Seznamka - ona hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
BDSM+ kamarádku
Už dlouho si pohrávám s myšlenkou seznámit se s BDSM pozitivní slečnou. Jako žena nemám mnoho zkušeností s uspokojování té druhé (vždy to bylo naopak)..ale ráda se i v tomhle ohledu příručím s tou správnou. Jestli by měla být dominantní nebo submisivní?.. sama nevím. Být submisivní je pro mě přirozenější, ale nedělá mi problém být i dominantní se submisivním stvořením :) Vím jen, že by měla být hodná, veselá a inteligentní. Nejlépe v mém věku, starší dámy mě nepřitahují.. :) Musíme si rozumět, mít si co říct a chtít spolu trávit čas i jinak, než v soukromí v "ložnici" :). Jsem z okolí Brna, ale na tom nezáleží. Když si budeme rozumět, cesta se vždy najde. Krásný den všem, těším se na odpovědi. ^~^
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2019 18:06
Lydie
Lydie (21)
#48583
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá switch ženu
Hledám kamarádku:)
Hledám kamarádku na dopisovaní, na pokec u kávy, na sport, na kulturní akce. Jen přátelství. Jedno jestli si sub nebo dom. :) Nejlépe Olomouc. Budu se těšit:)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.11.2019 16:13
Dominantní žena z Karlovarského kraje hledá switch ženu
hledám ..
Hledám touhle cestou nějakou kamarádku na výlety s kterou si budu mít co říct:)
nový od tvého posledního přihlášení - 11.11.2019 21:59
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu
praha
jsem sub a hledam dom pani z Prahy
nový od tvého posledního přihlášení - 5.11.2019 23:36
AkiH
AkiH (26)
#48386
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
osamocená
Hledám slečnu na chození do kina, divadla, na kávu a poté doufám ve společné hrátky. Jsem nezkušená, ale ráda vyzkouším vše nového a nechám se vést. Preferuji seznamování na živo bez dlouhého dopisování, pokud si sedneme. Jsem introvert, málomluvná, ale veselá. Pokud máš nějakou akci, ale nemáš s kým jít, ráda půjdu jako doprovod, nemusí z toho nic víc být :)
nový od tvého posledního přihlášení - 29.10.2019 04:22
Mavae
Mavae (37)
#48309
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
Hledam bi subinku
Ahoj, rada bych poznala hravou bi subinku na hratky i neznejsi milovani, ktere by nevadilo i pripadne zapojeni Pana. Ja jsem spise submisivni, ale vuci zene me laka i dominantnejsi role. Chces byt podrizena i hyckana? Ozvi se mi. Tesim se.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.10.2019 08:25
Submisivní žena z Prahy hledá switch ženu
Pražská holka
Ahoj, hledá se žena nejen na hrátky. Ráda bych zde našla někoho se společnými zájmy a preferencemi, chutí třeba i jen strávit večer se sklenkou vína u filmu či zajít někam ven. Co se týče toho ostatního, je vše na domluvě, avšak nehledám vážný vztah, spíš prostě fajn společnost na dlouhé večery :) Jedinou podmínkou je, že musíš mít ráda zvířata, neboť mám doma psa. Zkušeností, bohužel, moc nemám, jelikož jsem po dlouhém vztahu, kde prostor k BDSM ani ženám nebyl, takže pokud jsi na tom sama nějak podobně, budu jedině ráda, aspoň se můžeme "otrkávat" v tomto světě spolu. Fotku mám v profilu, ráda uvidím i tebe, napiš :)
nový od tvého posledního přihlášení - 16.10.2019 22:57
Switch žena z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Hledá se switch parťačka
Ráda bych našla ženu (opravdu jen ženu, když už to nerespektujete na profilu, tak prosím aspoň tady) nejlépe switch, ne jen na hrátky. Nejraději bych našla parťačku na pokec, výlety, nudné večery, výměnu zkušeností nebo zkoušení něčeho nového. Záleží, jak si sedneme a co nás napadne :) Jsem vysoká metalistka se spousto tetování a sarkastickým smyslem pro humor, se zálibou ve scifi, fantasy, knihách a spoustě dalšího. Jinak mám ráda pouta, lehký spank, vosk a spoustu dalšího a nebojím se případně experimentovat. Rozhodně dávám přednost začít povídánímpsaním a pak se uvidí :)
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2019 09:40
Submisivní žena z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Jsem subina co hledá dominantní ženu na diskrétní akce
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 21:01
Dominy
Dominy (24)
#48162
Switch žena z Prahy hledá submisivní ženu
Subinka pro paní
Ahoj, jsme dvě dominy a hledáme otokyňi. BDSM provozujeme už 4 roky a nyní hledáme spestření, v podobě mladé otrokyně. Je nám jedno, jestli jsi zkušená nebo ne. Rády tě zaučíme. Vše záleží na dohodě. Je nám 24 a 22. Otrokyni k sobě hledáme už dlouho, takže se těšíme na zprávu. Pokud jsme tě zaujaly, tak neváhej a napiš. Budeme se těšit... S pozdravem Dominy
nový od tvého posledního přihlášení - 6.10.2019 20:08
AkiH
AkiH (26)
#48138
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá switch ženu
Osamocená
Jsem úplně nezkušená, subinka a hledám intimní vztah, přátelství a porozumění. Hledám slečnu ke společnému trávení času, chození do kina, na výlety, nebo válení se na gauči :D, hraní si a společnému objevování. Na BDSM orientaci nezáleží, pokud si porozumíme. Jsem otevřená veškerému sexuálnímu experimentování a zkoušení všeho nového obecně. Jsem sub, 26/160/60, moravskoslezský kraj. Muže nehledám.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.10.2019 03:12
Dominantní žena z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Subinka
Hledám hezkou mladou submisivní slečnu k sobě na lekce v Hradci Králové......
nový od tvého posledního přihlášení - 26.9.2019 09:28
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Subinka jako dárek k výročí
Jsme dominantní sympatičtí manželé, 12let ve vztahu. Já (29let) aktivně se BDSM věnuji. Muž (32let) má rád tvrdší sex, je dominantní, moc rád ženy uspokojuje až z toho šílí. V listopadu máme výročí 13let a chceme si nadělit dárek v podobě subinky na hraní. Jedná se nám o sex ve trojce. Žádné tvrdé praktiky ani tvrdé bití. Spíš bychom si s Tebou rádi dělali co chceme, pohráli si a uspokojili se navzájem. Vše je samozřejmě o domluvě. Budeš naším dárkem? :) Leia
nový od tvého posledního přihlášení - 23.9.2019 10:59
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Dominantní ženu
Ahoj, ráda bych našla dominantní ženu, slečnu, která by chtěla mít poslušnou subku na výcvik a k pobavení. V úvahu připadá Praha, hodní polovina středních čech a liberecko. Větší vzdálenost je nereálná.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2019 14:06
Switch žena z Prahy hledá submisivní ženu
V poslední době mi začalo chybět v životě zase trochu toho hraní, tak jsem se znovu vydala na pouť najít submisivní slečnu. Nehledám vztah, ale bylo by fajn, aby mezi námi vzniklo taky přátelství a hlubší porozumění než jen sexuální. Nemusíš být vůbec zkušená, důležité je, abychom našly shodu v našich fantaziích a představách. Já mám v dominantní roli už více zkušeností, ale pořád existuje mnoho zákoutí, které můžeme objevovat spolu. Ráda bych poznala slečnu se zájmem o umění, filmy a divadlo, abychom si měly o čem povídat, konkrétní představu ovšem nemám, záleží vždy na chemii s tím konkrétním člověkem. Pokud nakonec jiskra nepřeskočí, tak aspoň můžeme být kamarádky a navštěvovat spolu různé akce, takže vlastně není co ztratit.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.9.2019 16:58