Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Fyzik
Fyzik (33)
#40562
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Rozumnou ženu s nerozumnými potřebami
Fantazie může být dar i prokletí...mít dobrou prací, peníze a rodinu musí znamenat konec života? Mám prokletí neodbytných BDSM fantazií už od nejútlejšího dětství, snad od čtyř let, mnohé jsem měl možnost zrealizovat, ale dlouhodobé uspokojení jsem nenašel...i když to asi ani není možné, chci to alespoň zkusit...musím si to přiznat, jsem perverzní, ale ne zlý, hledám na to lék...cítí někdo něco podobného? Hledám ideálně silně perverzní ženu, nejlépe takovou, která už ví, co chce. To, že intenzivní život a mateřství nechá na těle šrámy, vím, to mi vůbec nevadí. Jde o to, jakou má člověk touhu a fantazii…Preferoval bych ženu, co je ráda vedena a nucena a alespoň ve fantazii se nebojí tělesných tekutin. Je asi vhodné předem jasně nastínit některé pragmatické aspekty. Hledám ideálně vdanou ženu na pravidelné diskrétní schůzky v Praze ve všední dny, ráno nebo odpoledne. S radostí i procházku, kino, posedět na čaj, ne jen násilí a čuňačiny, ale všední den je praktická nutnost. O víkendech mám čas jen zřídka. V BDSM jsem celkem zkušený, zkusil jsem už téměř všechno (opravdu ;) ), ale kdo hledá někoho s vybavenou mučírnou a stovkami pomůcek či tak, to asi zklamu, to mi přijde už trochu jako moc. BDSM samo o sobě podle mě nemůže být smysl života. Mám přátele mezi lidmi všech skupin zájmu a vzdělání, ale ze zkušenosti bych řekl, že mě více docení žena s vyšším vzděláním, nebo alespoň sečtělá. Sám jsem extrovert, ale sedí mi kontakt s introverty.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.9.2017 11:11
Switch muž ze Zlínského kraje hledá switch muže
lechtání
Toužím někoho svázat či být svázaný a lechtaný. Čím víc tím líp, líbilo by se mi kdybych byl lechtaný hodně dlouho. Pokud by byla možnost moje utrpení vrátit rád oplatím. Lechtání mám rád po celém těle. Nejde mi o sex jako je orál, anál. Spíše lechtání, šimrání, hlazení, honění.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.9.2017 10:22
Submisivní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám trvalý vztah nejlépe s ochočenou
Hledám trvalý kamarádský vztah nejlépe s ochočenou submisivní ženou. Mám za to, že dominantní muž by neměl být nucen podstupovat ponižující rituály zkoušet uhodnout co už subinka zkoušela a co se jí líbilo, jak mne testují dámy na tomto webu, pod záminkou, že se máme poznat po písmenkách, na jednu jejich větu připadají dva mé odstavce a plýtvají nehorázně mým časem i trpělivostí. Mám zázemí, mám zkušenosti, mám čas, mám hračky. Vím co chci, ale určitě jsem se sem nepřišel doprošovat o přízeň jakékoliv subky, která neví co je a jak se chovat a plete si to se seznamováním na vážný vztah a prodat se co nejdráž a tomu nejlepšímu a nejhezčímu a tomu co je jasnovidec a uhodne co ona si chce ve zprávičkách číst. Prostě hledám subku, která si chce dobře prožít čas od času v Praze sex cca 6 hodin až úplně na doraz včetně bolesti, ponížení, extrémních hrátek a vše dle domluvy či dotazníku, ale pak už se jede naostro. Ženské tvary a vyšší postava vítány. Nadváha jen do 80 kg.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.9.2017 07:38
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
snáď Vás nájdem
Hľadám Dominantnú Ženu na veku naozaj vôbec nezáleží. Aj napriek môjmu nízkemu veku mám zopár skúseností s BDSM a naozaj som pripravený na niečo zmysluplnejšie. Rád by som si našiel svoju Majiteľku o ktorú by som sa staral a robil jej život príjemnejším. Vy by ste boli tá jediná dôležitá.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2017 23:51
Steew
Steew (22)
#40558
Submisivní muž z Libereckého kraje hledá dominantní ženu
Sub hledá dominantní ženu
Submisivní jedinec 22 let hledá dominantní protějšek na jednorázovou lekci či dlouhodobější setkávání.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2017 23:07
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Jo, chtěl bych navázat vztah. Jenže nechci a nemůžu se vázat. Ale nechci to ani zcela nezávazně. No a na tom to možná celý vázne, je to se mnou těžký. Nechci se dál nechat svazovat tím, co by se mělo, nebo nemělo dělat. Chci trénovat výrobu závazků, ač nejsi moje žena. Někdy něžně a jemně svléknout do podvazků, jindy třeba svázat, k posteli přivázat, oči páskou převázat - prostě se odvázat! Budu zavázán za smysluplnou odpověď nejen o vázání. Nejlépe od ženy nesvázané manželskými pouty.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2017 18:23
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Subinka na vztah?
Najde se tady submisívně založená žena, která hledá dominantního partnera na trvalý vztah? Nehledám flirt ani nikoho na jednu noc, ale ženu jako partnerku a přítelkyni. Pokud se zde najde jedna sympatická a pohodová žena pro společný život a vážný vztah, která už ví co chce, má vyřešenou minulost a chtěla by časem založit rodinu, ať mi nechá vzkaz ve schránce. Rád Tě poznám. Nehledám nikoho za každou cenu, ale život moc rychle utíká. Jednorázové odpovědi prosím nepište, odpovědi ideálně s fotkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2017 15:34
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám
Submisivní nezkuśený, 19ti letý chlapec, někoho, komu by se mohl oddat. Preferuji spíše ženy, nebo pár. Ale jinak to může být kdokoliv.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2017 14:59
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj, odstěhovala se mi paní, zde bych ráda našla sympatického majitele. Někoho kdo umí být přísný náročný, ale nemá problém i pochválit. Zkušenosti mám, jsem také sympatická, spolehlivá a věrná. Více ve vyplněném dotazníku, případně ráda popovídám na chatu ve večerních hodinách kolem 20.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2017 13:20
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Chtěl bych se plně oddat do rukou dominantní Paní nebo páru k ukojení všech perverzních choutek. Jsem začátečník, ale učím se rychle.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2017 13:14
908582
908582 (32)
#40550
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám mladou submisivní a romantickou dívku
Přeji hezký den:), říkají mi Rendy, jsem z Brna a je mi 32 let. Rád chodím do přírody a fotím ty krásy naší země, hraju fotbal, rád taky běhám nebo plavu. Mám malého pejska, tak i díky němu se naběhám:). A hlavně jsem prostě romantik, proto hledám přes inzerát partnerku, která o sobě ví, že má ráda život a umí si užít romantické chvíle. Hledám ji jak v životě, tak i přes inzeráty, ale zjistil jsem jednu věc. Nesedí mi dominantní dívky či ženy. Skřípe to a nefunguje. Vím, že mé srdce potřebuje najít mladou pohlednou dívku (nejlépe tak do 26 let), která o sobě ví, že má submisivní duši, která o sobě také zjistila, že potřebuje k sobě někoho koho bude moci následovat a kdo ji ochrání. Někoho ke komu bude vzhlížet, cítit přirozený respekt a bude si ho vážit. Toužím po lásce a nehledám tady žádné povyražení, žádné zavírání do klece, obojky a tak podobně. Chci submisivní dívku, která také touží po lásce. Neboj se mi napsat i pokud je ti třeba 18 let a nemáš žádné zkušenosti. Já jsem slušný člověk, který chodí do dobré práce, která mě naplňuje, nekouřím, ani nepiju. Jsem čestný, poctivý i atraktivní. Aspoň to o mě říkají:), ale chybí mi ta druhá polovička. Pokud by jsi mě chtěla poznat a zjistit o mě něco víc, tak mi napiš na profil a můžeme si popovídat. A jestli se ti to líbí, můžeš mi vykat, i když bych ti tykal. Vím, že tady je to celkem běžné. Ovšem jen pokud se ti to líbí, já myslím že je to hezké a časem to může být i romantické:). A je mi jedno odkud jsi, nemusíš být z jižní Moravy, ale klidně z celého Československa. Měl jsem už vztah na dálku a tady u nás v malé republice jsou mini vzdálenosti, peníze na to mám. Vím, že ta pravá se nemusí objevit přímo ve stejném městě jak žiju. Je potřeba hledat a věřit, že láska už je nablízku. Ještě chci říct, že nebudu na tebe spěchat, pokud nebudeš chtít. Jsem gentleman. A tak má být ne:)? Těším se na tvou odpověď. Měj se krásně. Rendy
nový od tvého posledního přihlášení - 14.9.2017 11:00
Switch muž z Vysočiny hledá switch ženu
Jsem mladý začátečník z Vysočiny, který hledá někoho k sobě. Ať už jako sub nebo dom. Vše záleží hlavně na domluvě. Napiš, zajdeme na kafe a uvidíme :)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.9.2017 23:29
Submisivní muž z Karlovarského kraje hledá dominantní ženu
DS vztah mezi partnery
Ahoj Rád bych touto cestou našel partnerku. Dominantní partnerku. Se kterou bychom si navzájem dokazali, že submisivita a dominance je obohacení vztahu. Kterou oba potrebujeme.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.9.2017 22:42
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Hledam dominanta co si se mnou pohraje
nový od tvého posledního přihlášení - 13.9.2017 20:30
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
přijmu do služeb chlípnou subku z Ostravska
Hledám ženu, která už zjistila, že jí v naplnění tajných fantazií chybí pádná mužská ruka...
nový od tvého posledního přihlášení - 13.9.2017 18:29