Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
latxk
latxk (35)
#40607
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Fetiš párty v Brně
Nazdar holky, Dámy, Paní a další osoby blízké :-) V sobotu vyrážím na fetiš párty v Brně, ale potřebuji doladit správnou kombinaci barev, hadříků, bot, obojků a... a vůbec, co to všechno vy holky řešíte... A já se v tom pochopitelně ani trošku nevyznám... :-) A proto se stydlivě táži... Najde se taká trpělivá, která se mnou vyrazí do Brna, velkoměsta a pomůže mi s výběrem garderóby? :-D Odměnou budiž pivo, káva, čaj, či víno a navíc psí ušiska poslušně naslouchající přednášce o módě a slaďování doplňků. Bez jediného zakňučení!
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2017 01:03
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Jsem 28letý dominant. Hledám dívku(ideálně partnerku kterou rád vyslechnu, pohladím, obejmu a políbím, v každém případě povzbudím), na zkušenostech nezáleží. Může napsat i nezkušená s chutí jen pokecat a poznat něco více. Případně může napsat i zkušená subinka. Zkušenosti mám se dvěma subinkama od psaní až po reálný partnerský vztah. Nebojte se a napište. Petr
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2017 00:23
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
hledám subinku schopnou všeho
Hledám sportovně založenou subinku, která mne bude ochotně doprovázet na výletech do přírody, na posezení na rybách a bude mi partnerem při squashi a návštěvách fitka.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.9.2017 18:27
subbi
subbi (43)
#40604
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Dobrý den
Hledám dominantní kamarádku, která ráda feminizuje
nový od tvého posledního přihlášení - 19.9.2017 17:20
Switch žena z Libereckého kraje hledá dominantního muže
Hledám svého Draka
Hledám a věřím, že někde jsi, jen Tě objevit. Ráda bych našla skutečného životního partnera s velkým "P", muže, kterého budu moci milovat, uznávat, věřit v něj, takového, který mě osloví svým důvtipem a nadhledem. Takového, který bude mít podobné zájmy jako já, takového, kterému s radostí udělám vše, co mu na očích budu vidět, protože si budu jistá, že mé úsilí bude ceněno a nesobecky opětováno. Tady hledám proto, jelikož jsem poznala kouzelný svět BDSM a již nechci nikdy jinak. Já 38/163/57, SŠ, bezdětná. Nadchnout mě dokáže třeba pěkná příroda, cestování kamkoliv, sporty hlavně venku a kultura v divadle či hudebním klubu. Najde se zde pro mě Pán, jehož jediný pohled mě dokáže rozpálit?
nový od tvého posledního přihlášení - 19.9.2017 17:10
regent
regent (51)
#40602
Dominantní muž z Vysočiny hledá submisivní ženu
Hledá se subi, kterou vzrušuje bondáž, spank a klinik
Vnímavá a citlivá subka, která ví, co se sluší a patří. Ostatní není důležité. Pokud vyhovíš mým požadavkům, postarám se o tebe.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.9.2017 16:54
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám někoho kdo by se ujmul mladého mírně zkušeného kluka. Skrz email bych plnil vaše veškeré příkazy a mohl bych zasílat i fotky. Pro více info mi pište do zpráv
nový od tvého posledního přihlášení - 19.9.2017 16:11
Dominantní žena z Prahy hledá dominantního muže
hledám partnera
Hledám pohledného dominantního muže pro vážný vztah. Já jsem submisivní blond exhibicionistka 32 let. V sexu mám ráda nové zážitky na různých místech. Ne bolest nejsem masochistka. Zájemcům ráda napíšu více informací. Odpověďi poprosím s fotem
nový od tvého posledního přihlášení - 19.9.2017 14:23
Edd
Edd (54)
#40598
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Hledám otrokyni.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.9.2017 04:00
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
stále hledám
Hledám ženu (popřípadě pár) (na věku nezáleží), která by chtěla být lízána a ráda by mě trošku potrápila, potrestala, ponížila.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.9.2017 23:59
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní partnerku pro společný život
Pokud víš, že šťastná dokážeš být pouze ve vztahu se submisivním mužem, je zde jeden, který by rád našel svoji dominantní polovičku a byl jí oporou, partnerem, přítelem a takovým subíkem, kterého si bude přát. Pokud chceš, můžeme zajít do kina, na procházku, kafe ...
nový od tvého posledního přihlášení - 18.9.2017 19:57
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Vzpomínky skrz emoce...
Mám sen vlastnit submisivní slečnu, kterou si budu moct vychovávat podle svého uvážení. Vím, že to nebude jednoduché, ale těším se na to jako na výzvu. Chci si z tebe vychovat svojí ozdobu a nejoblíbenější hračku, takovou, o kterou se budu starat a které nechci aby se něco stalo, ale pořád jen hračku. Ideální doplněk, který bude sloužit mě i občas mým kamarádům. Chci abys byla i zlatým hřebem pořádaných párty, kde zazáříš taková jakou jsem tě vychoval a to nemyslím jen v "bdsm" rovině, ale i té společenské. Mám už dlouhodobé zkušenosti s výchovou a vím, že pokaždé je to jiné, neexistují škatulky a pravidla si budujeme samy. Jedinou podmínkou a víceméně požadavkem co bych na tebe coby potenciální hračku měl je chuť a odvaha se do toho pustit. Více už se můžeme pobavit ve zprávách.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.9.2017 17:33
ppif
ppif (43)
#40593
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Trochu sub partnerku...
Hledam partnerku, jen v sexu trochu sub. Jestli mas rada hrani s provazy tak dej vedet.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.9.2017 15:58
jenez
jenez (52)
#40590
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám ženu, které se líbí představy o znásilnění, nucených tělesných prohlídkách, vynucené nahotě. Nepotřebuji způsobovat bolest, preferuji psychické ponížení. Více mailem.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.9.2017 13:37
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám oddanou subinku na dlouhodobý D/s vztah s možností společného bydlení.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.9.2017 10:32