Seznamka - skupiny

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem skupina nebo hledám skupinu z kraje ve věku od do
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Masochistická otrokyně
Hledám společně se svou subinkou štíhlou, masochistickou otrokyni ve věku od čtyřiceti let. Zpočátku na občasné schůzky, v případě vzájemných sympatií i ke společnému trávení volného času a časem i soužití.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2021 14:20
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Zdravím, rád bych našel někoho, pro koho je D/s zábavou, odreagováním. Já v tomto směru nemám žádné zkušenosti, ale mám mnoho hraček, které jsou nevyužité. Rád bych našel někoho, kdo by mě zaučil, pomohl mi využít hračky, pomohl mi najít mé hranice a popř. je rozvíjet na nějaké pravidelnější. Mnoho praktik jsem nikdy nezkusil, ale jejich představa mě vzrušuje, bohužel není to s kým vyzkoušet. Třeba tento inzerát osloví někoho, kdo to má podobné a hledá
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2021 18:18
Submisivní muž ze Zlínského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Sub pro pana/pani
Jsem subminisiv, najdu pana / pani co me svaze, bude mucit, da mi vyprask? Zlin a okoli, spis dlouhodobě.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.5.2021 14:41
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Stydlivý a nezkušený
Jsem nezkušený v BDSM. Hledám dominanta (dominu či pár, kde je aspoň jeden dominantní) na pravidelné i jednorázové akce. Jsem nováček a chci poznat svět BDSM na vlastní kůži :) Jsem vysoký, sportovní postavy a otevřený ledasčemu. Požaduji (a nabízím) diskrétnost a čistotu. Ideálně Olomoucký nebo Zlínský kraj.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.5.2021 19:55
baryna
baryna (61)
#53017
Switch žena z Ústeckého kraje hledá switch ženu nebo muže
Najdu?
Najde se tady nějaká bi.žena a nebo nějaký muž nejen na erotické hrátky ale i na přátelství?
nový od tvého posledního přihlášení - 8.5.2021 14:07
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Pár hledá slečnu
Ahoj, jsme pár - dominantní chlap 40 let, vysoký, urostlý a jemná slečna 23, drobná blondýnka. Po roce krásného společného hraní k sobě hledáme mladší kamarádku, kterou láká možnost nových zážitků, zkušeností a je pro každou špatnost :) Máme rádi vše od mazlení přes vášnivý sex až po svazování, hračky nebo pouta. On s množstvím zkušeností v BDSM i životě, ona otevřená pro nové zkušenosti. Ty ideálně blízko ke slečně - tzn. mladší věk cca do 25, normální postava, submisivně založená nejlépe ale není podmínkou. Považujeme se za pár na úrovni, rádi Tě pozveme na společné welness, do pěkného hotelu nebo na naši jachtu na Slapech, kde si budeme užívat krásné léto. Těšíme se na setkání s Tebou.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.5.2021 17:46
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Bezpečně pověšení za koule
Dobrý den, jsem masochistická TV mužská čubka. V rámci mého výcviku musím pro moji madam plnit úkoly, které posouvají mé hranice a které sama moc miluji. Ale protože já ani madam nechceme riskovat trvale poškození zdraví, hledáme sadistu, který s tím má reálné zkušenosti a ví jak svázanou čubku za koule bezpečně pověsit, aby nedošlo ke zranění. Hledáme jen realitu, kdy přijdu na smluvené místo, v paruce a s umělými prsy. Podstoupím zmíněný trest + další praktiky, které budete požadovat a na kterých se dohodneme. Zdokumentujeme foto úspěšné realizace pro madam a odejdu. Jde mi opravdu o realitu, mám už podobných bolestivých úkolů několik za sebou. Proto když se domluvíme už na 100% přijdu. Moje madam na to dohlíží. Jsem z Prahy, ale přijedu kam bude třeba. Píši sama za sebe, aby bylo jasné že je to i mé svobodné přání. Prosím jen vážně. Ideálně realizace do 14dnu.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.5.2021 14:40
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
...
Ráda poznám protějšek na to se vzájemně hledat, ztrácet a především nacházet. Někoho kdo dává přednost opravdovosti před líbivou fata morgánou, ale zároveň si uvědomuje že bez kompromisů to nepůjde. A nebo prostě člověka co pochopil že od svého životního příběhu chce trochu víc než úsměvnou potitulkovou scénu.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.5.2021 00:23
Submisivní skupina z Prahy hledá dominantní ženu
Dom zena, sub muz
Sub/masochista hleda se svoji dom/sadistickou kamaradkou dom/sadistickou zenu na spolecne muceni me osoby. Vse s rozumem, pro poteseni vsech. Sexualni interakce mezi Vami zenami neni nutna, muzete byt celou dobu i oblecene. Vse je na dohode. Zn.chut zkouset nove veci a experimentovat.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.5.2021 22:24
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Dominantní pár
Poslušný a submisivní muž, 37 let, 171cm, 75kg, hledá rozumný dominantní pár, kterému by mohl oddaně sloužit ke spokojenosti všech, spokojenost dominantní strany je však na prvním místě. Ideálně ve formě dlouhodobého D/s vztahu (samozřejmě reálného). Spíše než o tvrdé SM mi jde o mé podřízení se a pocit, že někomu patřím. Nicméně určité míře bolesti se nebráním a rád ji pro své případné Majitele vydržím. Vše je i o postupném posouvání hranic. Zkušenosti i své hračky mám.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.5.2021 17:51
mar2
mar2 (44)
#52975
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Někdo dominantní pro me
Někdo dominantní na lekce přes email. Někdo, kdo by mi zadával úkoly a kontroloval jejich plnění.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.5.2021 14:57
luno
luno (42)
#52939
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu nebo muže
Nekomerční focení Ostrava, Brno
Brno, Ostrava: příští týden (5. - 9. 5.) mám v každé z lokalit ještě čas na jedno focení. Nějaký zájemce o nekomerční (TFP) spolupráci? Co a jak fotím je vidět v galeriích i když tentokráte plánuju interiér a ne čistý ateliér. Další ukázky mohu bez problémů poskytnout. Dotazy do SZ, rád je zodpovím.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.4.2021 12:06
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Subinku
Ahoj, s kamarádkou hledáme mladou subinku na hraní, takže musíš být bi
nový od tvého posledního přihlášení - 26.4.2021 17:50
Switch skupina z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Pár hledá ženu na spanking
Jsme pár (38 a 33 let), který si již několik let hraje s výprasky. Ona trestá jeho. Nyní ale hledáme ženu, která se k nám přidá a nechá si dát výprask od něj. Nehledáme sex, ale jen spanking a vše, co k tomu patří. To vše ve třech.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.4.2021 05:58
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Doprovod do wellness
Pohodový DS pár (dominantní gentleman a submisivní dáma) hledají někoho příjemného a submisivního jako doprovod do privátního wellness. Ideálně žena z Prahy. Nejde o nějaké sex. hrátky, ale seznámení a příjemně strávený čas.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.4.2021 09:26