Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Hledám sub ženu pro zbytek života
Hledám přítelkyni, partnerku, milenku, lásku, hledám ženu, která už si to přiznala a rozhodla se, že se nadále nebude přetvařovat, odhodí stud, najde odvahu a konečně si začně užívat sexu jak jí to dlouho lákalo v představách a snech a jako subinka se oddá svému zkušenému dominantnímu Pánovi. Hledám raději dlouhodobý vztah, občasné schůzky, časem třeba i společný život a bydlení. Chci Tě milovat, ale zároveň Tě ovládat, pohrávat si s Tebou, trestat Tě. Před ostatními můžeme být normální milující se pár a doma nebo jen v sexu budeš moje subinka, čubka a nebo jestli na to máš, můžeš být i otrokyně 24/7. http://www.bdsmlife.cz/domm-1518.htm
nový od tvého posledního přihlášení - 6.12.2011 01:46
Marian
Marian (36)
#11282
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám subinku z Brna
Hledám subinku (nejlépe z Brna). Je mi 30 a nejsem nejak extra zkušený, ale mám velkou fantazii. Nehledám stálou partnerku (tu mám a jsem s ní velmi spokojen), ale někoho kdo by semnou sdílel moje představy. Předem vylučuju extrémní (krvavé) praktiky. Rád bych si s někým psal a pokud si budeme vyhovovat, tak se i občas potkal. Detailnější informace asi na emailu. Díky za každý email.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.12.2011 21:47
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám tebe!!!
Hledám tebe, submisivní čubku, která mi podrží kdykoliv budu chtít! Jsem dominantní, povoláním policista, vše v rámci domluvy. Přečti si můj profil ať máš lepší představu a pošli mi své foto na "lover.for.you@seznam.cz". Jde mi o časté, popř. občasné schůzky plné sexu, vzrušení a orgasmů...
nový od tvého posledního přihlášení - 4.12.2011 14:47
SuuM
SuuM (33)
#11175
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledam Subinku (otrokyni)
Ahoj hledam hodne sub holku(otrokyni) drobne postavy na vysce nezalezi spis mam rad hodne hubeny z prasama min c.1 ale max c.4-5 (pevny sou taky krasny) na v civilu normal ale doma na dog play vychovu atd.. vice v dotazniku. Casem nabidnu i zazemi ted se budu sethovat a delam mucirnu atd..
nový od tvého posledního přihlášení - 30.11.2011 12:59
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Najdu subinku - sexuální otrokyni
Já, dominantní muž 39 let z Prahy hledám pro svoje uspokojení subinku - sexuální otrokyni. Chci si užívat toho, co mě baví a nemít jen "vanilkový" sex. Chci tě spoutat, naplácat ti, ponížit tě a potom si tě brutálně se zvířecí bezohledností vzít. Prostory mám vlastní. Časem se k nám může připojit přítelkyně se svým otrokem. Vše je na vzájemné dohodě, respektuji tvoje NE.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.11.2011 18:14
krakow
krakow (45)
#11068
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám subinku
Hledám subinku. Tu co to přes den nosí pod maskou slušné sebevědomé ženy, ale po zavření dveří ví, že patří svému pánu
nový od tvého posledního přihlášení - 25.11.2011 08:45
blowup
blowup (56)
#11063
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
bolest? bezmoc? :-)
Hledam kultivovanou a krasnou zenu, ktera ma zajem na partnerstvi, ve kterem nepujde pouze o vychutnavani tech prijemnych stranek zivota. Divek, ktere se se mnou podeli o kulinarske nebo kulturni zazitky je spousta, ja hledam takovou, ktera oceni i peci jineho druhu. Budu ti s usmevem pusobit bolest, hledat jeji spravne davkovani, pri kterem se pretavi v rozkos. Budu si te formovat podle svych predstav, ktere se stanou i tvymi predstavami :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 24.11.2011 20:23
Switch muž z Moravskoslezského kraje hledá switch ženu
Hledám partnerku ...
Ahoj. Jsem relativně normálně ujetý týpek, který už nechce být se svými koníčky a fantaziemi v životě sám. V některých praktikách nejsem nejzkušenější, ale rád se učím a zkouším nepoznané. Snad nejvíce mě vzrušuje latex, ponyplay, masky, roubíky, obojky, vysoké boty a vše co s tím souvisí. Hledám přítelkyni s podobnými zájmy, které zatím chybí pocit pestrého a naplněného BDSM života. Věřím že společné sdílení těchto zájmů může přinést krásný přátelský nebo i partnerský vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.11.2011 20:43
dodoj
dodoj (42)
#11032
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
hledám
dominantní dívku či ženu okres hodonín nebo uherské hrsdiště
nový od tvého posledního přihlášení - 23.11.2011 07:37
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
BDSM
Hledám holku, ženu na vzájemné BDSM hrátky i nezkušenou.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2011 18:03
pan1xy
pan1xy (47)
#10957
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Najde se milá a bezproblémová kamarádka a milenka v jedné osobě?
Jsem zadaný, bezproblémový, inteligentní muž s dominantní orientací a velkým.... apetitem! :-) Je mi 41, jsem 177cm vysoký střední postavy. Rodinu tedy již zakládat nechci, přesto hledám milou a bezproblémovou, nejlépe také zadanou ženu (není podmínkou, pokud ti má zadanost nebude vadit) a milenku v jednom ženském provedení. Naopak nehledám problémy, těch je na tomto světě i tak dostatek. Nejde mi tedy jen o TO, ale i poznat příjemného a milého človíčka, novou kamarádku. Po každodenním stresu je třeba občasné uvolnění, ať již psychické nebo fyzické. Co se týče TOHO (fyzicko-psychického), mám rád bondage hry (poutání, svazování, znehybnění, smyslová deprivace apod.), lehké BDSM "zneužívání", vše s fantazií a vášní. Nemám rád nechutnosti a brutality. Vzájemná sympatie je nutná, taktéž důvěra. Jsem jako chlap od přírody spíše dominantní, avšak dovedu si představit i výměnu rolí (switch). Vše bude záležet na tobě a tvých představách, přáních a touhách. Ozvi se a probereme vše podrobněji...
nový od tvého posledního přihlášení - 19.11.2011 18:45
reba
reba (36)
#10937
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Dobrý den
hledám touto cestou staršího pána(50-více), který bz se mne ujal a zasvětil do života submisivních. Pokud budeš (budete) mít zájem, ozvěte se prosím.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.11.2011 00:47
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Víš taky co by jsi potřebovala, jsi rozhodnuta a odhodlaná?
Potřebuji D/s vztah - nikoliv jednorázové lekce, ale pevný a napl'nující oba dva - vztah, kde si jsi vědoma své role subinky, čubičky, chceš být ovládána a poslouchat, na druhou stranu dostávat oporu, vědomí klidu a pocit bezpečí. Dostávat pokárání s trestem, ale i pohlazení s odměnou? To vše je tady u mne v Praze - padesátník, cestovatel, nezávislý vysokoškolák.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2011 10:32
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám čubku na hraní
Hledám pro sebe submisivní čubku na hraní. Jde mi o pravidelné schůzky. Pokud máš sex-appeal, tak mi pošli své foto (za výměnu), víc při osobním setkání.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.11.2011 11:19
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
dominantní muž 44 let hledá
submisivní dívku ženu nebo pár pro své uspokojování,podmínka je bi orientace.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.11.2011 07:21