Seznamka - všechny inzeráty

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Hledám kohokoliv z kraje ve věku od do
Switch muž z Jihočeského kraje hledá dominantní ženu
Nahý pomocník, číšník
Zdravím. Zkusím jen slušně nabídnout: Pokud byste dělaly s kamarádkami malý dámský večírek, oslavu narozenin, dámskou jízdu ... zkusil bych pro vás udělat nahé překvapení, společnost, třeba i číšníka. Já 35 let, nezadaný, snad s pohlednou postavou.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 07:50
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Nepovedený dominant
Dobrý den. Je mi 30 a jsem panic. Jsem příliš stydlivý a plachý, abych sám oslovil ženu. Ale přitom velmi toužím po partnerce, která by byla ochotna se mi oddat a na které bych si mohl své představy vyzkoušet. Která by byla tolerantní k tomu, že se teprve věci učím, která by se mnou byla trpělivá. Stačila by i zájemkyňe o internetový vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 01:04
Submisivní žena z Prahy hledá dominantního muže
Otrokyne
Jsem velmi submisivni s masochistickymi sklony. Hledám sveho Pana a vladce, ktery mi nasadi obojek a povede mě životem, jako svůj majetek. Máteli touhu mě vlastnit a vychovat k pokoře poslušnosti a odevzdanosti pak já chci být Vámi Pane vlastněna. Prosim prectete si vsechno o mě. Dekuji subina.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 22:13
Submisivní muž z Karlovarského kraje hledá dominantní ženu
Hledám ženu na společné perverzní a BDSM hrátky. Vše po vzájemné domluvě a s dohodnutými hranicemi.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 18:24
Switch muž ze Zlínského kraje hledá dominantní ženu
hračka hledá svou Paní/Slečnu/Madam
Zdravím, hledám zde Dominantní ženu, která je sama a ráda by k sobě mladého subíka na tento víkend a nejen ten, ale i přátelství, D/s vztah, občasné scházení, vztah. Moc rád ti budu sloužit nahý, pečovat o tebe, tvé tělo, kousek po kousíčku. Je mi 24, závodně plavu, jsem 188cm vysoký, celé tělo vyholené, M20/6 s velkou výdrží. Jsem silně submisivní rád poslouchám svou Paní/Slečnu/Madam na slovo, rád líbám nožky a celé tělo, lížu kundičku a zadeček, nejlépe když na mě sedíš, mám všelijaké hračky, můžeš mě spoutat, mít mě na vodítku, čůrat na mě, naplácat mi a protáhnout zadeček, zkrátka co se ti jen zlíbí. Najdu tady osůbku s takovými choutkami?? Určitě napiš, jsem mobilní dojedu, zatím můžeme popsat, trošku se poznat, v pátek si otevřeme třeba víno a uvidíme, kam nás to zavede, třeba do nějakých zajímavých zážitků, které si budeme pamatovat po zbytek života :) O vzhled, ani věk mi nejde, jako o chuť mě ovládnout ;) troufneš si? Chceš svého mazlíka/hračku??? čekám na tebe
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 17:39
Switch muž ze Zlínského kraje hledá switch muže
lechtání
Nechci sex (orál, anál) bohatě mi postačí lechtání, maximálně honění. Nejideálnější představa je, že se nechám svázat a mučit co nejvíce to půjde lechtáním. Nic víc nepotřebuji. V případě zájmu rád oplatím a lechtáním zmučím i tebe:-) Někdo s podobnou úchylkou?
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 17:27
otrch
otrch (60)
#39390
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Otrok pro Paní
Hledám Paní které bych směl sloužit a být jí užitečný.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 16:47
Switch žena z Libereckého kraje hledá switch muže
lechtání muže
Ráda bych lechtala muže z Český Lípy. Je mi 26 let a jsem sportovní postavy.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 12:31
ligh
ligh (36)
#39387
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Hledá se princezna :))
Nechat chlapa, aby se před tebou svlékl do naha. Pak vzít provaz a pevně mu v zápěstí i v loktech svázat ruce za zády. Pak ho povalit na postel a svázat mu nohy, aby z něj byl bezmocný balíček. Přetočit ho na záda a sednutím na obličej si vynutit orální sex. Kdyby náhodou polevoval vezmeš bičík a výpraskem mu vysvětlíš, že ještě nemáš dost. Jak dlouho to má trvat? No to přece rozhodneš Ty. Zaujalo, Dokázala by jsi si představit sebe v roli rozmazlované princezny? Napiš mi. Já 36 let, štíhlý. Je to můj sen najít dívku, která by si dokázala tuto převahu užít.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 11:32
Vader
Vader (37)
#39386
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Přísná výchova zlobivé slečny, bez sexu
Jsem zkušený vychovatel a přijmu zlobivou slečnu do dlouhodobé výchovy. Potřebuješ pevnou ruku? Potřebuješ cítit respekt z přísného muže, který dohlédne na tvé chování, stanoví ti pravidla a za prohřešky ti nekompromisně nařeže? Rákoska už na tebe u mě čeká, stejně tak jako pochopení a pochvala, pokud výchova ponese správné výsledky. Víš sama dobře, že to potřebuješ a je to pro tvé dobro! Zrychlil se ti při čtení mého inzrátu dech a cítíš zvláštní kombinaci studu, strachu i touhy mi odpovědět? Pak neváhej a napiš. Součástí výchovy je nahota, pohlavní styk ne.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 11:24
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
20/188/68
Nemam v BDSM skoro zadne zkusenosti. Zasvetis me?
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 11:14
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Otrok na cokoliv
Jsi sadista, sadistka, pár? Jsi také velice perverzní? Koukni na můj dotazník a napiš..
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2017 21:35
Arneta
Arneta (19)
#39382
Submisivní žena z Královéhradeckého kraje hledá dominantního muže
Ahoj :) Ráda bych si touto cestou našla dominantního přítele, nejlépe z Hradce Králové. Informace o mně jsou v profilu. Budu ráda za zprávy :)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2017 17:56
jurage
jurage (34)
#39381
Dominantní muž z Vysočiny hledá submisivní ženu
Zdravím zde přítomné ženy a dívky. Hledám submisivně, nebo switch založené koťátko na seznámení. Klidně i z jiného kraje, nevadí mi cestovat. Ve společenském životě upřednostňuji spíše rovnocenný vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2017 17:32
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Spolu šťastni
Bič i pouta mám a odměnu i trest Ti rád dám. Hledám subinku svou, pro kterou nebudu jen hrou. Trvalý vztah s prvky D/s. Ozvi se mi, má milá, chci Tě poznat.
nový od tvého posledního přihlášení - 22.5.2017 13:50