Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledám slečnu
Chtěla bych poznat slečnu, se kterou bych našla společnou řeč, nebo možná i něco víc, to však vůbec není podmínkou. Je mi 18, žiju v Brně a chtěla bych proniknout víc do světa BDSM. Mám ráda dobré kafe a útulné kavárny, hudbu, knížky, Tumblr, fantasy a sci-fi, spoustu vína a miluju sledování seriálů a hraní her. Dělám sportovní šerm, snažím se psát básně, ráda hraju na kytaru, občas se procházím v lese a když nevím co se sebou, chodím běhat a podobné věci, ale to jenom výjimečně. :D Hledám ideálně lehce dominantní slečnu, ale není to priorita, prostě bych ráda poznala někoho zajímavého. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.7.2017 18:44
beetao
beetao (30)
#39917
Dominantní muž z Prahy hledá switch muže
SM vážný vztah :)
Pohledný štíhlý 30/175 rád potká dalšího příznivce SM pro budování partnerského vztahu. Rád se seznámím s ideálně VŠ štíhlým klukem do 33 let, který má rád přírodu, umění, kulturu, sport a cestování. Tak napiš :)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.7.2017 18:16
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Jin a Jang
Někdy mám pocit, že hledám ženu, která je něco mezi akční hrdinkou, divoženkou mluvící řečí zvířat a schovanou brýlatou knihomolkou, které nikdo nerozumí. Asi mám rád příběhy. Ale taky rád koukám okolo a všude je vidím. V každém je kus příběhu a proto rád potkávám lidi. Nehledám ideál, hledám část příběhu, který můžu spojovat s mým a tím vytvořit něco, co by odděleně nevzniklo. Sám rád cestuji po světě a jezdím na vandry, kde spíš splynu s přírodou, než bych měl jakoukoli potřebu s ní bojovat. Mám rád hory, kde můžu volně chodit mimo cesty a radši vstávám za úsvitu, když jsou hory zbarvené, vykreslené hrou stínů a vzduch svěží. Někdy je ale fajn si i pořádně v náručí přírody pospat. Rád zakřičím na celé údolí s ozvěnou a někdy je čas tiše šeptat, aby nezmizela ta nezměrná jemnost okamžiku. Miluji i údolí, kde průzračná voda bublá přes kamení a břehy jsou zarostlé lopuchy nebo kapradím. Rád i pozoruji jak se vpisuje do krajiny člověk a jaké jsou asi jeho příběhy, zvlášť v jinačích zemích. Nebojím se bouřky, pestrosti počasí, ale mám k tomu, zvlášť v horách, velký respekt. Miluji jízdu na kole, v lodi na divoké i klidnější vodě, ale třeba i ferraty. Nejsem ale taky superhrdina a klidně taky nedělám nic, nebo se kouknu doma na film, zajdu na koncert, nebo si užiju jiný relax. Nosím v sobě i velkou hloubku, která mě dělá současně hodně silným ale i zranitelným. Vím že komunikace je cestou z mnoha bolestí a nedorozumnění, co mezi lidmi vznikají. Pokud s tebou něco zarezonovalo, rád tě potkám a nechám se obohatit tvým příběhem ... ikdyž nemusí na první pohled vypadat zajímavě ... svět je plný zdání ... ale kudy jde cesta nikdo neví, ikdyž by tisíckrát chtěl. Tak užívej léta. Hasky.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.7.2017 18:04
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám madam
Zdravím a přeji hezký den, ve zkratce, rád bych zde poznal zkoušenou dominantní ženu. Žádné jiné kontkrétní požadavky nemám. Asi až moc stručné, takže ještě něco o mě. Je mi 24 let, štíhlá, lehce sportovní postava, ale žádný kulturista. Svět BDSM mě fascinuje již několik let, ale žádné praktické zkušenosti zatím nemám a právě to bych rád změnil. Jsem velice submisivní a vím kde je mé místo. Proto hledám ženu, která by se mne ujala a svět bdsm mi otevřela. Co se praktik týče, nebudu tvrdit, že jsem otevřen všemu, jsou věci které se mi příčí, ale vše je o domluvě. Vím, že to co hledám je velká časová investice a jediné co já mohu oplátkou nabídnou je věrnost, poslušnost, oddanost. (jen aby nedošlo k nedorozumění... o sebe se postarat dovedu, práci mám solidní, takže v tomto ohledu pomoc nehledám) Ale třeba se tu najde někdo, komu toto postačí... za pokus snad nic nedám. S pozdravem a přáním hezkého dne, Mike
nový od tvého posledního přihlášení - 13.7.2017 17:14
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj, jsem mladý sub z Prahy. Hledám mladého dominantního kluka (ať už gay nebo bi) na sloužení v sexu a ponižování, nevyhledávám bolest. Určité zkušenosti mám, ale rád bych našel někoho odkudkoli z ČR, se kterým bych se po čase mohl pravidelně vídat a mohli bychom zkoušet víc a víc. Nezáleží mi na tom, jestli jsi zkušený nebo ne.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.7.2017 16:50
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Plním tajné sny
Nařežu na holý zadek ženě, která o tom tajně sní, nebo tuší, že by občas dostat zasloužila. Můžeš být nesmělá začátečnice, nebo zkušená zlobivka, určitě si s tebou poradím. Jsem nekompromisní, ale zároveň rozumný a empatický. Svět výprasků se mnou můžeš objevovat pozvolna a postupně, nebo do něj skočit naplno rovnýma nohama, vše je na domluvě. Zároveň si uvědomuji, že odhalit muži svou zadnici pro něco takového, si žádá velkou důvěru. Postupně zjistíš, že se můžeš bez obav svěřit do mých rukou, které umí potrestat, pohladit, ale nikdy neublíží. Pokud se ti při představě výprasku rozbuší srdce a uvnitř cítíš zvláštní směs strachu, studu, touhy a vzrušení, víš o čem píši. Pro splnění tajných snů je potřeba něco udělat, první krok je jednoduchý, stačí jen odpovědět na můj inzerát.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.7.2017 16:25
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Nožky, silonky, podpatky
Zdravím, hledám ženu nebo dívku, která má ráda footfetish a líbil by se jí mladý muž se zálibou v nožkách. Pokud zaujala nabídka, moc rád zodpovím případné dotazy. Budu se těšit :)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.7.2017 15:43
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Jo, chtěl bych navázat vztah. Jenže nechci a nemůžu se vázat. Ale nechci to ani zcela nezávazně. No a na tom to možná celý vázne, je to se mnou těžký. Nechci se dál nechat svazovat tím, co by se mělo, nebo nemělo dělat. Chci trénovat výrobu závazků, ač nejsi moje žena. Někdy něžně a jemně svléknout do podvazků, jindy třeba svázat, k posteli přivázat, oči páskou převázat - prostě se odvázat! Budu zavázán za smysluplnou odpověď nejen o vázání. Nejlépe od ženy nesvázané manželskými pouty.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.7.2017 11:22
Switch skupina ze Středočeského kraje hledá switch ženu nebo muže
Hrátky
Hledáme pár, na hrátky v mučírně u nás nebo u Vás doma. Úroveň, zdraví,pohoda, respektování dohodnutých pravidel. Preferujeme pomůcky a různé "hračky". Nezávazné setkání třeba u skleničky nebo u kávy. Co požadujeme také nabízíme.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2017 22:27
101
101 (32)
#39906
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu nebo muže
Svazování
Hledám někoho z blízkého okolí, kdo se rád nechá svazovat (provazy, případně nějaké oživení). Nejlépe věkově blízkého, ať si u toho máme co říct. Pokud jsi zvědavá(ý) na něco, co není v profilu, neváhej se zeptat. Řekl bych, že nekoušu, ale platí jen po internetu :).
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2017 22:22
vm82
vm82 (35)
#39905
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
latex, bondage
Hledám štíhlou, vyzrálou, v pohodě slečnu do 35 let, která si ráda užívá latex a bondage. Více v profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2017 18:39
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Zábava a rozšíření obzorů
Našla by se zde pozitivně naladěná žena, jež by ráda rozmanitě trávila letní čas? Může to být i čistě v přátelské míře. Bez jakékoliv aktivity intimního charakteru. Zn. srpen a dále. :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2017 11:54
Switch žena z Prahy hledá switch muže
vážný perverzní vztah
Hezký den, hledám nezadaného perverzního muže cca 28 -40 let pro vážný vztah a společný život. Líbí se mi latex, botičky, piss, všeobecně BDSM a různé fetiš materiály. Mám velmi ráda partnerský sex a ráda experimentuji. Je mi 28, VŠ, plná postava. Nějaké hračky a oblečky mám, ale s novým partnerem ráda rozšířím současný stav:). Praha a okolí
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2017 11:38
Dominantní skupina z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Pár hledá jiný pár
Hledáme pár kde jsou buď oba sub a muž cuckold který ji rád poskytuje a nebo pár kde stejně jako u nás je muž dominantní a žena sub a chtěli by sem tam podniknout něco společně bez výměny. Venčení čubek, jejich předvedení, prznění každý své...
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2017 06:36
Submisivní muž z Karlovarského kraje hledá dominantní ženu
bdsm i vztah
Ahoj, je mi 34 let a myslím že jsem už dospěl :-) A tak se zkouším touto cestou seznámit s ženou co má ráda bdsm. Já mám raději submisivní roli a tak uvítám dom ženu :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 11.7.2017 21:39