Seznamka - ona hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám ženu z kraje ve věku od do
nettie
nettie (28)
#37787
Switch žena z Jihomoravského kraje hledá switch muže
Pistácie :)
Ahoj, sympatický D/s pár (ona dom, on sub) hledá muže pro hraní ve třech. Jsme z Brna. Měl bys být našeho věku (kolem 30), hravý a otevřený muž, kterého láká se nechat vykouřit od jiného muže. Dalším nápadům meze neklademe, záleží na chuti a vzájemných sympatiích.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.12.2016 22:17
Dominantní žena z Moravskoslezského kraje hledá submisivního muže
Hledám submisivního muže
Nehledám vztah, pouze se chci s někým na úrovni pobavit! Najde se takový, který si chce dopisovat?
nový od tvého posledního přihlášení - 4.12.2016 14:29
gentle
gentle (41)
#37662
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledam zivotniho partnera
Jsem submisivni, stihla, pohledna zena z Prahy, VS, s vyresenou minulosti. Rada bych zde potkala svuj protejsek pro spolecnou budoucnost, vysokeho, inteligentniho, vzdelaneho sympataka bez zavazku, z Prahy. Prosim prectete si muj profil, a kdo je z jineho mesta ci v jine vekove kategorii atp. at nepise, vim presne co hledam. Prosim o foto. Dekuji. Budu se tesit na odpoved.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.11.2016 13:16
Submisivní žena z Pardubického kraje hledá dominantního muže
hledám někoho, kdo sváže zvíře ve mně
hledám hodného, zodpovědného dominanta, co bude dominantnější než já a bude ochotný jezdit na Shibari ws. Je energický a má trpělivost. Není zvyklí být zavřený doma a radši jde do přírody nebo na výlet. Jsem hodně energická a drzá, když mě ale někdo pozná ví, že jsem milá a pro kamarády a rodinu udělám vše. Jsem věrná a soběstačná. Potřebuji ale někoho, kdo zkrotí (nejlépe sváže) tu energickou šelmu ve mě ale zároveň mi dá možnost ukojit svou dominantní stránku a nevadí mu, že bych občas posubila pár subíků. Jsem komtesa a proto tato potřeba je pro mě normální.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.11.2016 17:58
Switch žena z Prahy hledá submisivního muže
Chci vyzkoušet byt dominou....
Je zde někdo takový kdo me zasveti do tajemství?
nový od tvého posledního přihlášení - 27.11.2016 13:21
Switch žena z Prahy hledá dominantního muže
Hledám MUŽE
Ráda poznám muže, který ví co chce, ať už více či méně dominantního. Může, který nehledá potvoru, protože tou opravdu nejsem a ani nebudu... Muže, který dokáže ocenit maličkosti a pochopit můj výjimečný smysl pro humor. Vážně nehledám jednorázové akce, občasné dovádění atd.. rozhodně nikomu nebudu posílat fotky jen pro něho, na profilu jich mám pro představu dost.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.11.2016 21:05
Olenka
Olenka (36)
#37588
Submisivní žena z Královéhradeckého kraje hledá dominantního muže
Hledám Pána co bude přísný, důsledný, ale bude umět svou fenu i pohladit a utěšit. Pán by měl být chytrý a vnímavý, abych k němu mohla vzhlížet a vážit si ho a být na něj pyšná. Měl by být dostatečně empatický a budovat u subi důvěru v něj. Subi by pro něj měla být to nejcennější co má a tím pádem by nikdy neměl zklamat subinčinu duši. Schválně nepíšu o BDSM, protože Pán si může vzít vše ke své spokojennosti, ale musí vědět kde má subi své hranice a pomalu je společně posouvat. Nehledám sex ani povyražení, hledám vztah na základě D/s. Nepište Ti, kteří si chtějí jen užít. Nejsem hračka. Pokud Vás můj inzerát oslovil Pane tak napište a za fotku budu velice ráda.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2016 21:24
renca
renca (45)
#37552
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Najde se
Hledam staršiho muže ,občasne schuzky.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.11.2016 15:16
Switch žena z Moravskoslezského kraje hledá switch muže
Hledám intelintiho chlapa v rozmezí od 30 do 50 let, který nemá chuť hned ve třetí zprávě ptát se ženy "jak to má ráda." Ano, sex je důležitou součástí života ale myslím si že tímto straceji muži trošku úctu k ženám (protože jim to bohužel mnohé z nás dovolí). Něco o mě? Jsem jedno velké kinder vajíčko - nikdy nevíš jake tě čeká překvapení. Někdy jsem submisivní někdy zas dominantní. Prostě ženská která má ráda sex tak i tak. Záleží na situaci a partnerovi. Mám své názory za kterými si stojím a jeden z nich je že "chceš li mít doma princeznu, chovej se k ní jako král, budeš li se chovat jako vůl, budeš mít doma krávu...
nový od tvého posledního přihlášení - 13.11.2016 22:55
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Zlobivá mrška
Zlobivá potvůrka milující roubíky, provazy a bezmoc hledá dominantního gentlemana, který si svou neposednou dámu umí spoutat :)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.11.2016 20:58
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj, hledám kamaráda, časem možná partnera na vše, co nás bude bavit. Ideálně někoho na úrovni, kdo není sadista ani fanatik, ale bere BDSM jen jako zpěstření a nebrání se občas ani klasice. Ráda budu posouvat hranice, ale chci aby mé ne resp. bezpečné slovo mělo váhu. Určitě NECHCI ženaté a pod 175 cm. Vousáči mají přednost :-)).
nový od tvého posledního přihlášení - 12.11.2016 15:13
Laika
Laika (20)
#37453
Switch žena z Olomouckého kraje hledá switch muže
Jsem mladá, nezkušená, chtěla bych prozkoumat své touhy a zjistit, co je pro mě to pravé. Myslím, že jsem více sub ale nehledám příliš dominantního muže, spíše kamaráda, se kterým se můžu o všem pobavit
nový od tvého posledního přihlášení - 10.11.2016 21:58
Submisivní žena z Moravskoslezského kraje hledá dominantního muže
Bimbo Barbie Čubička
Chci být Bimbo - prosím, nepište: "Co to je?", myslím si, že existuje dost informací na internetu -, Submisivní Bimbo, která chce být dokonalá čubička a sexuální hračka pro Svého pána, sexuální fantazie ostatních mužů, být ozdobou svého Pana, dělat mu radost, poslouchat ho.. :) Chci být Bimbo Pána, který určí pravidla, a bude bude za jejich dodržování na mě pyšný, který mi pomůže na cestě být pro něj dokonalá.. -Hledám dominantního partnera, kterému se líbí to co mě, někoho kdo bude stát za mnou a podpoří mě, někoho o koho se můžu opřít - to samé je z mé strany samozřejmostí ;) -Někoho, kdo určí jasná pravidla, někoho, koho mi bude ctí doprovázet, reprezentovat, poslouchat a ctít.. :) P.S.1 - Někoho kdo má rád a podobnou úchylku na anální prakticky :p Velké plus ;) P.S.2 - Pokud můžu být náročnější ;) tak bych ráda chtěla partnera, který má podobnou zálibu jako já ve cvičení a fitness, chtěla bych navíc k tomu všemu takový "fitness vztah".. :) Takové větší plus :p
nový od tvého posledního přihlášení - 10.11.2016 00:39
Lazuli
Lazuli (24)
#37423
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám Mistra.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.11.2016 10:59
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
k9 animal
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlý. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 31.10.2016 11:28