Seznamka - on hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám muže z kraje ve věku od do
Mr.Lbc
Mr.Lbc (41)
#48215
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivního muže
Rád poznám mladšího suba cca do 28 let bez závazků, klidně i bez zkušeností, ale se zápalem a odvahou i něco reálného podniknout. Ideálně pokud nehledáš extrémy, záleží ti na zdraví a diskrétnosti, máš rád akce plné tvého ponížení, šikany a trestů, nucená nahota před Pánem je pro tebe samozřejmostí, stejně jako poslušnost. Praktiky a intenzita je na vzájemné domluvě. Ideálně stálejší akce, případně uvítám i bližší vztah. Region není podmínkou, mám vlastní zázemí i pomůcky, není problém ani akce o víkendech nebo s přespáním. Mám rád akce ve stylu perverzní výchovy, prohlídek, výcviku otroka, výslechů apod., případně možno i bez roleplay pouze konkrétní praktiky. Více v mém profilu, případně ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.10.2019 11:05
Dominantní muž z Prahy hledá submisivního muže
Hledám subíka k hrátkám
Hledám mladého, submisivního kluka na pravidelné schůzky u mě doma. Jde mi především o lekce výprasku na holou a o hrátky s tebou. Chci, aby jsi byl mou hračkou... Na všem se předem dohodneme.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.10.2019 17:52
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Sub z Prahy
Jsem sub z Prahy, 35/189/90. Rád bych našel Pána kterému bych patřil, byl jeho hračkou. Někdo starší a byl bych rád za někoho se skutečným zájmem. Děkuji.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.10.2019 11:27
Switch muž ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám někoho kdo si se mnou pohraje
Hledám dominantního muže okolo 50let nebo starší, na občasné schůzky, který by si se mnou pohrál. Pořádně ani nevím co bych chtěl ale určitě nehledám žádné tvrdé praktiky, mlácení s následky atd. Spíš něco jako zavázaný oči, svázaný ruce, poslouchat a plnit úkoly, dogplay, ponižování, otrok a vše po předchozí domluvě s férovým jednáním a diskrétností.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.10.2019 16:37
Submisivní muž ze Slovenska hledá dominantního muže
najdu vas ?
najdem tu starsieho dominantneho Pana (kludne 50+), ktoremu by som posluzil ako hracka - otrok na vsetko co sa vam paci? Ide mi len a len o vasu spokojnost. Ja som z Bratislavy. Vy mozte byt kludne z celej CR + SR. viac info v profile ...
nový od tvého posledního přihlášení - 26.9.2019 14:05
tugit1
tugit1 (38)
#48034
Submisivní muž ze Slovenska hledá dominantního muže
real BDSM hry a lekcie
Hladám Dominantnú osobu 35+ na real BDSM hry a lekcie, ale bez sexu. Čo sa týka praktík, viď môj dotazník. Som skor taký masochistický submisív a rád posúvam svoje limity a hranice…V dňoch 18.10.-20.10. budem súkromne v Prahe a môžem byť k dispozícii celý víkend. sub martin
nový od tvého posledního přihlášení - 23.9.2019 00:43
mirdan
mirdan (48)
#48020
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
najdu otroka?
Hledám mladšího submisivního kluka, otroka. Okolí Chomutova.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2019 17:29
Faggi
Faggi (48)
#48019
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Oralni sub pro tebe
Jsem 48, zadany, diskretni vousac, nekourim, nepiju, pracuji.. V mem zivote chybi mladsi(30-40let) chlap, ktery se extremne rad nechava kourit. Co se rozvali v kresle a ocekava, ze kleknu a postaram se o nej. Rad si "hraje" chytne subovi hlavu, ridi jeho pohyby, povzbuzuje, komanduje, ferove bud chvali, nebo kara kdyz se sub malo snazi. Dava jasne svoji nadrazenost.Zadna vymena roli- proste on si uziva moje usta, ja si zas uzivam pocit, ze mu muzu poslouzit. Pritahuji me sebevedomi, dominanti muzi, kteri si umi sjednat poradek a kterym se prirozene zcela podrizuji. Najdu? Praha
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2019 15:15
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivního muže
Konkurs na otroka
Přijmu do výcviku mladšího (tak kolem 20 let) a štíhlého až hubeného kluka s hladkým tělem pro jeho postupnou přeměnu v otroka. Máš pocit, že potřebuješ mít nad sebou pevnou ruku a znát své místo? Vzrušuje tě bezmoc, poniženi a totálni autorita nad tvým osudem? Tak se ozvi a něco s tím uděláme...
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2019 19:47
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantního muže
Hradec Králové a okolí.
Dobrý den, hledám staršího dominantního muže kterému bych sloužil.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.9.2019 15:36
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Bondage a Torture
Hledám Pána co mě bude svazovat třeba do kozelce a užívat si mou bezmoc. Svázanému mi bude mučit a mrskat chodidla rákoskou a důtkama a jinými nástroji až budou pěkně zabarvená. Podváže koule a penis a pohraje si vosk závaží atd.Svázaného a mučeného mě budete nutit vás uspokojit.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.9.2019 10:56
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Dominant?
Hledam Dominantniho muze nebo par jen na pravidelne D/S
nový od tvého posledního přihlášení - 10.9.2019 17:28
Sub100
Sub100 (21)
#47875
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledam
Dobrý den hledám zde mého pána který by si ze mě udělal otroka. Jsem 20 letý, hubený. Rád bych kdyby se me nekdo ujal a ukazal bych kde mam misto. Kdyby me ponižoval, nějaké bití, klidně dogplay nebo ponyplay, mumifikace, nějaké tresty svíčka, ledové kostky, nejradeji mám když jsem při všem svázaný abych si připadal bezmocně a nemohl se bránit, nebráním se ani svázání a nahotě na veřejnosti někde v lese nebo na louce, uzamčení do klece, lehčí mučení. Najdu zde svého pána??
nový od tvého posledního přihlášení - 7.9.2019 23:46
vernan
vernan (22)
#47874
Submisivní muž z Karlovarského kraje hledá dominantního muže
Chtěl bych se stát otrokem
Dobrý den, jsem mladý submisivní ženatý kluk a rád bych našel Dominantního Pána. V BDSM i v hrátkách s muži jsem absolutně nezkušený, hledám tedy někoho, kdo si mě vycvičí k obrazu svému. Na Vašem vzhledu, věku, ani postavě nezáleží. Líbí se mi a láká mě poslušnost, perverz, ponižování a spousta dalšího. Většinu informací mám na profilu a v dotaznících, kdyby bylo potřeba rád jakékoliv informace doplním. Uctivě děkuji za odpověď. Otrok.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.9.2019 22:59
luno
luno (40)
#47800
Dominantní muž z Prahy hledá submisivního muže
Dominant s mozkem hledá zajímavý sub protějšek
Hledá se rozumný, intelektuálně dospělý, submisivní masochista z Prahy a okolí ve věku 18-35 let pro dominantního sadistu. Nabízím mozek v hlavě a ne v kalhotách, zkušenosti a přístup, že BDSM hrátky musí povětšinou bavit obě strany. Hledám reálné schůzky, takže ne virtuální dopisování ani internetové honiče. Prostě pojďme na kafe a vyříkejme si co kdo čeká/hledá. Nehledám 24/7 ani stálého partnera do života, jen někoho sympatického na hraní. V BDSM komunitě jsem poměrně aktivní, takže mohu nabídnout zkušenosti i určitou míru bezpečí z nich vyplývající. Hledám protějšek, který: ví, že sex a BDSM nutně nemusí být jedno a to samé, že komunikace je důležitá, který má rád bolest (a nebo ji je schopný pro pána vydržet), zjistil, že vykání není nutné - posubit se dá i bez něho a kterému navíc občas nebude vadit obecenstvo (tedy je částečně exhib :-). Malé zkušenosti nebo nezkušenost nevadí, neschopnost rozumně komunikovat ano. Bonusem budiž schopnost neomdlít při pohledu na krev a otevřenost k méně tradičním praktikám typu jehly :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 30.8.2019 08:02