Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Dominantní žena z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Domina hledá otroka!
Hledám poslušného otroka, který splní každé mé přání. Za odměnu tě budu trestat, ponižovat a občas tě nechám starat se o můj botník. Čekám tvoji poníženou zprávu.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.7.2012 01:15
Kyrah
Kyrah (31)
#15797
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ráda bych našla kamaráda - přitele, ke kterému budu moci vzhližet, obdivovat ho, vážit si ho a možná někdy i milovat, nikoli proto, jaký je sadista či dominant, ale proto, jaký je člověk. Bez intelektu, vzdělání, přirozené autority a jistého charisma to neklapne. BDSM je sice mojí touhou a součástí, ale čistě jen v erotice. Vlastnit se nikdy nikým nenechám a obávám se, že ani muj mozek nepřestane nikdy samostatně pracovat. ;-) PS: jsem štíhlá a hezká ( bez nadsázky), ale fotky na zdařbuh po netu neposílám.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.7.2012 20:46
Bausa
Bausa (35)
#15733
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Myslím to vážně
Ahoj, jsem 30 letá žena, v lásce submisivní, v životě ale normální. Žiju v Praze, volný čas trávím nejraději aktivním sportováním nebo cestováním, a pokouším se najít zde spřízněnou duši pro trvalý Ds vztah s přirozeně dominantním, vyrovnaným mužem. Moje představa je taková, že by mi měl odpovídat věkově, avšak nebýt mladší než já, a dále postavou (já 169/60), měl by být dobrodruh a sportovec, svobodný a bezdětný. Netoužím po žádných extrémních a nebezpečných praktikách, ale o rozumného muže, který má zájem a je schopen společně postupně budovat Ds vzah založený na vzájemné lásce, důvěře, porozumění a na společném směřování. Nejsem nezkušená a vím dobře, co hledám. Pokud Tě můj inzerát oslovil, napiš mi o sobě a o tom, co hledáš Ty, a uvidíme, co dál.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.7.2012 22:01
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Pána pro společný život
Dobrý den, hledám přirozeně dominantního muže , ideálně kolem 25-32 pro vážný vztah, v sexu plný perverze a BDSM. Prosila bych muže nad 180cm, inteligentního, ideálně VŠ, zajištěného z Prahy nebo okolí. Já bisexuální, VŠ, 23let. Budu se těšit, najít je velmi těžké.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.7.2012 19:00
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Jsem dominantní sadistka, který nezapadá do škatulek, které si BDSM vytyčilo. Ráda se seznámím s mužem, který ví, co je dominance a bolest dávaná s láskou... kde se nehraje na role, ale prožívá se souznění takové, jaké naplní oba. Vysoký, štíhlý, inteligentní, 35-40 let.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.7.2012 14:33
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Manažerka
atraktivní, v kostýmku, vysoké lodičky, v práci dominantní, ale v soukromí ..... věřím, že ty už budeš vědet, co se mnou. Pouze VŠ, 38-48, úroveň, doskrétnost, zkušenosti. Ne zvědavec, začátečník, switch. Brno a okolí
nový od tvého posledního přihlášení - 5.7.2012 21:10
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Hledám budoucího pána
Jsem čerstvě probuzená subinka a hledám svého budoucího pána na převýchovu. Sice se trochu bojím, ale moc chci být poslušná
nový od tvého posledního přihlášení - 5.7.2012 10:45
suba61
suba61 (56)
#15188
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
prosím o přijetí do služby
51/168 subinka z Prahy 7. Hledám službu u přísného pána.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.6.2012 08:08
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Paníčka pro d/s vztah
Jsem silně submisivní studentka, která másvé sny a touhy a jedním z mých snů je potkat přirozeně dominantního mladého muže k navázání dlouhodobého d/s vztahu. Jsem hodná, věrná, naslouchavá, poslušná, mám ráda domácí práce, jsem spíše rodinný typ. V sex. oblasti bisexuální, perverzní, sex. založená. Uvítám vedle sebe muže vyšší postavy, ideálně inteligentnějšího, sympatického, bez závazků, přiměřeného věku ke mně tedy ideálně 24-32 (není úplně podmínkou). Budu se těšit na odpovědi. Subinka
nový od tvého posledního přihlášení - 29.5.2012 17:22
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
hledám
Hledám pána pro DS vztah, který by měl pochopení pro jednu malou subinku
nový od tvého posledního přihlášení - 28.5.2012 21:26
kara
kara (30)
#14497
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Hledám
muže se silnou osobností, který ví co chce a nebojí si to vzít. Muže inteligentního a charismatického, který umí nejenom trestat, ale i pohladit. Chtěla bych muže, s nímž se budu cítit v bezpečí. Muže s fantazií, který si rád hraje. Muže starého minimálně 35 let a maximálně 45. Někdo, kdo ženu bezduše zbije a říká si dominant mě nezajímá. Extrémy mi nic neříkají.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2012 15:41
Zyxy
Zyxy (58)
#14150
Dominantní žena ze Slovenska hledá submisivního muže
Otrok alebo otrokyna a zrazy v CR
Mam zaujem o dlhodobeho otroka alebo otrokynu na eroticky ladene zrazy v CR, uzavreta spolocnost, niekolko desiatok ludi (vacsinou Olomouc, Brno). Budes sa starat o moje pohodlie a zabavu, v pripade spokojnosti je mozne, ze pride sladka odmena. V pripade nespokojnosti je samozrejmostou trest. Stojim iba o zreleho cloveka, ktory s D/s uz ma skusenosti, a nemusim mu vysvetlovat zakladne elementy toho, ako sa ma chovat k Madam. Pozadujem konverzaciu na urovni. Ludi, ktori nie su schopni ani formulacie zmysluplneho suvetia, okamzite mazem. Tuto podmienku velmi pozorne citaj -- Spolu s mailom mi posles tri fotky - portret, celu postavu, a postavu do pol pasa vyzlecenu. (opakujem, ze pozadujem tri fotky, nie jednu, nie dve ale tri a presne take, ako som napisala! pojmom cela postava mam na mysli celu postavu v obleceni, keby som chcela nahu postavu, logicky by som nasledne neziadala do pol pasa vyzlecenu - cize bez tricka. ubezpecujem Vas, ze Vase curaky ma skutocne nezaujimaju !! ) Kto ma zaujme, tomu odpoviem a dohodneme sa najprv na stretnuti v sukromi, kde sa rozhodnem, ci si vhodny kandidat na mojho otroka a zaroven Ty sa rozhodnes, ci sa mi chces zverit do ruk. Ked sa rozhodnes oslovit ma, je vskutku vhodne si uvedomit, v akom postaveni ma oslovujes, a ze oslovenie ,,ahoj" je asi vhodnejsie pri osloveni nejakej z Tvojich kamaratok, a nie pri uchadzani sa o priazen potencionalnej Pani. myslim si, ze som sa vyjadrila dostatocne jasne a zretelne, a ak to niekto nemieni akceptovat, skutocne to nie je moj problem, sami viete, ze podmienky nesplnate, tak si tie vulgarne urazky po vyjadreni slova ,,nie" nechajte pre niekoho ineho, a zmierte sa s tym, ze viem co chcem.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.4.2012 23:19
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Chci
Sadistka, 50 let, šíhlé postavy, udržovaná hledá mladšího partnera vyšší štíhlé postavy k s/m hrám.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2012 22:36
AGR
AGR (28)
#14099
Submisivní žena ze Slovenska hledá dominantního muže
rape
hra na znasilnenie s realistickym nadychom ozvi sa ak si to ty
nový od tvého posledního přihlášení - 22.4.2012 01:39
amorek
amorek (49)
#13633
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
co kdyby náhodou ?
ahoj hledám dominantního muže k poznávání tohoto světa
nový od tvého posledního přihlášení - 30.3.2012 19:36