Seznamka - skupiny

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem skupina nebo hledám skupinu z kraje ve věku od do
Switch skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Hledáme druhou subinku
Hledám k sobě druhou subinku pro mého pána. Rádi bychom si občas užili ve třech. Zjistíme co máš ráda, naučíme tě, co máme rádi my a budeme společně posouvat svoje hranice. Detaily vyladíme po společné konverzaci, tak se nám neboj napsat, ať už hledáš jednorázovku, pravidelné setkávání nebo vztah. Vše záleží na domluvě a na tom, jak se nám spolu bude líbit.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2018 22:04
Switch skupina z Prahy hledá switch ženu
Chci ženu do polyamory vztahu
Switch nebo submisivní, je to jedno. Zajímavou, s názorem, tvůrčí, dospělou, ale zábavnou, co je tak trochu čuně. Netouží být princeznou z disneyovky, nenechá si společností nic diktovat, je svá a touží po uvolnění a svobodě. Akční sloveso je: napiš*
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2018 10:01
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledam par nebo skupinu MMZ
ktera by mi pomohla splnit tajnou fantazii velikeho ponizeni. Chci lezet na posteli se zavazanyma ocima zatimco Pani bude honit svemu subovi a na jeji prikaz mi ve finale postrika oblicej nebo Pani nasmeruje davku rovnou do me pusy. Jsem stydlivy muz ml. vzhledu, hetero, bez zkusenosti s muzem! (Chci to poprve takhle prosim...) Chtel bych vse anonymne, na pozvani, nechci videt ucastniky, jen citit...Podminkou jen 1000% zdravi.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2018 07:15
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Ochranná křídla pro subinku
Pán (35) a jeho subinka (26) hledají poslušnou a hodnou bisexuální duši ženského pohlaví, zdaleka ne jen na hraní. Pokud potřebuješ přísné vedení stejně jako ochranná křídla nad svou hlavou, pokud chceš cítit bolest a ponížení stejně jako láskyplnou péči, pokud dovedeš být hračkou i zvídavou učednicí, cítíš se sama, opuštěná a dál už být nechceš, jsi pro nás ta pravá. A jestli ti navíc něco říká pojem "polyamory", neváhej ani minutu. Budeme rádi, když budeš mladší než my, třeba i o hodně; nezkušenost nám nevadí. Budeme potěšeni, když ti budou slušet džíny s vysokým pasem a úsporné šortky zdůrazní tvůj půvab. Budeme nadšeni, když budeš hltat filmy a divadlo a jejich společné sledování. Ale hlavně nás zaujmeš svým přístupem: není to hra ani póza; chceme, abys měla jasno, že tvé podřízení a oddanost jsou odměněny péčí a oporou, a právě to je naplnění tvého života. Jestli jsi taková, rádi tě poznáme.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.8.2018 22:52
Switch žena z Pardubického kraje hledá switch ženu nebo muže
baculka
obyčejná baculka, hledám spřízněnou duši, na pokec i na zajití někam na akci. hledám někoho lomu se budu moc svěřit se svými touhami a potřebami, bez narušení vztahu.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2018 16:22
Switch skupina ze Středočeského kraje hledá switch ženu nebo muže
Seznámení s párem
Jsme mladý sympatický pár (on 22 let switch, ona 20 let submisivní/sadistická). Hledáme pár podobného věku na společně strávené chvilky.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.8.2018 14:38
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Nabízím se ke svázání, spoutání či věznění. Berou mě pouta, roubíky, provazy, popruhy, svěrací kazajky, kůže, důtky apod. Našel by se někdo?
nový od tvého posledního přihlášení - 13.8.2018 16:54
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
hledáme submisivní kamarádku
se svou bi parnerkou hledáme v Praze - sub kamarádku, či submisivní pár
nový od tvého posledního přihlášení - 13.8.2018 16:25
Dominantní skupina ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Dominantní pár hledá subinku
já 50, ona 37 oba dominantní alfy by rády přivítaly do svého vědomí a svědomí stálejší subinku. Neboj se. Nekoušem.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.8.2018 22:39
MrFist
MrFist (47)
#43941
Dominantní skupina z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Hledám subinku na gang akce
Pokud jsi subinka, která by chtěla nebo spíše její Pán by rád zkusil, jestli má talent, odepiš a zbytek se domluvíme mailem nebo osobně.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.8.2018 16:14
Kladia
Kladia (20)
#43901
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá switch ženu nebo muže
Bondage
Ahojky. Možná hledám právě tebe. Řekla bych, ať už si muž nebo žena, že máš rád bdsm. A pokud máž rád provazy, můžeš se mi ozvat, ráda bych si minimálně popovídala, ale ráda bych si i pohrála. Pokud chceš vázat, nemám problém vyměnit si role. :) Nejlépe z okolí Ostravy
nový od tvého posledního přihlášení - 4.8.2018 20:18
Submisivní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Sub muz a dom zena hledaji subinku..
Hledam pro sebe a svoji dominantni bi kamaradku, subinku na spolecne hratky. Uprednujeme realne zkusenosti a ujasnene praktiky. Vse na dohode s rozumem a pro poteseni. Sexualni styk neni nutnosti...vice info v poste.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.8.2018 04:33
sedlm
sedlm (35)
#43880
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Svěrací kazajka, bondážní vak
Chtěl bych si vyzkoušet, jaké to je být ve svěrací kazajce nebo v bondážním vaku. Našel by se někdo, kdo by mě pevně spoutal? Rád si udělám prázdninový výlet a přijedu.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.8.2018 20:07
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Ženu pro dva dominantní
Hledáme subinku z Prahy nebo okolí. Jsme dva sympaťáci dominanti 35 a 37 let (ne bi) a hledáme touto cestou štíhlou subinku do 40 let, která nám bude sloužit k našim hrátkám. Umíme být tvrdí, že sotva dojdeš domu, ale také umíme odměnit něhou a uspokojením, když budeš šikovná. Ozvi se! Pavel a Martin
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2018 23:10
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
25 let muž - orálně sloužit páru
Hledám pár žena a muž, pro mnou vykonávané orální uspokojování (obou partnerů). Líbil by se mi scénář, kde mě žena nutí uspokojovat muže (čistota a zdraví podmínkou pro polykání). Šlo by o můj první orální sex poskytovaný muži - chcete-li to vzít jako "zaučování" (včetně nuceného deepthroat a facefuck), taktéž mě to láká. Jeden pár pro pravidelné a diskrétní schůzky je ideální.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.8.2018 19:34