Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Myia
Myia (22)
#39559
Submisivní žena z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Hledá se osobní strážce
Jsem 22 letá slečna. Nejsnadnější popis by zněl, že jsem holčička, princezna, studentka. Nevím co hledám.. nemám moc reálných zkušeností ani ohledně bdsm, ani ohledně vztahů. Jenom vím, že s 90% normálních kluků nemůžu ve vztahu fungovat. Jsem exhibicionistiská, aktivní, komunikativní... lepí se na mě samí subíci. Bohužel nemám ráda o moc starší muže, jsem zastydlá puberťačka, tanečnice, umělkyně.. i přes to, že studuju úplně jiný druh školy. Pohybuju se po celé republice, protože mám ráda lidi a společnost... párty a pozornost.. možná tady vypisuju hovadiny :D ale vzhledem k tomu, co tu píší někteří jiní, se ani nějak nestydím... něco málo o sobě mám napsáno na profilu. Nechci aby jsi ve mě viděl sexy dračici a bla bla, ale princeznu, co potřebuje ochranu a péči...
nový od tvého posledního přihlášení - 8.6.2017 22:21
lenii
lenii (32)
#39539
Submisivní žena z Karlovarského kraje hledá dominantního muže
BDSM jako hra
hledám inteligentního partnera na BDSM hry jako svazování, spanking.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.6.2017 15:59
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Hledám nemožné?
Možná to sem tak úplně nepatří, ale kam jinam... Rozhodla jsem se změnit svůj život a jít si za svým štěstím. Nechci už dále žít s dominantním vanilkou, který si na mne léčí své ego . Proto hledám submisivního muže a pro svou ani ne roční dceru tatínka. Měl bys mít úctu k ženám a uctívat je, být fajn, být s tebou sranda, měli bychom si sednout lidsky. Měl bys mít fajn nápady, rád výlety. Hlavně mít smysl pro rodinu. Kdybys byl ještě tak trochu cuckold, bylo by to dokonalé.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.6.2017 14:53
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
S obojkem na krku oddaná jsem, zvířátkem mazlivým i Tvým zlým psem. Vším, co si budeš přát, já s radostí budu, když mi dáš výchovu, lásku a...
nový od tvého posledního přihlášení - 4.6.2017 16:44
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám toho pravého
Nedůvěřivá submisivni žena, která se jen tak někomu nepodřídí hledá životního partnera a také dominantního muže, který by mne zkrotil a splnil má tajná přání.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.5.2017 17:12
opicka
opicka (40)
#39451
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Pohoda
Hledám hodného domíka se zálibou ve výprascích a svazování, kterýmu chybí subinka. Ráda chodím do přírody, ráda sportuji a cestuji. Budu jen ráda, když se ke mě přidáš. Klidně můžeš být i mladší.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.5.2017 20:40
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Hledám staršího muže
Ráda bych našla muže 40-60let. Udržovaného stavu a hlavně se zálibou ve sportu a posilování. Líbí se mi spíše elegantní typ oblékání a vystupování. Sama jsem atraktivní s jistou životní úrovní a ráda bych protějšek co to má stejně. Hledám tedy dominatního muže co má nadhled a bude působit klidným a vyrovnaným dojmem. Líbí se mi lehké vrásky, šediny a svalnaté paže. Svou submisivní částí osobnosti jsem si stoprocentně jistá ale nemám potřebu jí ukazovat každému kdo mi to přikáže. Jsem veselá ženská s obličejem a často i chováním malé holčičky. V běžném životě dominatní ale toužící poznat muže co povede životem tu holčičku uvnitř. Nemám zájem pouze o akce. Chtěla bych najít vztah a různě trávit společný čas. Jsem vdaná za tolerantního muže a nemohu se tedy znovu vdát. Vše ostatní mohu a není v tom problém. Více informací je na mém profilu a v diskuzích.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 16:06
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Otrokyne
Jsem velmi submisivni s masochistickymi sklony. Hledám sveho Pana a vladce, ktery mi nasadi obojek a povede mě životem, jako svůj majetek. Máteli touhu mě vlastnit a vychovat k pokoře poslušnosti a odevzdanosti pak já chci být Vámi Pane vlastněna. Prosim prectete si vsechno o mě. Dekuji subina.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 22:13
SarkaJ
SarkaJ (40)
#39327
Switch žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Nebaví mě něžný sex. Potřebuji partnera, který mě zkrotí. Nebráním se skoro ničemu. Nedokáži a ani nechci být totální subka, ale mužská dominance mě vzrušuje. Perverznější praktiky taktéž. Nechci pouze sex, ale někoho s kým si budu rozumět a s kým se mi bude dobře povídat i o jiných tématech. Miluju cestování, hudbu, tanec, knihy, filmy, černý humor, seberozvíjení, svoji svobodu... Pokud jsi militantní nekuřák, tak u mě nepochodíš :) A ženáče nechci.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2017 22:43
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám zkušeného muže, který by mne provedl světem lehčího BDSM
Jsem nováčkem v tomto světě. Vím jen, že submisivita v erotice mne baví, naplňuje, uspokojuje a predevšim osvobozuje. Hledám zkušeného, inteligentního, citlivého a především respektujícího dominantního muže, který by mne zasvětil do tajů této oblasti a pomohl by mi najít mou polohu. Spiše než fyzickou submisivitu preferuji hry s psychykou. Bolest nezahvrhuji, ale měla by sloužit spíše k probuzení smyslů. Jsem estetická a elegantní žena, který hodně cestovala. Zajímavé konverzace by tedy byly velkým plusem.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.5.2017 21:42
Trite
Trite (45)
#39156
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Gynekolog??
Hledám "gynekologa", kterého už pacientky naštvaly. K té jedné bude drsný, nebude brát ohled, jestli to bolí a možná i odepne pásek od kalhot... (Samozřejmě, že vše po domluvě :-) )
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2017 18:29
Switch žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám majitele německé dogy
Hledám majitele psa německé dogy se zkušenostmi ;-).
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2017 08:27
Nao
Nao (20)
#39012
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Věk 20-35 let
Hledám dominantního muže, který je z Jindřichova Hradce....
nový od tvého posledního přihlášení - 10.4.2017 15:09
Eleven
Eleven (27)
#39004
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Celkem normální holka z Prahy :)
Chtěla bych poznat kluka/chlapa na randění a možná i něco víc :) Mně je 26, studuju (ještě pořád, ale snad už to tenhle rok doklepu), pracuju (něco mě živit musí) a sportuju (teď víc než kdy jindy). Taky hodně spím :) Ráda bych našla někoho, kdo to má podobně: jezdí na výlety, chodí rád do kina, není tak línej jako já a má rád zvířata (to už bych asi chtěla moc :)). Rozhodně prosím smysl pro humor a ironii podmínkou. Bdsm beru jako zpetřestření života, ne jeho náplň. Bohužel bez něj mě vztah nebaví a sex taky ne :) O jednorázovky nestojím, spíš o někoho, kdo by chtěl mít někoho vedle sebe a není tak úplně "normální" :) Pro začátek to asi stačí, tak pokud máš zájem, tak napiš..
nový od tvého posledního přihlášení - 9.4.2017 19:57
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Po pár letech života v neutrální zóně jsem znovuobjevila svou podstatu a vášeň. Velmi ráda proto poznám inteligentního dominanta (ideálně velkého muže, do výšky i do šířky), který umí držet život i ženu pevně ve svých rukou, je pro něj přirozené udávat směr a tempo. A zároveň chápe, že žena ke své plné spokojenosti potřebuje i doteky a obejmutí. Za to nabízím poslušnost a sebe sama k plné dispozici. Uvítám i výhledovou možnost trvalého vážného vztahu za předpokladu, že proběhne správná chemická reakce a pragmatické souznění (upozorňuji, že mám děti). V běžném životě jsem sebevědomá a samostatná žena, jakmile se však zavřou dveře bytu, stávám se sub.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.4.2017 13:16