Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Switch žena z Libereckého kraje hledá dominantního muže
Pohodový život s příchutí latexu :-D
Hledám a věřím, že někde jsi, jen Tě objevit. Ráda bych našla skutečného životního partnera s velkým "P", muže, kterého budu moci milovat, uznávat, věřit v něj, takového, který mě osloví svým důvtipem a nadhledem. Takového, který bude mít podobné zájmy jako já, takového, kterému s radostí udělám vše, co mu na očích budu vidět, protože si budu jistá, že mé úsilí bude ceněno a nesobecky opětováno. Tady hledám proto, jelikož jsem poznala kouzelný svět BDSM a již nechci nikdy jinak. Já 37/163/57, SŠ, bezdětná. Nadchnout mě dokáže třeba pěkná příroda, cestování kamkoliv, sporty hlavně venku a kultura v divadle či hudebním klubu. Najde se zde pro mě Pán, jehož jediný pohled mě dokáže rozpálit?
nový od tvého posledního přihlášení - 12.4.2017 16:59
Nao
Nao (20)
#39012
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Věk 20-35 let
Hledám dominantního muže, který je z Jindřichova Hradce....
nový od tvého posledního přihlášení - 10.4.2017 15:09
Eleven
Eleven (27)
#39004
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Celkem normální holka z Prahy :)
Chtěla bych poznat kluka/chlapa na randění a možná i něco víc :) Mně je 26, studuju (ještě pořád, ale snad už to tenhle rok doklepu), pracuju (něco mě živit musí) a sportuju (teď víc než kdy jindy). Taky hodně spím :) Ráda bych našla někoho, kdo to má podobně: jezdí na výlety, chodí rád do kina, není tak línej jako já a má rád zvířata (to už bych asi chtěla moc :)). Rozhodně prosím smysl pro humor a ironii podmínkou. Bdsm beru jako zpetřestření života, ne jeho náplň. Bohužel bez něj mě vztah nebaví a sex taky ne :) O jednorázovky nestojím, spíš o někoho, kdo by chtěl mít někoho vedle sebe a není tak úplně "normální" :) Pro začátek to asi stačí, tak pokud máš zájem, tak napiš..
nový od tvého posledního přihlášení - 9.4.2017 19:57
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Po pár letech života v neutrální zóně jsem znovuobjevila svou podstatu a vášeň. Velmi ráda proto poznám inteligentního dominanta (ideálně velkého muže, do výšky i do šířky), který umí držet život i ženu pevně ve svých rukou, je pro něj přirozené udávat směr a tempo. A zároveň chápe, že žena ke své plné spokojenosti potřebuje i doteky a obejmutí. Za to nabízím poslušnost a sebe sama k plné dispozici. Uvítám i výhledovou možnost trvalého vážného vztahu za předpokladu, že proběhne správná chemická reakce a pragmatické souznění (upozorňuji, že mám děti). V běžném životě jsem sebevědomá a samostatná žena, jakmile se však zavřou dveře bytu, stávám se sub.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.4.2017 13:16
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Hledam starsiho dominantniho muze
Hledam starsiho dominantniho muze pro dlouhodoby d/s vztah. Mozno i trvaly vaznejsi vztah. Uvidime. Litomerice, Roudnice, Melnik, Usti nad Labem, Praha aj.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.4.2017 09:05
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Hledám chlapa pro společné trávení volného času. Jak již nechám na Tobě. Pokud máš zájem, tak se ozvi do zpráv :).
nový od tvého posledního přihlášení - 5.4.2017 17:34
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Hledám dominantího muže,
který má alespoň představu o slušném chování, dokáže být věrný a do budoucna hledá trvalejší vztah a ne jen pouhé pobavení. O tom jak vnímám BDSM z pozice sub se můžeme pobavit osobněji. Uplně ideální by byl věk do 35 let, výška od 175 cm a bydliště Praha, Ústecký kraj nejlépe. Preferuji vzkazy z fotkami, jelikož sama je tu mám. Cokoliv by dotyčnýho zajímalo, co mám ráda, koníčky apod. ráda napíšu do soukromé zprávy.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.4.2017 23:58
SubiKV
SubiKV (27)
#38916
Submisivní žena z Karlovarského kraje hledá dominantního muže
nováček
Jsi zkušený dom a hledáš vzdornou sub, kterou vše naučíš ? Velmi mě láká vyzkoušet, kam až mohu zajít. Samozřejmě, že nejde vše hned, musíme se trošku poznat, abych k tobě měla důvěru a dovolila ti víc a víc. Prakticky hledám ,,životního" partnera, který na mě nebude uplatňovat dominanci v normálním životě. Ale v sexu a za zavřenými dveřmi budu jen tvá
nový od tvého posledního přihlášení - 1.4.2017 17:35
antasy
antasy (45)
#38883
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Ten pocit když si můžeš někomu položit hlavu na koleno
Víš že BDSM není jen o sexu, zajímá Tě to co je uvnitř víc, než to co je venku? Hledáš opravdu tak jako já a při tom víš, že je to hra, hra která bolí a spojuje?
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2017 22:53
Submisivní žena z Karlovarského kraje hledá dominantního muže
Osamocená hledá...
...jsem obyčejná submisivní slečna, snažím se najít dominantního, přísného, inteligentního a zároveň něžného, chápajícího Pána, kterého budu moci milovat, vzhlížet k němu, těšit se na něj, kterému se budu moci odevzdat, který se na mě bude moci spolehnout, stejně jako já na něj. Jsem submisivní, labilní introvert, milující, okouzlující a totálně sexy, když na mě není vidět :) Jsem vysoká a široká holka, ale na druhou stranu pěkně hřeju.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.3.2017 20:37
Submisivní žena ze Slovenska hledá dominantního muže
virtuálny výcvik
Hľadám dlhodobý virtuálny výcvik
nový od tvého posledního přihlášení - 13.3.2017 14:09
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Pozor, pozor!! :D
Sympatická, mladá, malá slečna na úrovni hledá, dominantnějšího muže (ve věku do 28 let) na občasné dopisování a dále ukáže čas... :-))
nový od tvého posledního přihlášení - 2.3.2017 11:01
LeiaP
LeiaP (45)
#38448
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Najdu zde sympatickeho muze, ktery nejenze zvlada svou "praci" s provazy, ale i dokaze vzbudit respekt u jedne submisivni a hrave blondynky?
nový od tvého posledního přihlášení - 9.2.2017 01:07
Submisivní žena z Libereckého kraje hledá dominantního muže
Na pohodu
Hledá se kamarád, který to má v hlavě srovnané, zajít si na kafe či zajet si na výlet a nebo jen si večer sednout k telce. Kdo ví, bud z toho bude kamarádství či i něco jiného.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.2.2017 23:19
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
hledám partnera
Jsem normální žena hledající normálního muže na vážný vztah. D/s si pořešíme po svém, malou představu si uděláš pokud se budeš obtěžovat nahlédnout do profilu, ale je to stejně zavádějící - hranice se posunují.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.2.2017 16:10