Seznamka - ona hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám ženu z kraje ve věku od do
Switch žena z Olomouckého kraje hledá switch ženu
Hledá se switch parťačka
Ráda bych našla ženu (opravdu jen ženu, když už to nerespektujete na profilu, tak prosím aspoň tady) nejlépe switch, ne jen na hrátky. Nejraději bych našla parťačku na pokec, výlety, nudné večery, výměnu zkušeností nebo zkoušení něčeho nového. Záleží, jak si sedneme a co nás napadne :) Jsem vysoká metalistka se spousto tetování a sarkastickým smyslem pro humor, se zálibou ve scifi, fantasy, knihách a spoustě dalšího. Jinak mám ráda pouta, lehký spank, vosk a spoustu dalšího a nebojím se případně experimentovat. Rozhodně dávám přednost začít povídánímpsaním a pak se uvidí :)
nový od tvého posledního přihlášení - 14.10.2019 09:40
Submisivní žena z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Jsem subina co hledá dominantní ženu na diskrétní akce
nový od tvého posledního přihlášení - 13.10.2019 21:01
Dominy
Dominy (24)
#48162
Switch žena z Prahy hledá submisivní ženu
Subinka pro paní
Ahoj, jsme dvě dominy a hledáme otokyňi. BDSM provozujeme už 4 roky a nyní hledáme spestření, v podobě mladé otrokyně. Je nám jedno, jestli jsi zkušená nebo ne. Rády tě zaučíme. Vše záleží na dohodě. Je nám 24 a 22. Otrokyni k sobě hledáme už dlouho, takže se těšíme na zprávu. Pokud jsme tě zaujaly, tak neváhej a napiš. Budeme se těšit... S pozdravem Dominy
nový od tvého posledního přihlášení - 6.10.2019 20:08
AkiH
AkiH (26)
#48138
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá switch ženu
Osamocená
Jsem úplně nezkušená, subinka a hledám intimní vztah, přátelství a porozumění. Hledám slečnu ke společnému trávení času, chození do kina, na výlety, nebo válení se na gauči :D, hraní si a společnému objevování. Na BDSM orientaci nezáleží, pokud si porozumíme. Jsem otevřená veškerému sexuálnímu experimentování a zkoušení všeho nového obecně. Jsem sub, 26/160/60, moravskoslezský kraj. Muže nehledám.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.10.2019 03:12
Baukis
Baukis (32)
#48119
Submisivní žena z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Podzimní...
Ahoj, hledám sympatickou a usměvavou slečnu (jako jsem já :-) ) ve svém věku (plus minus nějaký rok), se kterou bych mohla zajít do kina, do sauny, zprasit tatarák a láhev vína, prostě cokoliv... Mám ráda fajn konverzace o všem možném, ale i pokec po lahvince vína, kdy se všechny problémy zdají nicotné a lidé mají bláznivé nápady a odvahu je uskutečňovat. Dlouhodobé intimní přátelství. Hradec Králové a Pardubice (mám ráda Pardubický perník).
nový od tvého posledního přihlášení - 2.10.2019 14:04
Dominantní žena z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Subinka
Hledám hezkou mladou submisivní slečnu k sobě na lekce v Hradci Králové......
nový od tvého posledního přihlášení - 26.9.2019 09:28
Switch žena z Prahy hledá submisivní ženu
Modelku do provazů
Hledám modelku - kamarádku na shibari. Doprovod na workshopy, vázání ve studiu i v soukromí. S provazy začínám, jde mi jak o techniku, tak přátelství a emoce při vázání. Submisivní masochistické stvoření vítáno, ale není to podmínkou :) Důležité jsou vzájemné sympatie, důvěra a chuť občas si vyčistit hlavu :)
nový od tvého posledního přihlášení - 25.9.2019 01:02
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Subinka jako dárek k výročí
Jsme dominantní sympatičtí manželé, 12let ve vztahu. Já (29let) aktivně se BDSM věnuji. Muž (32let) má rád tvrdší sex, je dominantní, moc rád ženy uspokojuje až z toho šílí. V listopadu máme výročí 13let a chceme si nadělit dárek v podobě subinky na hraní. Jedná se nám o sex ve trojce. Žádné tvrdé praktiky ani tvrdé bití. Spíš bychom si s Tebou rádi dělali co chceme, pohráli si a uspokojili se navzájem. Vše je samozřejmě o domluvě. Budeš naším dárkem? :) Leia
nový od tvého posledního přihlášení - 23.9.2019 10:59
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Dominantní ženu
Ahoj, ráda bych našla dominantní ženu, slečnu, která by chtěla mít poslušnou subku na výcvik a k pobavení. V úvahu připadá Praha, hodní polovina středních čech a liberecko. Větší vzdálenost je nereálná.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.9.2019 14:06
Switch žena z Prahy hledá submisivní ženu
V poslední době mi začalo chybět v životě zase trochu toho hraní, tak jsem se znovu vydala na pouť najít submisivní slečnu. Nehledám vztah, ale bylo by fajn, aby mezi námi vzniklo taky přátelství a hlubší porozumění než jen sexuální. Nemusíš být vůbec zkušená, důležité je, abychom našly shodu v našich fantaziích a představách. Já mám v dominantní roli už více zkušeností, ale pořád existuje mnoho zákoutí, které můžeme objevovat spolu. Ráda bych poznala slečnu se zájmem o umění, filmy a divadlo, abychom si měly o čem povídat, konkrétní představu ovšem nemám, záleží vždy na chemii s tím konkrétním člověkem. Pokud nakonec jiskra nepřeskočí, tak aspoň můžeme být kamarádky a navštěvovat spolu různé akce, takže vlastně není co ztratit.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.9.2019 16:58
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Vzpurná sub hledá potrestání
V běžném životě jsem dominantní, ale jakmile se jedná o sex to jsem ráda ponížená a submisivní. Hledám Madam která by mě cvičila online pomocí úkolů (časem třeba i setkání). Něco málo o mě jsem 170 cm vysoká, zdravá zrzka. Tak se ozvi
nový od tvého posledního přihlášení - 8.9.2019 11:25
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu
Kamarátka?
Hľadám žienku, ktorá by mohla byť akousi kamarátkou s výhodami. Zájsť si zaplávať, na kávu, na prechádzku alebo sa intímne odreagovať. Bolesť je pre mňa zaujímavá len v malých dávkach, preto ani nehľadám sadistku. Manžel vie o mojom hľadaní. Vítaná je žena do trojky ale možeme byť aj len my dve.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.8.2019 21:55
Sam36
Sam36 (36)
#47687
Dominantní žena ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Najdu???
Najde se tu žena, trochu zlobivá a taková co se chce nechat vychovat?? Pokud ano ozvy se mi .
nový od tvého posledního přihlášení - 16.8.2019 21:16
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám přísnou ženu s pádnou rukou
Kalhotky dolů, přehnout přes koleno a dostat nasekáno na holou, to by mě mělo čekat za moje reálné prohřešky. Jsem dospělá žena a hledám přísnou ženu s pádnou rukou, kterou bude bavit mě vychovávat a trestat. Nehledám sex, pouze reálné výchovné výprasky a ponížení. Můžete být i dvě, nebo mě můžeš trestat před svou kamarádkou, abych měla větší ostudu. Muži prosím nepište.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.8.2019 17:21
Switch žena z Jihočeského kraje hledá switch ženu
Hledám ženu na výprasky a ponižování. Ideálně v obou pozicích, jsem switch.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.8.2019 00:21