Seznamka - ona hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám ženu z kraje ve věku od do
Dominantní žena z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám subinu k častému docházení do služby. Hlavní vlastnost: poslušnost. Praha
nový od tvého posledního přihlášení - 6.12.2012 10:58
Submisivní žena z Prahy hledá submisivní ženu
Já a můj Pán
Já a můj Pán k sobě hledáme slečnu která by chtěla splnit svoje sexualní touhy. Možnost jednou za čas lekce všechno záleží na domluvě a předem určených mezích pokud si (X-25) štíhlejší postavy a laká tě stát se otrokyni ozvi se :) Ps : Oba já i pán máme foto v profilu :)
nový od tvého posledního přihlášení - 2.12.2012 17:40
Dominantní žena z Prahy hledá submisivní ženu
Toužíš?
zkusit něco nového a zároveň tak známého z tvých představ? To by jsi chtěla? Nebo rozvíjet a rozšiřovat spektrum zkušeností? Tak popros! O mě se toho více dozvíš časem. Pro začátek si můžem nezávazně vyměnit pár mailů-potom se rozhodnu, zda stojíš za pokračování v komunikaci směřující k reálným zážitkům...
nový od tvého posledního přihlášení - 28.11.2012 16:22
Dominantní žena z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Dominantní (switch) kamarádku na popovídání, výměnu zkušeností :)
Zdravím. Ráda bych našla kamarádku, která je dominantní, případně switch, na výměnu zkušeností, povídání o BDSM atd. :) Můžem třeba zajít na kafe a zdrbat suby :D Pěkný den :)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.11.2012 21:43
Submisivní žena z Jihočeského kraje hledá submisivní ženu
---
Jsem Jihočeška hledající nejlépe starší dominantní ženu, se kterou poznám krásy dosud nepoznaného. Info o mně v dotazníku, ale ani ten není zdaleka zcela vypovídající. Vše je o domluvě (nejprve psaní a shodneme-li se, setkání).
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2012 15:36
Karen
Karen (29)
#17795
Switch žena z Prahy hledá switch ženu
Zábava?
Hledám kamarádku na bdsm hrátky, jsem switch (ráda bych zkusila sub), žádné extrémy, vzájemná důvěra a přitažlivost nutná...:-)
nový od tvého posledního přihlášení - 16.11.2012 22:34
Dominantní žena z Plzeňského kraje hledá submisivní ženu
Pár z Plzně hledá ženu
Jsem zkušená hezká, štíhlá , dominantí a bi 35/170. Hledám dívku / ženu na společné hrátky, bisexuální nebo lesbickou, která má ráda roubíky, svazování a další praktiky s tím související. Mám ráda pěkné boty na vysokých podpatcích a kožené oblečení. Společných chvilek by se účastnil můj partner - zkušený charismatický switch 45/178. Buď by byl mým a tvým společným otrokem, nebo by na můj rozkaz byl dominantní vůči tobě. Možností je mnoho ;-)
nový od tvého posledního přihlášení - 23.10.2012 15:09
Dominantní žena z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
ahoj
rada zde najdu submisvni divku nebo ženu na zkušenostech nezaleží, zaučim i nezkušenou subinku, duležite jsou sympatie, tak poku se tu nějaka objevi tak napiš domluvime co a jak
nový od tvého posledního přihlášení - 16.10.2012 18:12
Switch žena z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Hledám slečnu Brno
Ahoj, hledám submisivní, swich nebo i dominantní slečnu pro sebe a svého partnera :) zázemí, zdravotní testy a spoustu hraček máme. zajímá nás role play (pony play, dog play), D/s, spank a tak různě. více po dohodě, dohodnout se dá ledascos :) Pěkný den!
nový od tvého posledního přihlášení - 2.10.2012 10:02
Submisivní žena z Libereckého kraje hledá submisivní ženu
Jsme pohledný pár, on dominatní 35 a já submisivní 34 a hledáme mladou submisivní dívku či ženu do 25-ti let na pravidelné schůzky. Zázemí máme, zdraví a diskrétnost zaručena, ale i podmínkou. Pokud by tě lákalo experimentovat a plnit si své sny bez jakéhokoli studu a obav, ozvy se. Výměna fotek je podmínka. A pokud tě láká být další subinkou pro jednoho pána, ale stydíš se, ozvy se a můžeme si zatím třeba psát.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.9.2012 11:20
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu
Hledam sympatickou, rafinovanou Pani, ktera by mela trpelivost s trochu tvrdohlavou, zacinajici subinkou. Spis nez ponizeni me zajima bolest spojena se zvlastnimi zazitky, zvracene hry a perverze. Zkusenosti je malo, ale zvedavost a chut... Laka me sposta veci... Prosim, panove ani pary nepiste. Nehledam trvaly vztah, jen obcasne "uvolneni" snu, ktere mi doma nikdo nesplni...
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2012 22:41
Dominantní žena z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
ženy, dívky
Ahoj, hleda timto způsobem submisivni dívky ženy i nezkušene ktere touží po vycviku řadu pravidlech, a nebo jen chtěji popovidat a dozvědět se vice o světě BDSM.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.9.2012 13:51
Ltee
Ltee (24)
#16731
Submisivní žena z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Nevím ani co tady o sobě napsat. Jsem mladá, příšerně hubená, nemyslím, že jsem 100% subina, mám v sobě i dost dominance ale switch stejně nejsem. Moje poslušnost není jen tak zadarmo. Jsem nepromiskuitní lesba, nehledám chlapy, páry, skupiny, občasný sex ani 24/7. Hledám něco víc, protože jedno bez druhého je jenom zmařený potenciál. Pokud hledáš něco podobného, určitě napiš ;).
nový od tvého posledního přihlášení - 6.9.2012 19:41
Submisivní žena z Libereckého kraje hledá dominantní ženu
Chtěla bych se seznámit s dominantní ženou.Jsem zlobivá subinka,která by potřebovala zlomit.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.9.2012 18:54
sudom
sudom (36)
#16611
Switch žena z Prahy hledá submisivní ženu
poslusnou subku
hledam poslušnou subku ke společným hrátkám ve třech..na věku postavě nezáleží..chci ženu bez zábran a bez předsudků...tu která si dokáže užít a vychutnávat..
nový od tvého posledního přihlášení - 29.8.2012 16:18