Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
Agaave
Agaave (45)
#39533
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ráda poznám příjemného, přirozeně dominantního muže - nejen Pána do ložnice, ale i parťáka na všechny ostatní hezké věci, které život přináší. Zkus se ozvat :-).
nový od tvého posledního přihlášení - 6.6.2017 21:19
Dominantní žena z Prahy hledá submisivního muže
Hledám nemožné?
Možná to sem tak úplně nepatří, ale kam jinam... Rozhodla jsem se změnit svůj život a jít si za svým štěstím. Nechci už dále žít s dominantním vanilkou, který si na mne léčí své ego . Proto hledám submisivního muže a pro svou ani ne roční dceru tatínka. Měl bys mít úctu k ženám a uctívat je, být fajn, být s tebou sranda, měli bychom si sednout lidsky. Měl bys mít fajn nápady, rád výlety. Hlavně mít smysl pro rodinu. Kdybys byl ještě tak trochu cuckold, bylo by to dokonalé.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.6.2017 14:53
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
S obojkem na krku oddaná jsem, zvířátkem mazlivým i Tvým zlým psem. Vším, co si budeš přát, já s radostí budu, když mi dáš výchovu, lásku a...
nový od tvého posledního přihlášení - 4.6.2017 16:44
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Jednou tím sítem oba propadneme a potkáme se na dně, na vrcholu pyramidy.
nový od tvého posledního přihlášení - 31.5.2017 23:08
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám toho pravého
Nedůvěřivá submisivni žena, která se jen tak někomu nepodřídí hledá životního partnera a také dominantního muže, který by mne zkrotil a splnil má tajná přání.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.5.2017 17:12
opicka
opicka (40)
#39451
Submisivní žena z Plzeňského kraje hledá dominantního muže
Pohoda
Hledám hodného domíka se zálibou ve výprascích a svazování, kterýmu chybí subinka. Ráda chodím do přírody, ráda sportuji a cestuji. Budu jen ráda, když se ke mě přidáš. Klidně můžeš být i mladší.
nový od tvého posledního přihlášení - 29.5.2017 20:40
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Hledám staršího muže
Ráda bych našla muže 40-60let. Udržovaného stavu a hlavně se zálibou ve sportu a posilování. Líbí se mi spíše elegantní typ oblékání a vystupování. Sama jsem atraktivní s jistou životní úrovní a ráda bych protějšek co to má stejně. Hledám tedy dominatního muže co má nadhled a bude působit klidným a vyrovnaným dojmem. Líbí se mi lehké vrásky, šediny a svalnaté paže. Svou submisivní částí osobnosti jsem si stoprocentně jistá ale nemám potřebu jí ukazovat každému kdo mi to přikáže. Jsem veselá ženská s obličejem a často i chováním malé holčičky. V běžném životě dominatní ale toužící poznat muže co povede životem tu holčičku uvnitř. Nemám zájem pouze o akce. Chtěla bych najít vztah a různě trávit společný čas. Jsem vdaná za tolerantního muže a nemohu se tedy znovu vdát. Vše ostatní mohu a není v tom problém. Více informací je na mém profilu a v diskuzích.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 16:06
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Otrokyne
Jsem velmi submisivni s masochistickymi sklony. Hledám sveho Pana a vladce, ktery mi nasadi obojek a povede mě životem, jako svůj majetek. Máteli touhu mě vlastnit a vychovat k pokoře poslušnosti a odevzdanosti pak já chci být Vámi Pane vlastněna. Prosim prectete si vsechno o mě. Dekuji subina.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 22:13
Magda
Magda (47)
#39357
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Tebe chci
Hledám dominantního muže,který umí i pohladit
nový od tvého posledního přihlášení - 18.5.2017 18:50
SarkaJ
SarkaJ (40)
#39327
Switch žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Nebaví mě něžný sex. Potřebuji partnera, který mě zkrotí. Nebráním se skoro ničemu. Nedokáži a ani nechci být totální subka, ale mužská dominance mě vzrušuje. Perverznější praktiky taktéž. Nechci pouze sex, ale někoho s kým si budu rozumět a s kým se mi bude dobře povídat i o jiných tématech. Miluju cestování, hudbu, tanec, knihy, filmy, černý humor, seberozvíjení, svoji svobodu... Pokud jsi militantní nekuřák, tak u mě nepochodíš :) A ženáče nechci.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.5.2017 22:43
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám zkušeného muže, který by mne provedl světem lehčího BDSM
Jsem nováčkem v tomto světě. Vím jen, že submisivita v erotice mne baví, naplňuje, uspokojuje a predevšim osvobozuje. Hledám zkušeného, inteligentního, citlivého a především respektujícího dominantního muže, který by mne zasvětil do tajů této oblasti a pomohl by mi najít mou polohu. Spiše než fyzickou submisivitu preferuji hry s psychykou. Bolest nezahvrhuji, ale měla by sloužit spíše k probuzení smyslů. Jsem estetická a elegantní žena, který hodně cestovala. Zajímavé konverzace by tedy byly velkým plusem.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.5.2017 21:42
Magda
Magda (47)
#39231
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
souznění
Najdu souznění se svým pánem?
nový od tvého posledního přihlášení - 3.5.2017 17:14
Trite
Trite (45)
#39156
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Gynekolog??
Hledám "gynekologa", kterého už pacientky naštvaly. K té jedné bude drsný, nebude brát ohled, jestli to bolí a možná i odepne pásek od kalhot... (Samozřejmě, že vše po domluvě :-) )
nový od tvého posledního přihlášení - 23.4.2017 18:29
Switch žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám riggera
Hledám sympatického dominantního či switch riggera na občasné vázání a návštěvu shibari ws. Jsem mírně pokročilá modelka, tudíž nehledám naprostého začátečníka, ale člověka, který má alespoň minimální základy za sebou. Pokud budeš trpělivý a mírně sadistický, tím lépe....
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2017 16:33
Switch žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám majitele německé dogy
Hledám majitele psa německé dogy se zkušenostmi ;-).
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2017 08:27