Seznamka - skupiny

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem skupina nebo hledám skupinu z kraje ve věku od do
Dominantní skupina z Prahy hledá switch muže
Hledam pruvodce Atelierem
Hledam muze, který by mi pomohl provest kamaradku Atelierem
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2018 17:00
Switch skupina z Prahy hledá dominantní ženu
Manželský pár hledá pomocnici nebo pár
Jsme manželský pár, on 50, ona 45 let, oba vlastně switch ale oba preferující variantu ona D, on s. Žádní modelové ale určitě existují i ošklivější lidé. Manželka postupně zjistila, že by se jí občas při akci hodila pomocnice, možná rádkyně, třeba i s vlastním subíkem. Velmi rád bych jí to dopřál. Nemáme o způsobu a míře zapojení žádné konkrétní představy, spíše bychom chtěli nechat věci "vyplynout" z předchozího setkání a vzájemných preferencí. Hranice máme jen ve výhradně hetero-hraní a výhradně uvnitř hranic bezpečného sexu. Najde se nějaká vstřícná pomocnice, nebo snad i instruktorka?
nový od tvého posledního přihlášení - 21.6.2018 10:17
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Post orgasm torture
Už dlouho se odhodlávám to sem napsat, ale hrozně dlouho mám svou vysvěnou představu a ne a ne mi ji někdo splnit. Ráda bych prožila tzv. mučení orgasmy, ale sama nemám vůli, protože po prvním orgasmu hned přestanu. Představa, že jsem pevně připoutaná např. k roštu postele (za nohy, ruce, v pase) mě dělá šílenou. V jedné dírce anální kolíček, v druhé dildo a na klitorisu připevněný silný vibrátor. Mám citlivé bradavky a svorky nebo kolíčky miluju. Vzrušuje mě bezmoc a kukla přes hlavu a třeba nafukovací roubík zbožňuju. Hledám někoho, kdo by mě nechal na pospas mnohonásobným orgasmům (i přes citlivost a bolest), zatímco by si užíval pohled na mé tělo a hrál si s mými citlivými bradavkami. Stále doufám, že se mi tato představa jednou vyplní.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.6.2018 17:28
Switch skupina z Prahy hledá submisivní ženu nebo muže
Vanilkově-dominantní pár hledá subí/suba
Jsme příjemný, inteligentní a pohodový pár (on 36, štíhlý, pohledný ona 35, hezká a při těle), který by rád do své společnosti přibral suba či raději subinku (případně sub pár) na dlouhodobější přátelství. Máme rádi zejména spank, nástroje máme a svůj prostor taky :)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.6.2018 22:56
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Letni venkovni radovanky
Hledam dominantni zenu, skupinu zen popripade par, kde muz bude pasivni, na venkovni akci. Je leto a teple pocasi k takovym aktivitam vyrazne prispiva. Vice informaci o praktikach v mem dotazniku.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.6.2018 20:11
Miklew
Miklew (29)
#43404
Switch muž z Libereckého kraje hledá switch ženu nebo muže
Věznění v kobce, ve sklepě
Jsem 29 letý switch muž, který by moc rád zažil uvěznění na několik hodin ve sklepě, nebo jiném vhodné prostoru. Chtěl bych být třeba uzamčen na řetězu, na hlavě kuklu pro smyslovou deprivaci apod. Nevyhledávám bolest, ale jde mi jen o ten pocit bezmoci z uvěznění.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.6.2018 15:12
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Subík hledá letní akci
Hledám dominanta, jsem mladý nezkušený subík ale poslušný. Jsem hubený a úzký. Nemám kde ale muzu dojet kamkoliv. Hledám opravdu realnou schuzku, ne jenom dopisovani.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.6.2018 21:52
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám kamaráda nebo kamarádku na pokec o BDSM :)
Ahoj, jsem submisivní otrok trvale uzamčený v pásu cudnosti svojí manželkou. Hledám přátelský vztah a popovídání - výměna zkušeností a nápadů...Děkuji za případné odpovědi. Přeji fajn den.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.6.2018 17:17
Dom4u
Dom4u (50)
#43362
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu nebo muže
Jsi BI submisivní?
Starší velmi přísný dominant hledá k výchově mladého a štíhlého subíka (nebo versatila). Hluboké kouření s výstřikem do pusy nebo na tvůj obličej, nahota, výcvik, na přání i vulgární a tvrdé BDSM praktiky. Prostory mám, ty musíš najít odvahu mi zavolat ohledně domluvení první reálné schůzky.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.6.2018 09:10
man-mn
man-mn (45)
#43342
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
sub hledá dlouhodobý D/s vztah
Hledám dlouhodobý D/s vztah pod Dom ženou, nebo párem, kterým bych zároveň mohl pomáhat i v jejich práci. Představa být otrokem každý den a ne jen jednou za čas na hodinu, mě rozechvívá. Jak ale skloubit civilní život a rodinu s BDSM? Cestou by mohlo být právě to co zkouším najít. Nemusíme se do ničeho bezhlavě vrhat, můžeme se postupně poznávat. Přednost před tvrdým mučením dávám psychické deprivaci a podřízení, znám ale své místo a tresty přijímám s pokorou. Nabízím snad hodně, mj. otrockou smlouvu, ocejchování, kontrolu 24/7, atp., VŠE je nutné dohodnout, i já mám svá drobná omezení, pak již záleží na Vás. Potřebuji nad sebou Osobnost, aby si mě dokázala podmanit. Jsem střední věk, atlet postava, umím opravdu spoustu věcí, ale nevím v čem bych extra vynikal. Více o mně naleznete v profilu zde, rád odpovím na všechny otázky, PHA až HK.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.6.2018 23:28
Submisivní skupina z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Pár hledá dopisování...
Jsme mladý pár, objevujeme bdsm. Ona sub, on dominantní. Nějaké byť malé zkušenosti máme. Hledáme někoho staršího (i výrazně) dominantního na dopisování, příběhy, občas radu...
nový od tvého posledního přihlášení - 13.6.2018 12:59
Mazi89
Mazi89 (29)
#43312
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
hraní venku v Praze
Ahoj, na příští týden, hlavně čtvrtek a pátek hledám někoho na realizaci několik scénářů. Např. akce v temném parku po setmění, ze kterého je vidět na celkem rušnou ulici. Noční procházka ulicemi Prahy, se svorkama, roubík, svazané ruce. Ozdobení mého těla v převlíkací kabince pod oblečení a pak procházka mezi lidmi. Vymyslet se dá cokoliv, všemu jsem otevřený. Jde hlavně o to, aby to bylo lehce public, ale bezpečně. Z praktik mám rád bolest, svazování ale i třeba foot, ponižování, kontrola orgasmu. Rád se přízpůsobím, tomu co se líbí druhému.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.6.2018 18:42
Maki1
Maki1 (22)
#43251
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Výcvik - internet
Dobrý den, budu mluvit přímo. Rozhodla jsem se zaregistrovat zde na bdsmlife, protože bych se chtěla nechat vycvičit přes internet. Doposud jsem zkoušela sama na sobě různé tresty jako kolíčky, vařečku, klečení, nebo jsem se svlíkala v přírodě, ale větší smysl mi dává, kdyby mi takové a zajímavější rozkazy dával někdo přes internet a já musela poslouchat. Děkuju. Maki
nový od tvého posledního přihlášení - 3.6.2018 18:50
Alison
Alison (26)
#43247
Switch skupina z Prahy hledá switch ženu nebo muže
Pár hledá pár
Já (bisexuální switch) a partner (hetero dom) hledáme pár na pokec, společně trávení času a v případě vzájemných sympatií více. Nebojte se ozvat. Koušeme jen trochu ;P
nový od tvého posledního přihlášení - 3.6.2018 13:56
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Subík na vše
Dobrý den, jsem poslušný subík který splní jakékoli choutky pána/paní. Chci být ponižován a uplně ke všemu k dispozici.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.6.2018 12:05