Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Prahy hledá switch muže
Kočička hledá
Zdravím všechny muže (pref. dom). Hledám někoho převážně na dopisování. Pomůžeš mým fantaziím? Zkus to do zpráv, ráda odpovím :)
nový od tvého posledního přihlášení - 12.4.2021 23:06
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá submisivního muže
Na příkaz Pána hledám svého osobního sluhu, který bude mít na starosti moje uspokojení.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.4.2021 17:19
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Zdravim, jsem dominantni, odmerena, cynicka a skodoliba. Nemam ale moc zkusenosti, tuhle svoji stranku sexuality teprve objevuju. Hledam otroka na obcasne schuzky a na psani. Preferuji poslusne krehke mladiky, nizky vek ale neni podminkou. Mam rada kontrolu orgasmu, pouzivani otroka Jako predmet, rada se necham obsluhovat a rozmazlovat. Kdyz pujdu dal: jehly, skrceni, biti, svazovani a ponizovani. Jestli na me chces extra zapusobit, dekuj a bud vdecny!
nový od tvého posledního přihlášení - 5.4.2021 02:28
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi
nový od tvého posledního přihlášení - 29.3.2021 07:53
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Muž pro život, pan v intimnostech
Ráda bych potkala muže pro život, v intimnostech pána. Vše aby bylo založeno na vzájemné důvěře, komunikaci a úctě.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2021 21:37
Dominantní žena z Prahy hledá switch muže
Parťáku na tantru
Hledám muže, se kterým budu moct prohlubovat tantrickou a bdsm praxi. Bude skvělé, když bude vysoký, duchaplný, štědrý, "posedlý dotekem, tělem, emocemi i duší"... stejně jako já. Kategorie D/s, S/M v tomhle myslím hrají až druhořadou roli. Více o mě v profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.3.2021 16:31
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Ahoj, ráda bych poznala charismatického muže do 30let se smyslem pro humor, vychováním a trojciferným IQ. Nehledám sex, ani vztah na sílu, nechci žádného fanatika co žije představou, že tady nutně musíme být všichni stejní atd. Chápu, na jakých stránkách jsme, ale to neznamená, že tady jsme všichni nonstop kopulující zvířata, tak prosím, pište jen když odpovídáte tomu co hledám a jako mě vás opatření uvázala doma a ocenili byste příjemnou konverzaci, děkuji.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.2.2021 20:35
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
Ráda bych našla někoho kdo by měl podobné zájmy jako já nebo pokud bychom si sedli v dotaznících
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2021 01:40
Dominantní žena z Moravskoslezského kraje hledá submisivního muže
Pro mě
Někdo kvalitní a poslušný?
nový od tvého posledního přihlášení - 12.2.2021 18:34
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pejsek nebo hřebeček pro mne
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Nebráním se ani hřebečkovi, či oslíkovi. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.2.2021 17:18
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Už dlouho jsem tu nepotkala nikoho s kým by nám to mohlo fungovat. Je pravda, že nikdy nejsem dostatečně trpělivá hledat déle a po pár zklamání se rozhodnu v tom raději nepokračovat. :) Myslím si, že jsem hravé, veselé stvoření se kterým se člověk nikdy nenudí. Nemám ráda konflikty a lež. V běžném životě tolik submisivně nepůsobím, ale je pro mě opravdu důležité tuto potřebu uspokojovat. Jsem několik let ve vanilkovém vztahu, ale už od začátku mi partner nechává volnou ruku co se týče D/s vztahu a BDSM, jelikož on sám mi to splnit nemůže a chápe, jak moc to pro mě znamená. I přes tento vztah se cítím bez někoho, koho bych mohla oslovit "Můj Pane" osamocená a rozpolcená. Samozřejmě si moc užívám fyzické praktiky, ale prioritou pro mě je se cítit submisivně, podřízeně. Miluji různé psychické hry a rafinované úkoly. Vzhled pro mě primární určitě není, ale nejsem na žádné váhové extrémy, či rozdíly ve věku. Chtěla bych touto cestou najít dominatního muže, který je inteligentní, vtipný a bude mít dostatek trpělivosti tolerovat mé provokace. Přísného, který mě ale rád odmění pohlazením či potulením, za to, že jsem byla "hodná holka". Někomu, komu na mě bude záležet a nebudu pro něj jen zábava. S kým budeme moci budovat roky silný D/s vztah. Nechci tu zaplnit celou stránku jen mým inzerátem, takže pokud máš zájem mě více poznat..budu ráda, když se ozveš. :) Hezký den všem! ♥
nový od tvého posledního přihlášení - 26.1.2021 03:30
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám Pána
Zdravím, poohlížím se po dominantním Pánovi, ráda bych gentlemana, který ví, jak se chovat k dámě i přesto, že je subinka. Sadistu, který umí způsobit krásnou bolest a zároveň umí i pečovat a vést subinku. Hledám pouze dlouhodobý vážný vztah o žádné, byť pravidelné lekce zájem nemám. Ráda bych aby byla možnost se v tomto vztahu dostat na 24/7. Mám pocit, že opravdu potřebuji někomu patřit, že to není pro mě jen nějaké postelové zpestření. Potřebuji někoho trpělivého, kdo má rád výzvy, bude mě chtít učit, jelikož nemám moc zkušeností. Věkové rozpětí 23-38 let a nejlépe z Prahy o dojíždění zájem nemám. Prosím o zasílání pouze vhodných zpráv a nejlépe rovnou s Vaší představou. Děkuji
nový od tvého posledního přihlášení - 18.1.2021 00:14
kavka
kavka (30)
#52198
Switch žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledá se kamarád - učitel
Hledám dominantního (nebo switch) kamaráda, který by nezkušenou, nicméně zvědavou dívku uvedl do světa D/S, ale zároveň respektoval její osobnost a dalo se s ním bavit i o jiných věcech. Jsem drobná, štíhlá, plavovlasá. Mám slabost pro inteligentní muže vyšší štíhlé postavy s hustými vlasy. V případě vzájemných sympatií lze kamarádství posunout na další level.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.1.2021 22:05
Dominantní žena z Prahy hledá switch muže
Nejen hravý sex
Hledám vhodný protějšek pro vše pěkné, co život nabízí. Chtěla bych se vedle tebe cítit jako žena. Jsem převážně dominantní ale ráda si role občas prohodím.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.1.2021 16:35
Subi94
Subi94 (27)
#52138
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Cesta životem ve dvou
Mám zájem poznat silně dominantního muže pro partnerský vztah a společný život, s výhledem ideálně již navždy. Poprosila bych také o foto, děkuji.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.1.2021 14:54