Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
eofan
eofan (38)
#38516
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Najdu???
Rád bych poznal inteligentní submisivní ženu, která plánuje budoucnost....
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2017 21:32
Dominantní muž z Pardubického kraje hledá submisivní ženu
Hledám mladou,
Hledám mladou, submisivní dívku, která miluje BDSM a jednotlivé hraní v posteli. Musí bez odmlouvání plnit mé přání v posteli. Samozřejmě do předem domluvených hranic. Rád si s tebou ze začátku budu rád psát. Dál nabízím možnost se setkávat o víkendech a potom se uvid
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2017 19:18
Switch muž z Pardubického kraje hledá switch ženu
Vzájemné poznávání hranic
Dlouho jsem tu nebyl, hledám holku, ženu, která je jako já zvídavá a ráda by vzájemné testování, zkoumání a trápení našeho pohlaví. Nemusíš být ze stejného kraje.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.2.2017 12:02
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Klíče ke štěstí
Ahoj, hledám dívku/dámu které bych mohl svěřit klíčky od svého pásu cudnosti. Pojď vytvořit idylický vztah, plný lásky a benefitu pro tvou osobu, protože muž co je zamčen v CB je ve vztahu, ale i v sexu ten nejvýkonnější - nepodvádí, nemasturbuje, a aby mohl být vypuštěn musí svou partnerku na rukou nosit. Pojď to zkusit a uvidíš, že být bohyní je nádherná věc. Už teď se těším na náš společný život. Piš pokud chceš být šťastná.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2017 22:54
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní partnerku pro společný život
Pokud víš, že šťastná dokážeš být pouze ve vztahu se submisivním mužem, je zde jeden, který by rád našel svoji dominantní polovičku a byl jí oporou, partnerem, přítelem a takovým subíkem, kterého si bude přát. Pokud chceš, můžeme zajít do kina, na procházku, kafe ...
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2017 22:19
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Partnerku/Modelku
Ahoj, V první řadě hledám partnerku do života, měla by být pohledná, věrná, slušně vychovaná... a v soukromí pořádně neslušná, ale poslušná :) Kromě partnerky bych také rád našel slečnu se zájmem o shibari, která by se příležitostně nechala svázat, nebo se mnou zašla na nějaký workshop atp. Partnerka má ale přednost. :) Lukáš
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2017 22:16
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Sexualni otrokyne
Ahoj, jsem hodne dom pan (32) ktery hleda subinku nebo sexualni otrokyni na vychovu, ponizeni, slouzeni a plneni prikazu. Pokud touzis po tom nekomu patrit, citis se stracena a potrebujes aby te nekdo ovladnul a pomohl ti najit tvoje hranice ktere spolecne posuneme dal tak napis.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2017 18:14
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Spolu šťastni
Bič i pouta mám a odměnu i trest Ti rád dám. Hledám subinku svou, pro kterou nebudu jen hrou. Trvalý vztah s prvky D/s. Ozvi se mi, má milá, chci Tě poznat.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2017 16:45
vm82
vm82 (35)
#38503
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
latex a bondage
Vzrušíš se, když si představíš, že máš na sobě latexové oblečení včetně kalhotek se zasunutými dildy, kterým se nemůžeš bránit, protože jsi zároveň svázaná a bezmocná a v puse máš roubík? Líbilo by se ti nosit obojek a pod šaty být tajně oblečená jako děvka? V odpovědi prosím rovnou pošli fotku.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2017 15:24
huawei
huawei (59)
#38502
Switch muž z Olomouckého kraje hledá switch ženu nebo muže
Pro každého něco.
Stále se hledá pracovní otrok, submisivní nebo dominantní přítelkyně pro jednotlivé lekce, či trvalý vztah. Tvář, věk, stav nebo postava není vůbec rozhodující, naopak hezká duše, inteligence, schopnost komunikace, kultivovanost a v případě prac.otroka totální schopnost použití - je podmínkou. Oplácaná tmavovláska s velkým pozadím vhodným pro spank je vítána. Dům s vybavením pro bdsm mám.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2017 14:46
Switch skupina z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Sympatický pár z Mostu
Zdravíme Vás, rádi poznáme sympatický pár, případně i ženu nebo muže, se kterými můžeme podnikat DS hrátky, více informací v profilu
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2017 14:43
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dom zena
Já 42/187 hledám Dom ženu, možno i starší nežli já, ke které bych mohl vzhlížet, kterou bych mohl obdivovat, pro kterou bych byl věcí k uspokojení její ženské nadvlády, ale i která by stála o radu a nevláčela za sebou nepoužitelné břemeno k ničemu. Hledám nejraději dlouhodobý D/s vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2017 13:59
latxk
latxk (34)
#38498
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Subí pátrání
Ahoj, hledá se Panička pro jednoho subíka. Pojďme si hrát a společně odhalovat všechny ty krásné, tajné a štiplavé věci... Pojďte si užít výchovu suba v oddaného a poslušného otroka :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2017 07:49
rideto
rideto (40)
#38497
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Život je krátký
a já dosud tolik ze svých snů neuskutečnil. Nesplnil jsem si ještě spoustu přání, ke kterým nebylo dost odvahy, nebo příležitostí. Mnohé své touhy jsem dosud nikdy nevyslovil. Hledám ženu, která je na tom podobně a také by ráda zažila věci, které v jejím nitru tiše čekají na příležitost vyplout na povrch a stát se krásnou vzpomínkou. Na čas splynout ve vzájemně si vyhovující bytosti, bez předsudků a pocitů studu uskutečnit své představy a splnit si tak možná jinak nikdy nevyřčená přání. Nespěchám, rád tě důkladně poznám, první setkání napoví, druhé možná přivodí pocit důvěry a ta další? O těch bude čas přemýšlet. Proč hledám zde? Protože můj zamlžený svět se odehrává právě v těchto představách. Žijí v něm ženy různých profesí i povah. Ale jedno mají společné. Mají bezbřehou fantazii a erotika pro ně neznamená konvenční, spotřebitelskou formu upokojení pohlavního pudu. Hledám duchovní posun v oblasti sebepoznání vlastních nervových možností. Hledám vypětí vzruchů za hranici svých dosavadních prožitků. Hledám osobu schopnou vcítit se do mých vlastních pocitů a hrát na jemná vlákna nervových vláken virtuosní skladby. To samé chci na oplátku nabídnout také já. Přeju vám hezký den.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.2.2017 00:29
Subera
Subera (46)
#38496
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Sub otrok hledá Pána
Jsem rád používaný jako sub, otrok, čubka atd. Hledám dom muže, který by mne pozval na lekci a kterému bych vyhovoval.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.2.2017 22:22