Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Lency
Lency (22)
#39362
Switch žena z Jihomoravského kraje hledá switch ženu nebo muže
začínající subinka, rady, tipy, výchova
Ahoj, hledám někoho, kdo by mě zasvětil do tajů BDSM. Ukázala mi to přítelkyně, která má minimální zkušenosti. Jsme switch, já spíše sub. partnerka Dom, uvítám jakkékoli rady jak a s čím začít atd. Mám tendence se vzpírat, protože v profesním životě jsem dominantní, o to o je semnou težší :D Jestli chceš pomoct začátečníkovi, budu ráda když napíšeš :)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.5.2017 08:54
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Nepoznane
Ahoj. Jiz dlouho me vzrusuje predstava podvoleni se mladsi slecne, ktera sama ma jasnou predstavu toho co se bude dit a me nezbyde nez poslouchat. Jako dominant jsem si toho uzil dost, ale cim dal casteji touzim po druhe strane. Pokud nebudu pocitat muceni sebe sama, jsem v tomto ohledu nepopsany list. Chci otevrit dvere do druheho sveta, najdu tu pravou pruvodkyni?
nový od tvého posledního přihlášení - 19.5.2017 06:27
HiL
HiL (33)
#39359
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Rošťačka s jiskrou v oku #DD/lg
Když se mě někdo zeptá, jak se mám, většinou zalžu a řeknu jen "Dobře", i když se ve skutečnosti mám téměř vždy skvěle. Moc provokativní a suverénní? Ano, někdy jsem. Ale také jsem nenapravitelný snílek optimista a nonkonformista, který žije podle svých vlastních pravidel a věří, že vášnivá láska může být jako padající hvězda - dechberoucí moment světla na nebesích, letmý záblesk věčnosti. Hledám chytrou a krásnou aktivní rošťačku s jiskrou v oku a drzým úsměvem na tváři, působící navenek hrdě a sebevědomě, klidně třeba až maličko namyšleně, ale ve skrytu duše toužící najít někoho, kdo si ji dokáže k sobě připoutat, kdo ji dokáže zkrotit, s kým bude moct prožívat své skryté touhy a cítit se jako jeho holčička.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2017 23:33
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Chceš se kamarádit?
Ahoj, Jsem úplně nová rákoska, zatím bez zkušeností. Cítím v sobě sílu, chuť být užitečná a touhu poznat nepoznané. Nechci zahálet, hledám dívčí zadeček, na kterém bych se mohla zaškolit a v ideálním případě dlouhodobě pokračovat ve výcviku. Napiš, sladíme naše představy.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2017 23:07
Magda
Magda (47)
#39357
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Tebe chci
Hledám dominantního muže,který umí i pohladit
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2017 18:50
mar2
mar2 (41)
#39356
Submisivní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Hledám ženu, která by si se mnou prohrála
Hledám dominantní nebo switch ženu na lekce přes email popřípadě více.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2017 15:43
Dominantní muž z Prahy hledá switch ženu
Fotografie
Ahoj, hledám ženu, která by chtěla nafotit buď portrét, fashion nebo i akt pro použití sem nebo kamkoliv. Fotografuji na film i digitál, zpracování fotek provádím sám. V případě zájmu stačí napsat zprávu, pošlu odkaz na portfolio. Hezký den :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2017 07:22
Switch muž z Moravskoslezského kraje hledá switch ženu
Rád bych našel ženu či dívku, která má ráda spanking v top nebo i bottom roli případně přímo switch. Nabízím normální slušné jednání, diskrétnost, dodržování hranic, hygieny při hraní a stejně tak to očekávám. Pouze nesexuální hraní. Zbytek už je o domluvě.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2017 00:54
dwaid
dwaid (48)
#39352
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám subinu
Hledám plnoštíhlou starší subinu, najdu?
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2017 21:36
Dominantní muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Ahoj, hledam subinku, ktera by plnila mnou zadane ukoly a jako dukaz zasilala foto.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2017 18:23
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledá se kočička (může být i liška)
Rád bych poznal nějakou inteligentní, vášnivou, štíhlou a submisivní slečnu z Prahy a okolí (18-28) se zálibou v petplay. Napiš a dozvíš se víc.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2017 15:32
Dominantní muž z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Fajn sub nebo switch holku
Pohodový sportovní kluk hledá fajn submisivní nebo switch parťačku na lezení, vodu, hory v létě i v zimě ... vážnou přítelkyni do nepohody. Jižní Čechy či Praha. Bydlím, jezdím, telefonuji...
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2017 09:06
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám dívku či ženu, která sní o tom, že ji svázanou znásilní starý tlustý ošklivý muž. Svázanou či přivázanou uspokojím jazykem, rukou či podle přání – ne soulož. Oplátkou – svázaná - vykouření s polykáním. Bez závazků, bez financí, vzájemná důvěra, hygiena a zdravotní stav. Pouze vážně.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2017 08:50
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivně založenou pražačku
Hledám pohodovou, inteligentní, submisivně založenou ženu z Prahy. Nemusí být zkušená (rád si ji zkazím sám:)), ale měla by už mít aspoň trochu jasno co chce a proč to chce. Nejsem sadista, jde mi hlavně o ovládání, pocit nadvlády, řízení atd. Jsem ale také gentleman a i když je žena subinka, tak to neznamená, že nemůže být dáma. I nahá klečet se dá s grácií. A pokud by někoho zajímalo, jak to u mě chodí, tak jsem něco málo napsal do blogu.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.5.2017 07:04
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
sem normální chlap, co má rád sport, divadlo, přírodu apod. Jsem celkem silná osobnost, co se jen tak nezalekne výzev. Ve vztahu ocením, lásku, city, porozumění, mam rád klasické dělení rolí. Muž je ten silný a dívka je něžná a krásná. S tím souvisí, že muž má o dívku pečovat a pěstovat její krasu. Žena je přeci dárkyně života a proto je třeba jí život usnadňovat. A k tomu byl stvořen muž. Naši dávní předci žili v samozřejmém matriarchátu. A já tak žiji i dnes. Má představa vztahu zahrnuje výše zmíněné hodnoty, ale také jasná pravidla. Představuji si, že pro svou partnerku nosím pás cudnosti a ona mě otvírá podle svého uváženi a svých pravidel. Např. každý víkend pokud splním dané povinnosti. Starání se o domácnost a samozřejmě o ni samotnou. Sex je tím pádem záležitostí její a nerovnou. Třeba že na jeden můj orgasmus připadá třeba deset jejích. Taktéž má plnou svobodu na to mít další muže. To vše lze. Chceš li takto žít stačí napsat.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2017 21:06