Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Agaave
Agaave (45)
#40220
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ráda poznám příjemného, přirozeně dominantního muže - nejen Pána do ložnice, který mě bude umět zkrotit, ale i parťáka pro všechny další hezké věci, které život přináší. Co třeba společný výlet do přírody?
nový od tvého posledního přihlášení - 11.8.2017 21:26
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Subinka hleda dominantniho sadistu
Hledam vazny vztah, nekoho komu mohu verit a oddat se mu.. nejen dominantni, ale i sadista, ktereho vzrusuji moje slzy a plac... ale ktery me pak obejme a utesi... nejlepe pokud jsi chladny a nelitostny, a dominantni i v normalnim zivote
nový od tvého posledního přihlášení - 10.8.2017 15:04
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Dominant, ktorý vie čo slovo Dominant znamená :)
Hľadám Domianta v obleku, ktorý vie ako sa správať ku svojej subinke. Nemám žiadne sny ako by si mal vyzerať. Proste si musíme sadnúť. Ale moje požiadavky sú: vyšší ako 170 cm, vekom 25-35 r. a pracujúci resp. často bývajúci v Prahe a slobodný. Mal by si mať rád pet play a bondage - tomu sa nepohnevám. :) Viac v SZ.
nový od tvého posledního přihlášení - 6.8.2017 17:55
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Ozvi se mi :)
Jsem mladá, nezkušená subinka která neví co chce, hledá milého pána který jí ukáže co vlastně chce.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.8.2017 18:35
Submisivní žena z Ústeckého kraje hledá dominantního muže
Touha je mrcha...
Ahoj jsem pohodová, normální holka co se shlédla v submisivite a ráda bych to zažila. Zatím hledám spíš někoho na pokec možná i kávu.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.8.2017 06:41
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Nehledám rychlý sex
Jsem tu poměrně nová, vlastně nevím, co pořádně chci. Ale představu mám. Napiš mi pokud nejsi starší 40 let, jsi vysoký gentleman, který dokáže být jemný a něžný Pán. Pro kterého nejsem jen děvka, ale děvka s vlastními potřebami. Hledám někoho, kdo mi sice dá pár facek ale hned na to mě pohladí a řekne, jak moc mě chce. Chci si povídat, možná se i setkat a pokud by to bylo to pravé. Některé představy jsou v dotazníku ale jsou to jen představy, ke kterým může vést dlouhá cesta.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.8.2017 16:44
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Liza Doolittle
Kdo viděl, ví a zná. Jsem na tom dost podobně, jako Eliza, proto ta přezdívka. Pokud tedy víš, znáš a cítíš se na to, být naprosto trpělivým i tvrdým učitelem. (Nemyslím hned spojení s S/M.) Kdo je inteligentní, téměř chápe, jak to myslím, pokud ten film zná. :o)
nový od tvého posledního přihlášení - 31.7.2017 17:16
Switch žena z Prahy hledá switch muže
Primarne hledam neco vazneho, ale protoze se to hleda spatne a hlavne.
Ahoj hledám nějakého fajn kluka, který také nechce být sám. Co hledám no to je tezky ... ráda bych, abys byl vyšší než já tj. 175+ menší výšku toleruji, ale ne extremni, ale za to musíš mít nějaké úchvatné něj :-). Líbí se mi stihli kluci a nevím jestli je to nasazena laťka od mého prvního, kterého jsem v mládí tak milovala, nebo tím, že sama jsem holka krev a mlíko?! Od vždy mám ráda mladé vypadající kluky takže pokud jsi i mladší než já nevadí mi to (spíše naopak). Pokud bych měla být už hodně konkrétní, tak můj typ je tmavooky, tmavovlasy snedci kluk, ale neznamená to, že se neotočím za modrookym blondakem. Opět asi opasky se přitahují - ja jsem ten modrooký blond. No a k těm důležitějším věcem: nesnáším lež a nevěru, raději chybu odpustil (tedy když to.jde) než aby mi bylo lhano. Musí milovat sex a být v něm přirozeně dobrý jinak nebudu spokojená a půjdu jinam. Musí být komunikativni a se smyslem pro humor. Je fajn kdyby rád cestoval, ale když ne budu cestovat s někým jiným nebo sama ... No a teď jsem se to rozepsala, ze asi není možné, aby takový dotyčný existoval a pokud zázrakem ano, abych i já byla jeho vysnenym protějškem ...
nový od tvého posledního přihlášení - 22.7.2017 12:41
Switch žena z Moravskoslezského kraje hledá switch muže
Výběrové řízení
Na vědomost všem zdejším se dává, že se hledá charismatický, inteligentní muž, který většinu svého času neprosedí před pc nebo v hospodě nad pivem. Vlastní rozum podmínkou, tetování vítána (každý má svou slabost). Na zprávy typu" "Ahoj, jak se máš?" nebude brán zřetel a budou automaticky mazána. Děkuji za pozornost. 50s.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2017 18:53
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Stále hledám
Hledám muže. Pomalu si říkám, že mám asi nějaké vysoké požadavky na charakter. Já se ale nevzdám. =) Minulí inzerát stále platí a to co je v profilu také. Musím ještě uvést, že mám samozřejmě také co nabídnout. Mám vysoké požadavky nejen na okolí ale hlavně na sebe. Na slušné zprávy co mají i nějaký ten obsah se budu moc těšit. Nehledám kamaráda na dopisování a výměnu fantazii. P.s. Vybudovat vztah chce čas a energii.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.7.2017 09:35
Switch žena z Prahy hledá switch muže
vážný perverzní vztah
Hezký den, hledám nezadaného perverzního muže cca 28 -40 let pro vážný vztah a společný život. Líbí se mi latex, botičky, piss, všeobecně BDSM a různé fetiš materiály. Mám velmi ráda partnerský sex a ráda experimentuji. Je mi 28, VŠ, plná postava. Nějaké hračky a oblečky mám, ale s novým partnerem ráda rozšířím současný stav:). Praha a okolí
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2017 11:38
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Upřímě
Hned zpočátku bych chtěla zdůraznit, že jsem tlustá a ne moc hezká. A ani nemám prakticky žádné zkušenosti. Vím, že mě vzrušuje cítit bolest a myslím, že mě bude vzrušovat i submisivita, ale to nemůžu ještě potvrdit. Hledám muže, se kterým se můžeme nezávazně potkávat, se kterým prozkoumám hranice toho, co vlastně chci a co nechci. Takže se těším, pokud mi někdo takový napíše.
nový od tvého posledního přihlášení - 4.7.2017 17:02
Submisivní žena ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Dominantní muži,
hledám právě Tebe!!! Kdepak se touláš? :)
nový od tvého posledního přihlášení - 15.6.2017 19:10
Submisivní žena z Vysočiny hledá dominantního muže
Není mi už 20, a nemám tvář ani postavu modelky, vyrostla jsem trošku víc ( 187 cm), ale pořád doufám, že se najde inteligentní D muž, se kterým by se dala prožít ta druhá polovina života. Nehledám jen muže, hledám životního parťáka, přítele, a potom teprve Pána, muže, ke kterému bych mohla vzhlížet, který by si vážil své oddané sub. Prosím, jen muže od 190 cm a víc, a jen opravdu nezadané, děkuji
nový od tvého posledního přihlášení - 11.6.2017 14:46
Dominantní žena z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Bohyně hledá
Bohyně vypisuje konkurz na jednoho Oddaného, Tvárneho, Toužícího Čekatele. Podmínka: Mostecko. Vlastní zázemí. Bez jiného vztahu.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.6.2017 18:21