Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Submisivní žena z Prahy hledá switch ženu
Hledám roztomilou na hraní
Ráda bych pozvala na sklenku vína mladou chytrou bi slečnu s fantazií.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.2.2017 10:10
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Animal
Hezký den. Hledám touto cestou někoho kdo rád animal sex a má i psa či hřebečka. Opravdu myslím psa a to přiměřené velikosti. Určitě ne fenu či čivavu a podobně. Prosím o inteligentní odpovědi. Dominance opravdu neznamená arogance. Pokud na sebe necháš nějaký kontakt, komunikaci to usnadní a urychlí. Myslím to vážně upřimně, proto čekám i upřimné odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.2.2017 07:04
Switch muž z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Já, mladý switch, hledám ženu s libovolnou BDSM orientací na dopisování nejlépe z okolí Hradce Králové nebo Pardubic. Pokud si spolu budeme rozumět, může se z toho vyvinout i něco víc. ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2017 19:43
Panotr
Panotr (40)
#38556
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Poslušná subinka
Hledá se oddaná služka, submisivní, která chce někomu patřit. Chce být respektována a chce mít svého pána :-) Žena ,která si ráda hraje a nezlobí, poslouchá a neodmlouvá :-) Chce svého pána uspokojit a dělat mu radost.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2017 17:39
Dominantní muž z Prahy hledá submisivního muže
Ač jsem víceméně hetero, hledám sub muže (nebo pár), který by se podvolil lehkému experimentování a všeobecným perverzárnám, dle společných chutí. Asi bys neměl očekávat příliš sexu mezi námi a každopádně bys měl mít vlastní zázemí. Na věku a postavě mi v tuhle chvíli příliš nezáleží, ačkoliv mladší mají pravděpodobně přednost. Ne, nemám v tuhle chvíli přesnou představu co bude a co si od toho slibovat. Tak zatím!
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2017 15:37
Switch muž z Karlovarského kraje hledá switch ženu
trvalý vztah
Hledám partnerku pro plnocenný a trvalý vztah, ženu, která má jasno a se chce již usadit případně mít rodinu. Nejlépe bdsm pozitivní (proto pátrám zde) se vztahem k bondážím, ale není podmínkou, postačí, když mi bude tuto zálibu alespoň tolerovat. Dotazníky zde uvedené nevypovídají nic o mém životě, neboť bdsm je pro mne hra a odreagování, nikoli smysl života. V něm jsou důležitější poněkud jiné věci. Úspěšná uchazečka by měla být dosud bezdětná, mladší než já (možno i výrazněji), rozhodně štíhlá, a musí umět dávat lásku (nejen ji brát). Za seriózní nabídky předem děkuji
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2017 11:14
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Submisivní Pražačku
Rád bych zde našel pohodovou, submisivně zaměřenou ženu z Prahy a okolí. Hledám někoho, s kým se dá zajít do kina, baru, zasportovat - ale také někoho, koho mohu jediným pohledem poslat na kolena, svázat a pak si hrát, jak já uznám za vhodné.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2017 09:28
sabien
sabien (55)
#38548
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Budu tě vlastnit i vytvářet
Zralý rozvedený muž, silně dominantní, intelektuálně a kulturně založený, s aktivním zájmem o věci mezi nebem a zemí, hledá na trvalý vztah (i 24/7 s otrockou smlouvou, není podmínkou) ženu, která chce svůj život odevzdat do rukou někoho, kdo jí bude využívat, trestat, ale i chránit a rozvíjet. Nehledám teoretické diskuze na netu ani psaní scénářů. Osobní nezávazné setkání u kávy rozhodne. Já z Prahy, ty odkudkoliv.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2017 08:58
Switch muž z Moravskoslezského kraje hledá switch ženu
Hledám
Jsem inteligentní, rozhodný, lehce dominantní ve vztahu, přesto vnímavý a ohleduplný. Věrnost, porozumění a otevřenost jsou pro mě na prvním místě, vzhled je sice plus, ale nejdůležitější jsou sympatie. Často a rád sportuji, obzvláště bych rád společně ve dvou. Jsem lehce udělanější s menším bříškem, hnědými vlasy a vousy. Je mi 21 let. Zkrátka hledám zde inteligentní a upřímnou dívku na krásný vztah a pestré chvíle pod peřinou. Spíše než jen nekonečné dopisování bych se po nějakém čase raději sešel osobně. V případě zájmu, klidně pošlu foto.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.2.2017 08:13
Elule
Elule (21)
#38546
Switch žena ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Bisex
Ahoj najde se tu nějaká holčina na psaní? :)
nový od tvého posledního přihlášení - 18.2.2017 20:33
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Odvaha milovat...
Hledám někoho s kým bych mohl sdílet názory, diskutovat, radovat se, sportovat, zdravě žít, poznávat místní i cizí kraje, užívat radost z hudby či tance nebo sdílet umělecké zážitky. Hledám někoho, s kým bych mohl žít a zažívat společné příběhy. Hledám ženu moudrou i inteligentní, citlivou i odvážnou, laskavou a nesoudící, která nežije jen pro všední dny, ale pro neobyčejnou krásu všude okolo nás. Ochotnou a odhodlanou měnit svět kolem sebe, nejen přežívat. Vydej se se mnou na výpravu životem k pramenům nejhlubších citů. Osměl se vykročit ke vztahu snoubícímu intimitu i vášeň, závazek i radost ze společného prožívání jednoho každého dne. Odvaž se milovat. Plně. Hluboce. Věčně. Pokud ses v tom poznala, pokud tě to oslovilo, prostě se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.2.2017 18:58
max111
max111 (53)
#38544
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Ozve se příjemná žena na vztah? Switch není podmínkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.2.2017 15:28
Honzin
Honzin (28)
#38543
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Brno
Ahoj, rád bych našel sport týpka na nějakou, spíš fetišovou, akci (nejlíp pravidelnou). Mám rád (a nebo chci vyzkoušet) pouta,obojky řetězy, foot, piss, plivání, rimming a lízání celkově, podvaz, nucený kouření, facesitting, elektro,sounding atd... Nejlíp pro změnu nějak věkové blíž. Nic extra dom/sub, prostě nás to musí bavit. Nejsem extra submisivní (spíš jen v sex věcech) tak se obejdu bez nějakých velkých šikan a drsňáckých keců. Brno, více infa v profilu a po zprávách
nový od tvého posledního přihlášení - 18.2.2017 14:21
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Havířov a okolí
Ahoj, hledám v sexu submisivní holku, která by ráda poznala inteligentního, sebevědomého muže, jenž už se v bdsm našel. Už vím, co se mi líbí a co ne,ale to neznamená,že nejsou věci, které mě lákají zkusit, ovšem k tomu je zapotřebí oboustranné důvěry a tu je třeba nejprve postupně vybudovat. Mám rád rafinované ponížení, lehčí SM a bondage - spíše jako formu znehybnění než nějaké hračičky. Jsem mladý, sebevědomý muž, s atletickou postavou, nekuřák a bez závazků. Jsem dominantní jen v posteli a i tam vždy na úrovni. Jestli to máš ráda podobně jako já nebo jestli tě láká něco takového vyzkoušet, napiš, rád tě poznám.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.2.2017 14:07
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Na své sídlo hledám nastálo
Pohlednou, elegantní, neobézní, nelínou, poslušnou služku, nebo otrokyni pro mé pohodlí a na ponižování, tresty, neustálé komandování atp. Jinak bys měla být normální člověk, jako já.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.2.2017 11:18