let pro experimentování s výprasky a klidně i dalším SM... Ponižování, výprasky, šikana... Dáme pokec a pak něco zkusíme?
nový od tvého posledního přihlášení - 26.7.2018 19:19
Submisivní muž ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
hledám pána na časté lekce, i víkendové. Na všem se dá domluvit a rád poznám další formy mučení. Jsem hodně perverzní. Děkuji
nový od tvého posledního přihlášení - 26.7.2018 06:55
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivního muže
Konkurs na otroka
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, poniženi a totálni autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme..
nový od tvého posledního přihlášení - 25.7.2018 15:00
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Ponížení, šikana, výprasky
Hledám pána na ponížení, šikanu, úkoly a při jejich nesplnění tresty jako výprasky, kolíčky, vosk... Moje nahota je samozřejmostí. Já 38/180/72
nový od tvého posledního přihlášení - 24.7.2018 21:22
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Hledám sadistu
Nechám se na několik dnů uvěznit (sklep, garáž, mučírna,...) a být tak kdykoliv po ruce krutému sadistovi, který si mě vezme, když potřebuje. Krvavé a trvalé stopy na těle nejsou překážkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.7.2018 16:54
endim
endim (37)
#43754
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Hledám spornosexuála
Hledám sub až masochistickýho kluka
nový od tvého posledního přihlášení - 21.7.2018 13:02
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Jsem submisivní kluk z Brna, žiju s partnerkou, ale poslední dobou začínám objevovat svoji Bi stránku. Láká mě být (dočasně) absolutně bezmocný. Být svazovaný, spoutaný rafinovaně na všechny způsoby tak, abych neměl žádnou šanci k útěku. Být nucen k (bezpečným) věcem, které dělat nechci, ale vzhledem k tomu, že jsem Pánem naprosto ovládán, musím (např. orální sex s roubíkem roztahujícím ústa, sání Pánova penisu hadicí plynové masky, možná pomocí spec. roubíků piss, apod.). Láká mě únos, možná i víkendový, na neznámé místo, výslech, věznění, transformace v ponnyho, psa, ponížení. Preferuji zatím psaní, výměnu scénářů, fotek a videí zajímavých "situací". Abychom si scénář před "realizací" pořádně domluvili. Jediné, co vyžaduji, je alespoň elementární inteligence.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.7.2018 14:48
Switch muž z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
jseš BI sub?
hledám suba, ktreému je 20 - cca 30 (proste mladsi nez ja) Hledam takoveho suba, ktery me obcas (1x za mesic) bude oralne uspokojovat, kdyz nebudu spokojen, dostane vyprask (intenzita podle dohody) tento sub by mel byt vysoky hubeny kluk - pokud te tento inzerat zaujal, neboj se a napis, zkusime se domluvit blize
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2018 00:31