Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
TV otrokyně
Po letech hledání sebe sama, hledám Paní, která ze mne vychová svou otrokyni. Paní, kterou baví život, ráda si jej užívá, je hravá a ráda se seznámí s mužem, VŠ, rozmanitých zájmů, ze kterého si vycvičí svou TV hračku
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2017 19:40
Prc30
Prc30 (32)
#38278
Submisivní muž z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Výcvik
Jsem 32. letý silnější otrok a hledám dominanta, který by mě chtěl cvičit po mailu. Jde mi o dlouhodobější výcvik. Poslušně budu plnit Vaše příkazy a posílat fotky z jejich plnění. Pokud úkol nesplním očekávám trest. Požaduji diskrétnost a zaručuji fér jednání a poslušnost.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2017 16:30
dwaid
dwaid (48)
#38277
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
submisivní partnerka
Hledám submisivní partnerku nejlépe plnoštíhlé postavy pro D/s vztah
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2017 12:09
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
poslušný sameček
Hledám ženu, která si ráda pohraje s mým tělem. Jsem poslušný submisivní muž, mírně masochistický, hledající dámu, které by mohl posloužit pro její pobavení. Velmi rád se stanu objektem Vašeho zájmu, budu hračkou, která strpí veškeré Vaše nápady a uspokojí Vaše touhy. Tělesné prohlídky, vyšetřování, podvazování, mačkání, kolíčky, závaží, vosk, vše toužím strpět a přijímat bolest z Vašich rukou. Pokud budete mít chuť si pohrát, budu rád, když se mi ozvete. Diskrétní poslušný sameček.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2017 08:55
Switch muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Pojď... a uvidíš.
Zlobíš? No tak tě tý přebytečný energie moc rád zbavím :-* Napiš, poznáme se, dohodneme se a všichni budem spokojení.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2017 03:44
Switch muž z Pardubického kraje hledá switch ženu
Výchova a výprasky pro zlobivé slečny
Jsi nevychovaná, potřebuješ odnaučit zlozvykům, zhubnout a nebo ti zkrátka schází pravidelné ponižování, spoutání, výprasky třeba až do slz? Očekávat můžeš férovost, spolehlivou domluvu, také důslednost. Jsi-li žena 18-40 let, bez obav napiš. Vše je o domluvě a nejprve tě pozvu do nějaké dobré kavárny, kde si řekneme možnosti. Pokud najdeme společnou kompatibilitu, uvítám pravidelná setkání. Já 30 let, vŠ.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.1.2017 19:13
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Odvaha milovat...
Vydej se se mnou na výpravu k pramenům moudrosti i citů. Osměl se vykročit ke vztahu snoubícímu intimitu i vášeň, závazek i radost ze společného prožívání jednoho každého dne. Hledám ženu moudrou a statečnou, nadanou soucitem i optimismem. Někoho, kdo by chtěl se mnou sdílet některá z mých četných hobby a představil mi ty své. Kdo hledá v životě smysl jiný, než jen každodenní přežívání, někoho se špetkou ekologického a sociálního cítění, někoho svobodomyslného a nesoudícího. Pokud ses v tom poznala, prostě se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.1.2017 19:01
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Začínající sissy kluk
Dobrý den. Jsem mladý kluk, který hledá někoho zkušeného, kdo by začal moji výchovu v poslušnou holku. V reálném životě jsem vysokoškolák se zájmem o svět kolem sebe, prý inteligentní a zábavný, dobrý společník, pracující a společenský. V soukromém a intimním životě jsem hodně submisivní a dělá mi radost sloužit. Hledám proto někoho rozumného, na věku příliš nezáleží, důležitější je chování, přístup a vzájemné sympatie. Preferuji dlouhodobý vztah, třeba i společný život, podnájem, pronájem, ale pokud by to nebylo možné, tak i jen vztah v soukromí. Hezký den.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.1.2017 18:49
Dominantní muž z Vysočiny hledá submisivní ženu
Bondage
Hledám sub/swich slečnu co má ráda svazování a vše co k tomu patří :) Vysočina/JMK. Nestyď se a zkus napsat, za zeptání nic nedáš ;-)
nový od tvého posledního přihlášení - 20.1.2017 00:36
meda6
meda6 (26)
#38264
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Najde se nějaká subinka na pokec, časem třeba víc?
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2017 22:38
Submisivní muž ze Slovenska hledá dominantního muže
Hľadám dominanta na zväzovanie ponižovanie a foot. Avšak nebránim sa ničomu. Ja 25 ročný chudý subik. Nemám problém v rámci SR/ČR docestovať.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2017 22:31
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledá se čubička...
co hledá porozumění a péči dominantního partnera. Vnímá vzrušení z očekávání a postupné pomalé realizace vlastních představ? Hledám kamarádku či milenku pro dlouhodobý příjemný vztah v němž si budeme vzájemně plnit svá přání a touhy. Jsem urostlý štíhlý chlap, VŠ, hnědé oči a rozhodující budou vzájemné sympatie. Život běží...
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2017 21:19
Submisivní muž z Prahy hledá switch ženu
Spanking
Rád bych zde poznal hravou kreativní ženu se zájmem o spanking i vše co k tomu náleží
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2017 19:19
subi76
subi76 (41)
#38258
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu
Dlouhodobý vztah
Rád bych tady našel dominantní ženu, které bych sloužil jako pracovní otrok. O kterou bych se mohl starat a pro kterou bych byl také přítelem za kterým může kdykoliv přijít a svěřit se se svými problémy a starostmi.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2017 18:30
Dominantní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Najdu svou Pani?
Submisivni muz stredniho veku by rad nasel Dominantni Pani. Mela by ste byt o sebe pecujici. Ja jsem zatizeny na podpatky, silonky, piss. Krome jineho ale to az osobne. Zalezi na sympatiich, uprednostnim trvalejsi d/s vztah. Pha a okoli. P.s. Ty "damy" co potrebuji tzv. zaplatit najem, neodpovidejte! Dekuji.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2017 15:37