Seznamka - on hledá jeho

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem muž a hledám muže z kraje ve věku od do
Switch muž z Prahy hledá dominantního muže
Praha
Ahoj, hledám mladého kluka z Prahy kterého by bavilo zaučit nezkušeného studenta. Rád bych vyzkoušel spoutání, anál a určitě by jsme se dohodli i na dalších praktikách. Nevyhledávám bolest:)
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2017 19:30
Switch muž ze Zlínského kraje hledá switch muže
lechtání
Toužím někoho svázat či být svázaný a lechtaný. Čím víc tím líp, líbilo by se mi kdybych byl lechtaný hodně dlouho. Pokud by byla možnost moje utrpení vrátit rád oplatím. Lechtání mám rád po celém těle. Nejde mi o sex jako je orál, anál. Spíše lechtání, šimrání, hlazení, honění.
nový od tvého posledního přihlášení - 15.9.2017 10:22
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantního muže
Hledam dominanta co si se mnou pohraje
nový od tvého posledního přihlášení - 13.9.2017 20:30
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Sub Hledá Pána
Zdravim, Jsem sub a rad bych poznal něco nového. Výchovu, ponížení, submisivitu. jsem nezkušený. 37let Praha. ozvěte se Pane
nový od tvého posledního přihlášení - 12.9.2017 00:11
ferdin
ferdin (22)
#40516
Switch muž ze Středočeského kraje hledá dominantního muže
hledám dominanta
Najde se tu zkušený dominant, který by byl ochotný věnovat nějaký čas nezkušenému subíkovi 21/175/75? Jsem v BDSM otevřený novým věcem a rád se na mezích domluvím a případně je budeme společně posouvat :)
nový od tvého posledního přihlášení - 10.9.2017 17:33
vesub
vesub (21)
#40484
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá dominantního muže
Hledám dominanta
V normálním životě vůbec nejsem submisivní a nejsem ani gay, ale láká mě si právě vyzkoušet nějakou takovou "nucenou homosexualitu" a podobné praktiky. Jsem z okolí Blanska a občas bývám v Brně. Nehledám partnerský vztah, pouze někoho na občasné schůzky a někoho kdo mě "srovná". Vše záleží na domluvě. Budu se těšit.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.9.2017 20:32
leonlb
leonlb (40)
#40476
Dominantní muž z Libereckého kraje hledá submisivního muže
Hledám suba
Je tady nějaký nezadaný sub, mladší než já, který hledá svůj dominantní protějšek? Vše podstatné o mých BDSM zájmech se dozvíš z mého profilu. Hledám kluka, který je během akcí submisivní, jinak v běžném životě se chová zcela normálně, rád si zajde za kulturou, na bazén, výlet, kolo nebo třeba na skleničku vína, piva apod. Více v případě zájmu, region není podmínkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 5.9.2017 06:57
Dominantní muž z Prahy hledá submisivního muže
Hledá se sub pro 2 Dom
Jsme dva v Praze spolu žijící a hledáme suba na občasné setkání. Představa je, že sub bude poslušný a plnit vše, co se mu poručí. Sub na určenou dobu příjde a bude použit na práci i na zábavu - ve smyslu BDSM. Sex je na dohodě. Setkání se odehrává formou návštěv, jejichž frekvence se subovi určí, možno i celý víkend. Nejedná se pouze o domácí pobyt a práce, ale i o aktivitu venku. Vývoj kontaktu záleží na tom, jak se shodnem ve vzájemných rolích a představách.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.9.2017 13:28
beetao
beetao (31)
#40448
Dominantní muž z Prahy hledá submisivního muže
Suba pro výcvik...
Zkušený pohledný dom z Prahy 30 s prostory hledá štíhlého kluka do 30 let pro experimentování s výprasky a klidně i dalším SM... Ponižování, výprasky, šikana... Dáme pokec a pak něco zkusíme?
nový od tvého posledního přihlášení - 2.9.2017 10:00
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantního muže
Svážeš mě?
Jsem sub z olmouckého kraje, který má rád pouta, provazy, roubíky,... Nejde mi o sex. Chci, aby se na mně pán mohl realizovat v znehybnění a případně nějakém druhu potrestání. Při nějaké formě důvěry bych zkusil i třeba "uvěznění". Pište do zpráv.
nový od tvého posledního přihlášení - 31.8.2017 20:41
kwer
kwer (31)
#40434
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivního muže
Sub, sluha, otrok
Hledám někoho viz nadpis. Nejlépe Rakovnicko do 25ti let.
nový od tvého posledního přihlášení - 31.8.2017 20:08
Gejzir
Gejzir (50)
#40426
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá submisivního muže
mladého suba
Hledám nechlupatého pasivního subíka
nový od tvého posledního přihlášení - 30.8.2017 23:26
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Hledám dominanta naturelem
Hledám skutečného dom. Pána, může být i pár, kterému by vyhovoval sub jako jsem já - viz dotazník. Jsem otevřen mnoha věcem, poslušný, náruživý, pracovitý, učenlivý, nekladu si požadavky, diskrétní. Možno od přátelství s prvky D/s až po mé totální zotročení, kdy Pán rozhoduje o všem. Chovatel psa, či hospodář, vítán. Prosím jen real. Děkuji za odpověď.
nový od tvého posledního přihlášení - 30.8.2017 22:32
Dom4u
Dom4u (50)
#40321
Dominantní muž z Jihočeského kraje hledá submisivního muže
Jsi hetero a toužíš si vyzkoušet BI zážitek?
Dominantní ženatý vysoký a urostlý chlapík hledá mladšího submisivního chlapa s lehkými BI představami, který by namísto dalšího snění si chtěl skutečně zažít roli submisivní kurvičky. Navrhuji se telefonicky domluvit na osobní schůzce někde v jihočeském kraji, potom se reálně sejít na krátkém drinku a pokud bude oboustranná shoda, pak si jít rovnou hrát třeba na hotelový pokoj, kde budeš plnit v roli kurvičky perverzní přání svého pána, tedy necháš si svázaný naplácat (bez stop na kůži), vykouříš pánovi péro, olížeš koule a zadek a slížeš jeho semeno. Nemusíš se bát mi předem říci i svoje perverznější přání, rád ti je splním. Čistotu a diskrétnost nabízím, ale rovněž vyžaduji. Prestaň se tedy ukájet svými představami a najdi v sobě odvahu na reálné setkání.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.8.2017 16:15
subnow
subnow (32)
#40289
Submisivní muž z Prahy hledá dominantního muže
Ahoj, jsem nevyužitý, poslušný subík a rád bych poznal svého pána kterému bych mohl být oddaný. Nejlépe z Prahy. Na věku nezáleží, spíše na sympatiích. Mám rád poslušnost, mučení, cbt, tt, piss, rimming, nohy, boty, pouta, svazování, cum control... Budu se těšit na odpověď! Děkuji.
nový od tvého posledního přihlášení - 17.8.2017 21:34