Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Switch muž z Prahy hledá submisivní ženu
Shibari
Hledám děvče, kterému sluší provazy, na workshopy i takové to domácí vázání. Jsem inteligentní, hravý a z některých úhlů i celkem pohledný. S vázáním mám zatím zkušenosti jen jako model. Víc si můžeme napsat přes sz.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2017 17:47
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
co kdyby
najde se někdo na volné chvile?
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2017 14:53
Dominantní muž z Plzeňského kraje hledá dominantní ženu
Hledam submisivni kamaradku
Hledám submisivní kamarádku, se kterou si budu moci normálně popovídat o běžných věcech, starostech a radostech, ale v posteli a v uzavřené domácí společnosti mi bude podřízená. V intimním životě mám silně dominantní sklony, a potřebuji ženu kterou bude přitahovat být doma ponížená, a muset plnit moje úkoly a má přání. Pokud v běžném životě nebudeme mít stejný názor, tak si o něm pohovoříme naprosto v klidu, ale "za zavřenými dveřmi" je správný názor pouze ten můj. Budeš chválená, odměňována, avšak také potrestána za své prohřešky. Mám rád provázky, kolíčky a skřipečky a rákosce či pravítku se pod mým vedením také líbí, a pohrávání si s ženským tělem se zase líbí mne. Krvavé praktiky ani nic životu nebezpečného však nepraktikuji! Pokud jsi pokročilejšího věku budu ještě radši. Více o mne najdeš na mém profilu a dotazníku. Budu rád pokud mi napíšeš, sejdeme se v kavárně, a uvidíme zda si padneme do oka.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2017 11:12
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Spank
Hledám Madam která má zálibu ve spanku. Jsem mladý sub sportovní postavy se zkušenostmi a chuťí se v téhle oblasti zdokonalovat. Foto na vyžádání zašlu . Děkuji
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2017 09:32
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Jsem 25 letý zajištěný muž, tmavovlasý s modrozelenými oči, výška 182, váha 88kg, VŠ, živím se podnikáním. Mám vlastní zázemí a hledám submisivní ženu, která potřebuje tvrdší ruku, pevně stanovená pravidla a celkově má ráda přenechání kontroly. Zkušenosti s BDSM mám a je asi jasný, že jsem aktuálně nezadaný. Více info do zpráv. Jirka
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2017 09:24
ull
ull (38)
#40619
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Hezky den přeji, rád bych se seznámil se sympatickou, spíše dominantní slečnou, dámou, paní,... Pro kterou není BDSM středobod bytí a žití na 24/7, nicméně oblíbená, vzrušující a důležitá součást života. Hledám spíše kamarádku, na trávení volného čas, milou komunikaci, etc. Pracuji totiž v Německu a doma, v ČR, jsem na víkendy a nebylo by fér hledat partnerku, když nabízím tak málo svého času. Jsem VŠ, vysoký (185), velmi štíhlý (70), prý hezký a vypadám mladší než jsem (někdo hádá i 29:). Fotky a vice informaci o sobě, svých názorech a zálibách velmi rád napíši soukromě. Moc nevěřím, že se někdo ozve, ale budu moc rád pokud ano.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.9.2017 09:13
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
nahý domácí sluha
Mladý štíhlý kluk z Prahy by rád dělal nahého domácího sluhu ženě (ženám spolubydlícím). Veškeré domácí práce, úplně nahatý, i drobnější opravy, skládání nábytku, dále nabízím velmi příjemné erotické olejové masáže, holení nohou a přirození, orální uspokojování. Vše bez fin. nároků. Já 31let, vysoký, sportovní postavy 185cm/78kg, inteligentní (VŠ), nezadaný. Za nedostatky pořádný výprask na holou nebo jiné mučení. Hledám jen jednu na delší vztah v domácím prostředí. Praha + 100km.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2017 23:44
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledám
dopisování.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2017 21:24
Aster
Aster (36)
#40614
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Zlobivou kamarádku na spanking
Hledám fajn slečnu, nebo mladou paní, která bývá zlobivá a chybí jí, aby si ji občas někde přehnul chlap s pádnou rukou. S dáváním výprasků mám dost zkušeností a nabízím nekomplikovaný kamarádský vztah. Nepotřebuji si nic dokazovat, ani nehledám žádnou otrokyni, která by se přede mnou plazila. Naopak, líbí se mi, když má žena vlastní hlavu, je nezkrocená a třeba i trochu provokuje. Takové rád nařežu na holou tak, jak potřebuje a možná i zaslouží. Pokud se ti při představě výprasku rozbuší srdce, napiš mi. Můžu splnit tvé tajné sny na tohle téma, rád si hraju a mám rozum. Napiš mi a postarám se o to, abys úplně nezvlčila :-) Vzdálenost pro mě není překážkou.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2017 17:11
Dominantní muž z Prahy hledá switch ženu
rád bych Tě poznal
Láká Tě rozkoš ponížení, slast erotického trápení a orgasmus v poutech? Hledám přítelkyni se zálibou v BDSM, nejenom na lekce, ale i jiné společné akce, výlety, cestování, wellness. Výměna rolí žádoucí. Jsem rafinovaný a zkušený dominant z Prahy, 55 let.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2017 17:11
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Odvaha milovat...
Hledám někoho s kým bych mohl sdílet názory, diskutovat, radovat se, sportovat, zdravě žít, poznávat místní i cizí kraje, užívat radost z hudby či tance nebo sdílet umělecké zážitky. Hledám někoho, s kým bych mohl žít a zažívat společné příběhy. Hledám ženu moudrou i inteligentní, citlivou i odvážnou, laskavou a nesoudící, která nežije jen pro všední dny, ale pro neobyčejnou krásu všude okolo nás. Ochotnou a odhodlanou měnit svět kolem sebe, nejen přežívat. Vydej se se mnou na výpravu životem k pramenům nejhlubších citů. Osměl se vykročit ke vztahu snoubícímu intimitu i vášeň, závazek i radost ze společného prožívání jednoho každého dne. Odvaž se milovat. Plně. Hluboce. Věčně. Pokud ses v tom poznala, pokud tě to oslovilo, prostě se ozvi.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2017 16:45
Switch muž z Vysočiny hledá switch ženu
Ahoj, nenašla by se nějaká žena pro společné chvíle ve vášni bdsm? Nic mi není cízí.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2017 11:51
latxk
latxk (35)
#40607
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Fetiš párty v Brně
Nazdar holky, Dámy, Paní a další osoby blízké :-) V sobotu vyrážím na fetiš párty v Brně, ale potřebuji doladit správnou kombinaci barev, hadříků, bot, obojků a... a vůbec, co to všechno vy holky řešíte... A já se v tom pochopitelně ani trošku nevyznám... :-) A proto se stydlivě táži... Najde se taká trpělivá, která se mnou vyrazí do Brna, velkoměsta a pomůže mi s výběrem garderóby? :-D Odměnou budiž pivo, káva, čaj, či víno a navíc psí ušiska poslušně naslouchající přednášce o módě a slaďování doplňků. Bez jediného zakňučení!
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2017 01:03
Dominantní muž z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Jsem 28letý dominant. Hledám dívku(ideálně partnerku kterou rád vyslechnu, pohladím, obejmu a políbím, v každém případě povzbudím), na zkušenostech nezáleží. Může napsat i nezkušená s chutí jen pokecat a poznat něco více. Případně může napsat i zkušená subinka. Zkušenosti mám se dvěma subinkama od psaní až po reálný partnerský vztah. Nebojte se a napište. Petr
nový od tvého posledního přihlášení - 20.9.2017 00:23
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
hledám subinku schopnou všeho
Hledám sportovně založenou subinku, která mne bude ochotně doprovázet na výletech do přírody, na posezení na rybách a bude mi partnerem při squashi a návštěvách fitka.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.9.2017 18:27