Seznamka - on hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám muže z kraje ve věku od do
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Sub na výcvik
Dobrý den, hledám Pána (nejlépe staršího) na šikanu, plnění úkolů, tresty, výprasky, před lidmi i o samotě, nahé cvičení, nadávání, vysmívání. Nucená nahota samozřejmostí, sex ale nehledám. Jsem mobilní, dojedu autem.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 20:14
Switch muž ze Zlínského kraje hledá switch muže
lechtání
Nechci sex (orál, anál) bohatě mi postačí lechtání, maximálně honění. Nejideálnější představa je, že se nechám svázat a mučit co nejvíce to půjde lechtáním. Nic víc nepotřebuji. V případě zájmu rád oplatím a lechtáním zmučím i tebe:-) Někdo s podobnou úchylkou?
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 17:27
beetao
beetao (30)
#39369
Dominantní muž z Prahy hledá dominantního muže
Suba na výcvik...
Zkušený pohledný dom z Prahy 30 hledá štíhlého kluka do 30 let pro experimentování s výprasky a klidně i dalším SM... Dáme pokec a pak něco zkusíme?
nový od tvého posledního přihlášení - 20.5.2017 19:58
Derry
Derry (26)
#39215
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám Pána
Dobrý den Pane, Hledám tu Pána, kterému bych mohl sloužit jak eroticky tak neeroticky. Nějaké zkušenosti mám, ale již dlouhou dobu jsem bez bdsm a chtěl bych to napravit. Mezi moje hlavní fetiše patří chastity, odpírání orgasmu, bondage, prádlo, nohy, boty, ponožky. Nejsem masochista a bolest skutečně nehledám. Takže spanking lekce ne. Dále mám špatné zkušenosti s breathcontrol. Jsem učenlivý a velmi poslušný, když najdu pána, kterému mohu bezmezně důvěřovat. Chtěl bych bát zase něčí čubkou v pásu cudnosti. Pokud tě inzerát oslovil, prosím, napiš. Budu velmi vděčný. Sub z Kladna.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.5.2017 15:49
Switch muž z Olomouckého kraje hledá submisivního muže
pejsek co se necha ochocit
Ahoj:) hledam divku v libovolnem veku z Olomouce/Prerova k vykonavani mich rozkazu,,Jsem mlady dosti statny muz s tendeci zene vladnout a nasledne ji rozmazlovat.)
nový od tvého posledního přihlášení - 26.4.2017 23:22
subnow
subnow (31)
#39179
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Sub hledá pána
Poslušný sub hledá dominanta, který si rád hraje. Praha.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.4.2017 18:31
mirdan
mirdan (46)
#39171
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivního muže
Otrok na 24/7
Hledám mladšího, nesmělého třeba i nezkušeného, opravdu submisivního poslušného kluka, otroka na výcvik a do obojku.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.4.2017 21:30
Madok
Madok (26)
#39118
Dominantní muž z Prahy hledá submisivního muže
Prohlídka
Nabízím důkladnou preventivní prohlídku celého těla subům. Praha pro více info pište
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2017 09:44
leonlb
leonlb (40)
#39116
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivního muže
Dominant hledá submisiva
Hledám submisivního kluka, který naopak hledá svůj dominantní protějšek, ideálně na stálejší akce a jde mu zejména o BDSM. Nehledám žádné extrémy, v této oblasti jsem však přístupný mnoha věcem a rád poznávám i nové. Více se o mne dozvíš v profilu. Preferuji reálné akce, ale neodmítám se nejprve poznat on-line. Pokud jsem tě něčím oslovil, budu rád za odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.4.2017 06:43
Switch muž ze Zlínského kraje hledá switch muže
Lechtání
Ze všeho nejvíc mě vzrušují bradavky a lechtání. Rád bych se nechal svázat a lechtat co nejvíc to půjde po celém těle. Čím nesnesitelnější lechtání bude tím lépe:-) Pokud bude možnost rád vše oplatím:-) Mám rád lechtání aktivní i pasivní. Chápu, že na lechtání moc lidí není, proto uvedu i druhou praktiku, kterou mám rád a to jsou bradavky. Rád si hraju s bradavkama, líbám je, šimrám apod. Nejde mi o sex orál, anál, spíše o alternativu - lechtání, šimrání atd.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.4.2017 16:12
Submisivní muž ze Zlínského kraje hledá dominantního muže
Trvalý d/s vztah
Hledám dominantního kluka na vytvoření vážného vztahu. Kluka, ke kterému budu vzhlížet, prokazovat úctu, mučení a výprasky brát jako součást sexu a vztahu a přitom být partneři a žít život společně. Najdu ja moravě někoho takového? Mám 25 let
nový od tvého posledního přihlášení - 16.4.2017 22:17
ra222
ra222 (42)
#39079
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
dominanta s rozumem na spokojený D/S vztah
Jsem gay submisivní chlap a hledám si touto cestou k sobě dominantního přítele ke společnému vztahu. Nehledám otroctví, ale submisivitu která se může trochu prolínat i do soukromého života. Jsem spíše pasivní. Pokud jde o praktiky, nemám rád bití, ale pokud jde o CBT, tak snesu balls stretching, saline infusion, chastity, cévky, piercing, dál určené oblečení, můžu i kůži, postroje, obojky, roubíky, dále anální hračky. Z praktik pak O, A, piss, vosk, svazování, atd. Vše jde domluvit a hranice je časem možné posunovat. Mám rád plavání, potápění, rád cestuji, památky, knihy, filmy. Rád bych si našel k sobě někoho, s kým bych si porozuměl a strávil s ním společný život. Pokud se někdo takový najde, koho to, co jsem napsal osloví, ať se ozve. Lze i dotazy, vše zodpovím.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.4.2017 20:07
Switch muž ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
Hledám pohledného dominantního chlapa který si umí užít hrátky BDSM a cbt. Chybí mi reál. Jsem atraktivní typ s fantazií, nejsem klasický subík. Nemám prostor. Praha, MB a okolí.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.4.2017 17:07
yerg
yerg (49)
#39046
Dominantní muž z Prahy hledá submisivního muže
hledam sub kluka
Hledám submisivního kluka na výchovu k absolutní poslušnosti až k závislosti na pánovi, dlouhodobý, pravidelný výcvik v v soukromí a v přírodě. Jen štíhlá postava, pak může být věk až do 35 let. Pokud hledáš jen náhodnou akci, nebo jsi silný a nemáš odvahu na nahotu venku, tak neodepisuj.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.4.2017 10:26
FFgmds
FFgmds (27)
#39045
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá submisivního muže
Najde se fajn subík pro převýchovu?
Čau kluci, hledám fajn submisivního kluka, který je rád ponižován, šikanován, neustále převychováván a trestán. Co mám rád, jsou výprasky (zásadně přes koleno a vařečkou nebo kartáčem), dále klečení v koutě, klečení na hrachu, nahota, svazování, lechtání, apod. Věk do 30 let, ideálně kolem 20 let. Ozvěte se, podniknem něco. 100% diskrétnost.
nový od tvého posledního přihlášení - 13.4.2017 02:57