Seznamka - ona hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám ženu z kraje ve věku od do
narya
narya (24)
#39927
Switch žena z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Objevování a experimenty
Ahoj, jsem sice sub masochistka, ale ráda bych zkusila i dom roli. Hledám štíhlou slečnu ve věku 20 - 30 let s menším poprsím, zkušenou i nezkušenou, se kterou bych mohla objevovat sex se ženou a střídání rolí s/d. Ráda bych se nejdřív potkala na kafi :)
nový od tvého posledního přihlášení - 15.7.2017 00:01
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledám slečnu
Chtěla bych poznat slečnu, se kterou bych našla společnou řeč, nebo možná i něco víc, to však vůbec není podmínkou. Je mi 18, žiju v Brně a chtěla bych proniknout víc do světa BDSM. Mám ráda dobré kafe a útulné kavárny, hudbu, knížky, Tumblr, fantasy a sci-fi, spoustu vína a miluju sledování seriálů a hraní her. Dělám sportovní šerm, snažím se psát básně, ráda hraju na kytaru, občas se procházím v lese a když nevím co se sebou, chodím běhat a podobné věci, ale to jenom výjimečně. :D Hledám ideálně lehce dominantní slečnu, ale není to priorita, prostě bych ráda poznala někoho zajímavého. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 13.7.2017 18:44
Submisivní žena ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Online výcvik
Dobrý den, jsem sub, která hledá paní na online výcvik.. slibuji poslušnost a věrnost
nový od tvého posledního přihlášení - 7.7.2017 12:24
Dominantní žena z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám fenečku
Panička hledá subinku která bude plnit její příkazy a bude sloužit k jejímu uspokojení, nic tvrdého, ale poslouchat budeš muset. Můžeš být nezkušená, zaučím si tě
nový od tvého posledního přihlášení - 6.7.2017 00:12
Submisivní žena z Prahy hledá submisivní ženu
Skutečnou subinku
Ráda si popovídám s opravdu submisivní ženou.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.7.2017 23:39
Switch žena z Prahy hledá switch ženu
Ahoj, hledám nějakou milou ženu, která ví jednu nebo dvě věci o svazování a třeba by se o ně se mnou podělila .) Jsem teprve ve fázi objevování, takže hledám spíš kamarádku / průvodkyni, než cokoliv jiného.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.6.2017 23:51
Perva
Perva (20)
#39494
Switch žena z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Hledá se kamarádka s podobnými zájmy :)
Hledá se mladá submisivní slečna ochotná pomalu se mnou vklouznout do tajů a zákoutí bdsm - nějaká ta bondage, spanking, psychický aspekt... Striktně přátelský vztah (ale skutečně přátelský) s výhledem na připojení mladého dominanta.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.6.2017 12:43
Jessie
Jessie (28)
#39489
Dominantní žena z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
Nencházim
Stále hledám, slečnu, paní submisivní. Jsem dominantní sadistka. Využívám se v ponižování, bolesti, křiku a pláči subinek. Prsa a kundička mne přitahují nejvíce. Vosk, vakuum, spank. Duševní trýznění a uctívání mé kundicky. Nebráním se ani zácviku dub pod dohledem jejího pána.hezký večer
nový od tvého posledního přihlášení - 1.6.2017 22:07
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Ahoj, ráda bych se seznámila s mladou slečnou ideálně z Brna, která by chtěla napsat pár řádků, zajít někam na kafe, popovídat si, a pokud si padneme do oka, třeba se i poznat blíž ;-).
nový od tvého posledního přihlášení - 28.5.2017 21:29
Switch žena z Prahy hledá submisivní ženu
Hračka
Co hledám/me!!! Hledám pro moje pobavení. Hubenou, sexy, bi čubičku - subinku do 40let. Chci si Tě hezky mazlit, ale dát ti i pořádně zabrat ;) Jsem Dominantní sadistka ale i subinka (jen pro mého pána), proto nečekej žádné jemné zacházení!! Sexuální, nezapomenutelný požitek však ano! Vše se dá vždy dohodnout. Vždy respektuji předem dohodnuté meze. Chci aby si káždý přišel na své. Klidně můžeš být i nezkušená, zaučím a vychovám si Tě k obrazu svému ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 16.5.2017 11:30
XdomiX
XdomiX (31)
#39299
Dominantní žena ze Zlínského kraje hledá submisivní ženu
XXL
Pořád hledám pořádnou samici na hraní.
nový od tvého posledního přihlášení - 11.5.2017 21:14
LadyL
LadyL (27)
#39246
Dominantní žena z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Poznávání nového
Ráda potkám slečnu ve věku od 25 do cca 30 let normální postavy. Seznámení a při vzájemných sympatiích společné hraní. Upřednostním spíše submisivně založenou slečnu s touhou poznat se po nějakém čase velmi intimně. Jsem vysokoškolačka, hnědé vlasy, též normální postavy. Napiš :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 5.5.2017 15:50
Nellie
Nellie (19)
#39133
Switch žena z Vysočiny hledá switch ženu
Hledám Komtesu
Ahoj komunito, hledám slečnu/paní do 45 let, která by byla ochotná mi pomoct s tréninkem a výchovou mého suba, kterého momentálně vychovávám nadálku přes facebook nebo jiné messengery, ale potřebujeme (hlavně on) aby na něj někdo dohlížel... Byla bych ráda kdyby byla dominantnější typ v nejhorším by mě mohla trochu doučovat dominanci.. Děkuji a kdyby něco napiš :) Ještě jednou děkuji za pozornost
nový od tvého posledního přihlášení - 20.4.2017 16:39
Switch žena z Prahy hledá dominantní ženu
Ahoj
Rada bych zde našla mírně dominantní ženu ( k mužům) Bi zaměření která má ráda strapon a pomohla by mi s mým přítelem. Uděláme mu to obě.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.4.2017 09:01
Switch žena z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám rafinovanou a diskrétní dámu
Hledám dominantní a zkušenou ženu, které jde o prožitek, atmosféru, sdílení a realizaci fantazií. Rozhodně nestojím o hrubé násilí, vulgaritu a praktiky zahrnující tělesné sekrety. Velmi ráda si budu nejprve psát, abychom zjistily, zda si vyhovujeme. Celá ČR není problém :)
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2017 22:58