Seznamka - skupiny

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem skupina nebo hledám skupinu z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu nebo muže
kdo hleda, najde
ahoj neznama. Jsi-li to ty, ktera hleda muze, co je na verejnosti gentlemanem, ale v soukromi se meni v mene gentlemanskeho jedince, budu rad, kdyz se ozves. Za aspon kratky pokec ani jeden z nas nic neda, a uvidime, co z toho vzejde. Budu se tesit.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2020 08:24
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám sadistický protějšek
Jsem 38letý perverzní masochista, menší postavy. Hledám sadistický protějšek, který je zkušený a opravdu jej vzrušuje utrpení druhého. Hledám někoho kdo striktně ctí předem dohodnuté hranice na hrátky bez stopky. Vzrušuje mě když se podaří mě rozbrečet. Obzvláště v latexu a nebo při mumifikaci. Hledám pravidelné akce v Praze.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.8.2020 08:17
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Mladý hubený suban pořád hledá
Hledám anonymní schůzku, tento měsíc. Můžu dojet kamkoliv do ČR. Jsem subík, rád holka, děvka. Rád se odevzdám na tělesnou prohlídku, osahávání, znásilnění, pokusy, nucené kouření atd..
nový od tvého posledního přihlášení - 11.8.2020 23:51
mar2
mar2 (43)
#50965
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hraní
Hledám někoho dominantního na lekce přes email. Někoho, kdo by mi zadával úkoly a kontroloval jejich plnění?
nový od tvého posledního přihlášení - 10.8.2020 18:44
Switch muž z Prahy hledá switch ženu nebo muže
Fisting
Hledám někoho se zájmem o anální hrátky...
nový od tvého posledního přihlášení - 9.8.2020 11:57
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám Paní , nebo Pána
Najde se zde panička, která že mě vychová poslušnou fenecku? Rád bych byl vychován jako opravdová psi fenka, tedy opravdu se vším co k tomu patří, například i připuštění... Děkuji
nový od tvého posledního přihlášení - 8.8.2020 15:36
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Subík k zaučení
Nezkušený subík hledá krátkodobější nebo dlouhodobější akci, Hledám někdoho kdo by mě chtěl zaučit (spoutat, dát mi roubík, obojek, vodítko, svázat, roztáhnout, ponížit, ABDL, zamknout, vyfotit nebo zkusit něco jiného). Alespoň jedna žena/slečna Východní část středních Čech, západní část východních Čech i Praha je kousek - jsem mobilní Více v profilu nebo napište
nový od tvého posledního přihlášení - 7.8.2020 08:23
nahes
nahes (46)
#50924
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám dom. pár
Hledám dominantní pár(nebo on dom., ona sub.), mohu být ponižován, být k dispozici pro Vaší zábavu, dostávat i hodně tvrdé trestné výprasky, nahota,... Jsem submisivní muž, symp., poslušný, svob.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.8.2020 16:51
Dominantní skupina ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Hledám(e) nejen milenku
Ahoj, hledám nejen pro sebe mladou submisivní milenku a kamarádku. Ideálně někoho, kdo chce mít zajímavé přátelství s občasnými prvky BDSM a sexem, do kterého se může a také nemusí zapojit má manželka. Jsme mladý manželský pár ze středočeského kraje se zájmem v řemesle, historii a cestování. S námi můžeš trávit líné dny koukáním na filmy a seriály, kouření vodní dýmky a nebo si vyzkoušet roli otrokyně kupce na cestách v dávném středověku, neboť to je náš koníček i práce. A k tomu se hodí i příjemná společnost. Musíš respektovat to, že jsem ženatý, jsme pár, kde pro mne ona je ta první a bude mít vždy přednost. Ale o svou otrokyni se umím též dobře postarat. Další detaily sdělím ve zprávách. Těším se na Vaši zprávu.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.8.2020 00:20
Miklew
Miklew (31)
#50889
Switch muž z Libereckého kraje hledá switch ženu nebo muže
věznění, smyslová deprivace
Mám takové zřejmě zvláštní přání, ale moc bych stál o věznění na delší dobu(1-2 dny). Hledám člověka, který má k dispozici nějaký sklep, komoru, kůlnu...prostě nějaký prostor, který by se pro mě na určitou dobu stal vězením, vlastně to může být i část bytu. Představoval bych si tak 2 dny. Uzamčení na řetězu, spoutané ruce. Bylo by fajn, když by taková "hra" bavila i mého věznitele/věznitelku. Nemám problém za tímto zážitkem kamkoliv dojet.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.8.2020 14:49
jirex
jirex (18)
#50856
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
ahoj, již jednou jsem sem psal inzerát a díky tomu jsem potkal skvělou holku, s kterou snad brzo zas znovu navážu kontakt... Tentokrát je to spíše výkřik do tmy, jestli se někdo ukáže, ať už jako kamarád nebo dominant. Budu se těšit.
nový od tvého posledního přihlášení - 31.7.2020 20:31
Dominantní skupina z Prahy hledá switch ženu
2 vs 1
Ahoj. Mám subinku (24) a strašně ráda by si splnila přání, být spoutaná v posteli, zavázané oči a v místo mě by si na ni zaklekla další dívka, kterou by musela dělat tak dlouho, jak jen ona či já budu chtít. Pak by odešla a nevěděla, kdo to byl. 2 možné scénáře, bud já jako pozorovatel/dirigent, nebo podle sympatií i sex s její výpomocí. Podmínka, že nezjistí kdo to byl, je nutná. Pro více info prosim soukromou zprávu. Jirka
nový od tvého posledního přihlášení - 28.7.2020 05:11
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivní žena pro seznámení s párem
Rádi bychom potkali submisivní dívku / ženu z Prahy na seznámení. Hledáme někoho, kdo si umí užívat život - sauna, vířivka, kino, noční život, ale také jen tak válení, povídání, procházky atd.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.7.2020 17:43
hoover
hoover (46)
#50817
Switch muž z Prahy hledá switch ženu nebo muže
svazovaci akce
nekdo na rychlou svazovaci akci zitra?
nový od tvého posledního přihlášení - 27.7.2020 13:02
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Nejen toaletní praktiky
Dobrý den, rád bych zde našel ženu či pár, kterým bych směl sloužit. Je mi 31 let, jsem poslušný. Více o mé osobě je v dotazníku, na další dotazy rád odpovím. Po dohodě na vzdálenosti nesejde, rád za Vámi přijedu. Hledám pouze reálně. Děkuji a přeji všem pěkný den
nový od tvého posledního přihlášení - 27.7.2020 10:48