Seznamka - on hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám muže z kraje ve věku od do
Switch muž ze Zlínského kraje hledá switch muže
lechtání
Na této seznamce asi každý je kvůli nějaké specialitě a já samozřejmě také:-) Ze všeho nejvíce mě vzrušuje lechtání jak v aktivní roli, tak pasivní. Nejpříjemnější představa asi je, že budu ležet svázaný a lechtaný až k vyvrcholení:-) Opravdu bych asi z lechtání dokázal vystříknout i bez honění:D Stačí málo, ležet svázaný a být vydán na pospas osudu lechtivému mučení:-) V případě zájemu samozřejmě rád vše oplatím:-)
nový od tvého posledního přihlášení - 22.1.2017 01:44
Prc30
Prc30 (32)
#38278
Submisivní muž z Jihočeského kraje hledá dominantního muže
Výcvik
Jsem 32. letý silnější otrok a hledám dominanta, který by mě chtěl cvičit po mailu. Jde mi o dlouhodobější výcvik. Poslušně budu plnit Vaše příkazy a posílat fotky z jejich plnění. Pokud úkol nesplním očekávám trest. Požaduji diskrétnost a zaručuji fér jednání a poslušnost.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.1.2017 16:30
Submisivní muž ze Slovenska hledá dominantního muže
Hľadám dominanta na zväzovanie ponižovanie a foot. Avšak nebránim sa ničomu. Ja 25 ročný chudý subik. Nemám problém v rámci SR/ČR docestovať.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.1.2017 22:31
subrno
subrno (24)
#38246
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Brno
Normální, méně zkušený kluk hledá dominantnějšího aktiva s vlastními prostory, kterému se líbí prvky bondage a bdsm.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.1.2017 21:36
Switch muž z Moravskoslezského kraje hledá switch muže
Switch hledá kluka
Hledám dom, switch, sub kluka na bdsm společné akce, pojďme si užít to, co se nám líbí. Ostravsko.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.1.2017 20:15
sedlm
sedlm (34)
#38210
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantního muže
Mumifikace
Láká mě nechat se mumifikovat do fólie a lepicí pásky. Je tu nějaká spřízněná duše? Mohu někam dojet.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.1.2017 22:08
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
hledám dom kluka
jsem štíhlý sub klluk z prahy, 27 183 70, rád bycn našel nekoho na častejší setkávání, bere me prirozená dominance, drsný sex, ponižování, časem bych se rád podrídil tomu, co proste kluk bude chtít...
nový od tvého posledního přihlášení - 14.1.2017 07:00
aruhaz
aruhaz (37)
#38156
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivního muže
Hledám
mladého kluka na vymrdání.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.1.2017 08:38
Switch muž ze Zlínského kraje hledá switch muže
lechtání
Mám za sebou jeden zážitek jako lechtající aktivní člověk a rád bych roli prohodil a teď byl ten co je mučený:D Líbilo se mi jak se jeden klučina "obětoval" a měl zájem zkusit lechtání. Jen ležet v trenkách a já jeho lechtal po celém těle. Myslel si, že už větší peklo příjt nemůže do chvíle než jsem vyzkoušel chodidla:-) V jeho bytě se snad histerický řev co ze sebe vydal ozývá ještě teď:D Bohužel jednou zkusil být v roli lechtaného, ale vrátit příděl nemá zájem. Teď bych zase chtěl zkusit co taková "oběť" zažívá, pokud má stav, že to nejde vydržet a zároveň musí přežít ještě delší nebo i větší mučení:-) To co jsem někomu uštědřil za příděl, bych rád dostal zpátky:-) Nejde mi o sex, ale o lechtání a k tomu mít člověka, který to zkusí se stejným nadšením jako já na své "oběti":D Samozřejmě v případě zájmu není problém vše na někom zopakovat a klidně můžu lechtat taky:D
nový od tvého posledního přihlášení - 8.1.2017 23:21
subnow
subnow (31)
#38100
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Poslušný sub
Sub z Prahy hledá pána, dominanta..
nový od tvého posledního přihlášení - 5.1.2017 15:44
Switch muž z Vysočiny hledá submisivního muže
Někoho na hraní
Hledám kohokoliv kdo má rád svazování a vše co k tomu patří. Vše po předchozí domluvě. Bez velké bolesti a krve. Pokud chceš abych si s tebou pohrál, ozvy se.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.1.2017 08:21
oeset
oeset (43)
#38097
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivního muže
Jsem submisivní chlap 42/175/77 a hledám dominantního muže. Myslím, že mám co nabídnout a mám výdrž. Co z případného kontaktu vzejde je už na nás dvou.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.1.2017 05:19
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Jsem submisivní kluk (28) z Brna, žiju s partnerkou, ale poslední dobou začínám objevovat svoji Bi stránku. Láká mě být (dočasně) absolutně bezmocný. Být svazovaný, spoutaný rafinovaně na všechny způsoby tak, abych neměl žádnou šanci k útěku. Být nucen k (bezpečným) věcem, které dělat nechci, ale vzhledem k tomu, že jsem Pánem naprosto ovládán, musím (např. orální sex s roubíkem roztahujícím ústa, sání Pánova penisu hadicí plynové masky, možná pomocí spec. roubíků piss, apod.). Láká mě únos, možná i víkendový, na neznámé místo, výslech, věznění, feminizace, transformace v ponnyho, psa, hraní různých rolí. Preferuji zatím pouze psaní, výměnu scénářů, fotek a videí zajímavých "situací". Jediné, co vyžaduji, je alespoň elementární inteligence.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.1.2017 15:44
Honzin
Honzin (28)
#38064
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Ahoj, rád bych našel sport týpka na nějakou, spíš fetišovou, akci (nejlíp pravidelnou). Mám rád (a nebo chci vyzkoušet) pouta,obojky řetězy, foot, piss, plivání, rimming a lízání celkově, podvaz, nucený kouření, facesitting, elektro,sounding atd... Nejlíp pro změnu nějak věkové blíž. Nic extra dom/sub, prostě nás to musí bavit. Nejsem extra submisivní (spíš jen v sex věcech) tak se obejdu bez nějakých velkých šikan a drsňáckých keců. Brno, více infa v profilu a po zprávách
nový od tvého posledního přihlášení - 3.1.2017 13:39
wixan
wixan (32)
#38058
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Na jaro si hledám rozumného člověka, co by mě vzal vyvenčit. To znamená že mě vezme někam do přírody, tam donutí svléknout do naha, nasadí obojek, sváže ruce za zádama a potáhne mě na vodítku na procházku. Buď jako otroka po dvou nebo jako psa po čtyřech (nebo oboje). Možné opakovat schůzky a prohlubovat spolupráci. Ty bez rozdílu věku nebo postavy. Chci jen člověka, co to má v hlavě v pořádku a má IQ vyšší než 50.
nový od tvého posledního přihlášení - 2.1.2017 14:37