Seznamka - skupiny

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem skupina nebo hledám skupinu z kraje ve věku od do
Dominantní skupina ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Pán a jeho subka hledají další subinku
Pán a jeho subka hledají bi subinku, která dokáže posloužit a být využitá jak jím, tak jí.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.5.2020 18:42
Stefik
Stefik (19)
#50270
Switch muž z Libereckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Tak narovinu
Zdravím, už jsem tu jeden inzerát měl. Byl psaný moc obecně, a neozývali se mi úplně vhodní lidé. Tak teď už "na rovinu". 19let/160cm/65kg/bisex. Rád bych poznal svět bdsm, jsem bez jakýchkoliv zkušeností.. přál bych si vyzkoušet téměř cokoliv, mimo scatu a krve. Přál bych si paní/pána nebo skupinu, která by si se mnou dělala naprosto co by chtěla. Přál bych si být pevně svázaný s roubíkem v puse, případně disponovat jiným příslušenstvím omezující ostatní smysli. Přál bych si byt zmlácen a znásilnen proti vůli. Rád xxl. Také bych chtěl poznat. Záleží ale co bych si přál já? Myslím že ne. Ještě k tomu, co můžu nabídnout.. považuji se za poměrně inteligentního, vtipného. Prý jsem pohledný
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2020 20:25
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Psychicka a fyzicka deprivace
Zdravim. Zajimá mě velmi důkladné znehybnění a omezení smyslů. Zavření do bedny/kobky v řetězech, kukla, sluchátka, elektrody, regulace dechu. Samozřejmě i jinačí varianty dle preferencí. Mám rád i věznění či plnění ukolů v přírodě. Má někdo podobné zájmy, nebo dokonce chut zkusit něco extremnějšího ? Vše je o domluvě :)
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2020 00:38
Dominantní skupina ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Hledáme sympatickou subinku
Ahoj, mladý aktivní manželský pár hledá mladou sympatickou subinku, která hledá pár, se kterým by chtěla trávit čas i jinak, než jen za dveřmi ložnice. Trávení čas na výletech, ježděním na různé historické a hudební festivaly či u nás doba koukáním na film a kouřením vodní dýmky. Zní ti to tak dobře jako nám? Tak napiš. Nějaké info o nás. Já, 28let vysoký 189cm kus chapa, delší světlí vlasy, tetování, piercing PA. Dominantní. Ona sympatická zrzka 184cm s dready, tetování, piercingy. Switch. Napiš, pokud jsme tě zaujali, trochu se nám představ. Těšíme se.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.5.2020 11:12
Dominantní žena z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu nebo muže
Hledám otroka ,otrokyni :)
Hledám otroka nebo otrokyni na pravidelné lekce. Může být i otrocký pár....Pokud se rozhodneš mě oslovit,chci aby jsi připojil/a foto. Chci mít představu jak vypadáš. Dále by bylo žádoucí,aby jsi se řádně představil/a. Základní info o sobě , zkušenosti, představy.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2020 16:22
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledam
Hledam starsi /39/perverzni zemu nebo par z vesnice ,
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2020 10:40
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Pár hledá sub ženu
Hledáme s partnerkou sub holku, která by se k nám přidala. Jsme pár, kde já jsem Dom, ona sub, oba okolo 30 let. Měla by jsi být Bi, případně Bi-zvědavá, nejlépe mezi 20-35 lety, preferujeme štíhlou nebo normální postavu, ale v případě zajímavé ženy se nebráníme jiné nabídce. Součástí schůzky bude jak fyzická, tak psychická stránka bdsm, a také sex, vše v předem domluvené míře. V případě oboustranné spokojenosti se můžeme domluvit na dlouhodobějším setkávání. Pokud tě nabídka zaujala a ráda experimentuješ, tak se ozvi. Více informací si vyměníme ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.5.2020 17:17
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Ahoj, rád bych našel kamarádku na společnou bdsm zábavu. Fotku rád vyměním ve zprávě. Nejdřív pokecáme, jsem otevřený vesměs všemu.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.5.2020 15:59
Dominantní skupina z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu nebo muže
Pár pro Dominantního muže
hledá se submisivní páreček, i nezkušený. Nejprve vyměnit pár řádek a v budoucnu třeba i víc ... najde se? :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 10.5.2020 23:37
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Nahá hračka pro dominantní sadistický pár, nebo skupinu
Máte rádi procházky v přírodě s potěšením? Pobavilo by Vás mé ponížení? Uspokojuje Vás působení bolesti? Setkáme se na dohodnutém místě, na Vaše přání se svleču do naha, podstoupím podrobnou ponižující a bolestivou prohlídku se svázanýma rukama za hlavou. Poté mě už můžete zkoušet a dávat nesplnitelné úkoly, za které budu vždy brutálně potrestán. Nezáleží co chci já, ale pouze na Vašich přáních a tajných perverzních touhách a samozřejmě zkoušek limitů co vydržím.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.5.2020 01:40
ericas
ericas (45)
#50110
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu nebo muže
TV hledá
Už jsi leccos dokázal(a) a víš co chceš. V povolání máš postavení a respekt, a sebevědomí. Ale v nitru chceš zažít něco jiného, toužíš klečet před TV dominou, čekáš co ti dovolí nebo jaký bude tvůj trest. Chci poznat muže nebo ženu pro pravidelné schůzky. Chci dlouhodobý diskrétní vztah spojený s přátelstvím. Úroveň a diskrétnost. Co požaduji i nabízím. Na jednoslovné výkřiky nereaguji, pokud mě chceš oslovit, napiš pár řádek o tom co hledáš a o sobě. Dlouhodobě.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.5.2020 15:29
Dominantní žena ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu nebo muže
Ahoj, hledám tady někoho (muže/ženu) který by si přál/a vyzkoušet nevšední dopisování. Myslím tím zadávání úkolů online (mail, whatsapp,...) a vedením přes internet.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.5.2020 19:09
Switch muž z Pardubického kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Zajíček hledá dominantní pár
Jsem mladý kluk který hledá zaučení v oblasti BDSM. Nebráním se skoro ničemu jen nechci mít na těle stopy. Nejlépe hledám dominantní pár, poblíž Pardubic či Hradce, kde budu uspokojovat oba.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.5.2020 00:38
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Tančit
BDSM je hra pro 2 a já ji chci hrát. Rád bych se seznámil s někým nejenom za účelem zkoušet si na něm shibari a podobné hry, potrápit, vyzkoušet si prakticky lekce o spankingu. Záleží mi na tom poznat tě a to po čem toužíš, vyjít si vzájemně vstříc. Preferuji ženy anebo tvčka, požaduju aspoň normální postavu - obézní postavu nezvládnu (já na sobě pracuju, tak můžou i ostatní). Samozřejmě tam musí být vzájemné sympatie. Kde si hrát - v přírodě, v hodinovém hotelu, v ateliéru až bude zase fungovat.. Něco určitě vymyslíme. Praha anebo okolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.5.2020 20:31
Dominantní skupina ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Pár
Ahoj jsme pár středních let. Já dom manželka sub a hledáme další subinku (kamarádku) na výlety sport atd. A samozřejmě také na společné lekce. Vše založeno na důvěře, pravidlech, zdravi a vše bez narušení soukromí. Tak jestli máš zájem se dozvědět víc tak se nám ozvi. Odpovím všem. Díky za přečtení a těšíme se na odpovědi
nový od tvého posledního přihlášení - 3.5.2020 09:44