Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Jo, chtěl bych navázat vztah. Jenže nechci a nemůžu se vázat. Ale nechci to ani zcela nezávazně. No a na tom to možná celý vázne, je to se mnou těžký. Nechci se dál nechat svazovat tím, co by se mělo, nebo nemělo dělat. Chci trénovat výrobu závazků, ač nejsi moje žena. Někdy něžně a jemně svléknout do podvazků, jindy třeba svázat, k posteli přivázat, oči páskou převázat - prostě se odvázat! Budu zavázán za smysluplnou odpověď nejen o vázání. Nejlépe od ženy nesvázané manželskými pouty.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.11.2017 15:08
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Líbilo by se ti ....
.... být na mém sídle submisivní, poslušnou služkou, nebo otrokyní pro mé pohodlí, neustálé komandování, ponižování, tresty atp.Neobézní a neošklivou. Jinak bys měla být normální člověk s normálním civilním životem, jako já.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.11.2017 11:12
Sojson
Sojson (24)
#41221
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Najdu zde dominantní ženu?
nový od tvého posledního přihlášení - 16.11.2017 10:41
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hledám dominantní kamarádku
co nehledá stálý vztah a nejde po penězích. Vybavené studio a auto mám k dispozici. VŠ ideál, i zadaná...
nový od tvého posledního přihlášení - 16.11.2017 09:11
Iguana
Iguana (31)
#41215
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Najdu?
Hledám zde to co asi nenajdu, ale i tak to vyzkouším. Mám zájem o ženu se sub sklony, ať už se zkušeností nebo bez. Pokud jsi nezkušená a láká tě něco takového rád zaučím. Hledám takovou, co ji láká nebo potřebuje výchovu, výcvik a podobné věci (zažiješ dresscode a to jak na schůzkách kde ti bude rozhodnuto do posledního detailu tak jeho mírnější část mimo schůzky, vyzkoušíš si ten pocit dopadající ruky na tvé tělo jak jej laská i trestá, budu ti rozhodováno o uspokojení a to vše se ti bude líbit). Nehledám vztah, ale opravdovou subinku, takže není problém pokud jsi zadaná ba naopak.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.11.2017 19:56
trust
trust (26)
#41214
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
kapka v dešti
Hledám pouze jednu jedinou dominatní ženu, které svěřím svou sub duši. Já 26, Praha, nekuřák, normální, čistotný, zkušený. Foto mám v profilu a ostatní rád ukáži. Hledám dlouhodobě Madam, kterou mohu uspokojovat svou submisivitou. Prosím pouze žena co to myslí vážně, bláznů se ozve dost..... :)
nový od tvého posledního přihlášení - 15.11.2017 19:29
high-T
high-T (39)
#41213
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Nezkušený sub hledá....
Jsem nezkušený submisivní zmrdík a hledám pána na pravidelné lekce. Hledám zdravého, rozumného a nepromiskuitního pána s vlastním prostorem. Chci klečet nahý u Vašich nohou a plnit Vaše příkazy. Já 38/200/100/15/4 sportovní postavy.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.11.2017 18:36
dark
dark (40)
#41212
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám submisivní partnerku která má ráda spanking, ráda si hraje a chce být trestaná za neposlušnost.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.11.2017 18:22
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Kanda_Cuckold na celý život
Ahoj jsem Jirka, je mi 30 let, hledám ženu na vážný vztah, ale takovou která by byla ráda nevěrná. Já bych byl věrný kanda. Toužím po žene, které to vyhovuje. Samozřejmě bychom měli hezký vztah plný hrátek ale i rodinného života. Je to velké přání k vánocům ale věřím, že když to mám tak já, musí existovat žena, která to má opačně a hledá taky.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.11.2017 16:55
GodDom
GodDom (31)
#41210
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá submisivní ženu
Cubka pro pána
Hledám ženu, která touží být pravidelně nebo pořad bezmezně oddana svému panu. Sloužit mu. Být mu vším. Která touží po dalším rozvoji svých sub tužeb představ a vzruseni. Nenabizim jen trest a výchovu, ponížení, či BDSM a jiné sexuální praktiky. Ale i tvou ochranu. Ochranu své náruče. Síly. Pozice. Dominance. Ukaz svou pokoru. Nezáleží má tvém sociálním postavení. Tvém stavu či věku Pán muže být jen jeden! Pojď a vstup do mého učení pokory, služby, ponížení a oddanosti!
nový od tvého posledního přihlášení - 15.11.2017 15:01
Aster
Aster (36)
#41209
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Zlobivou kamarádku na spanking
Hledám fajn slečnu, nebo mladou paní, která bývá zlobivá a chybí jí, aby si ji občas někde přehnul chlap s pádnou rukou. S dáváním výprasků mám dost zkušeností a nabízím nekomplikovaný kamarádský vztah. Nepotřebuji si nic dokazovat, ani nehledám žádnou otrokyni, která by se přede mnou plazila. Naopak, líbí se mi, když má žena vlastní hlavu, je nezkrocená a třeba i trochu provokuje. Takové rád nařežu na holou tak, jak potřebuje a možná i zaslouží. Pokud se ti při představě výprasku rozbuší srdce, napiš mi. Můžu splnit tvé tajné sny na tohle téma, rád si hraju a mám rozum. Napiš mi a postarám se o to, abys úplně nezvlčila :-) Vzdálenost pro mě není překážkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.11.2017 11:49
Switch muž z Plzeňského kraje hledá switch ženu nebo muže
Perverz
Zdravím, hledám touto cestou někoho kdo by mě zasvětil do tajů animalsexu, někoho kdo má psa či koně, nejde mi jen o ukájeni své osoby ale o oboustrannou spokojenost
nový od tvého posledního přihlášení - 15.11.2017 10:55
jonin
jonin (42)
#41207
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
email výcvik
Hledám štíhlejšího sub muže, od 18 do x let, na e-mail, ukoly, foto email, napiš vzkaz a dohodneme jak bude vše probíhat.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.11.2017 09:51
Freyr
Freyr (26)
#41206
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledám svou paní
Dobrý den, hledám svou paní z Brna a okolí nejlépe pro D/s vztah. Prosím odpověz, pokud jsi switch nebo dominantní, inteligentní žena. Máš ráda pozorné muže, ráda přijímáš co život dává a nebojíš se to vrátit zpět. Hledáš rozkoš, intenzivní zážitek, chceš se s někým propojit za hranice běžného přátelství, nebo vztahu. Baví tě podmanit si muže, vychovat jej podle sebe, jsi ráda, když je naprosto poslušný, připraven splnit všechny tvé tužby. Když ne, potrestáš jej za sebemenší prohřešek, a nebo jen tak z libovůle. Užíváš si, když jej můžeš ponížit, sledovat jeho bolest, dostat jej na hranu. Pak ale ustaneš, polaskáš jej a dopřeješ mu vytoužené doteky. S potěšením jej sleduješ jak vrní rozkoší, když dostává to, pro co tak trpěl. A pak jej necháš tuto svou péči ti vynahradit.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.11.2017 09:33
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Mladý a submisivní
Ahoj, je mi 21 let a už dlouho o sobě vím, že jsem submisivní. Bohužel jsem ještě nenašel ženu, které by se líbilo mě vést a samozřejmě i čas od času potrestat. Vzrušuje mě hodně věcí, nejvíce představa toho, že ti budu sloužit :) Pak také výprasky, foot fetish, facesitting a zkusil bych i pánský anál. Rád ti zodpovím jakékoliv další otázky a pokud máš zájem, zašlu civilní foto. Díky za tvůj čas a těším se na Tvoji odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.11.2017 07:09