Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Jo, chtěl bych navázat vztah. Jenže nechci a nemůžu se vázat. Ale nechci to ani zcela nezávazně. No a na tom to možná celý vázne, je to se mnou těžký. Nechci se dál nechat svazovat tím, co by se mělo, nebo nemělo dělat. Chci trénovat výrobu závazků, ač nejsi moje žena. Někdy něžně a jemně svléknout do podvazků, jindy třeba svázat, k posteli přivázat, oči páskou převázat - prostě se odvázat! Budu zavázán za smysluplnou odpověď nejen o vázání. Nejlépe od ženy nesvázané manželskými pouty. P.S. Ač to tak možná může vypadat, tento inzerát se nijak neváže k shibari.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 15:38
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
hledáš pána a partnera?
Hledám přirozeně submisivní partnerku, nehledám občasné schůzky. Hledám ženu která má své priority srovnané a hledá muže na úrovni pro trvalý vztah který je rovnocenný a v soukromí má své místo submisivita a dominance. Pokud nemáš zkušenosti rád se tě ujmu.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 13:11
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
e-trénink
Jsem ochoten přijmout sub.ženu, která by ráda svého dom.trenéra pro e-trenink nebo výcvik, ať už kvůli kondici či hubnutí nebo jen proto, že tě láká něco takový přísný a často i ponižující trénink zkusit. Nabízím trénink podle tvých potřeb, přísné vedení a samozřejmě diskrétnost. Vyžaduji dress code a dokumenatci v rámci domluvy.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 11:31
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Stále hledám switchku
Jsem skoro 24 letý switch z jížní Moravy. Mé hranice jsou mi takřka známé, ale mnoho jsem toho ještě neobjevil. Rád objevuji poznávám nové věci, ať už v životě nebo v hraní. Více tíhnu k submisivní stránce, ale rád si také prohodím role. Jednou budu zlobit já tebe a pak zase naopak. Rukou co tě plácnu, tak tě i pohladím a obejmu. Má náruč je ti otevřená, přitulíš se a budeš se cítit v bezpečí. Jeden druhého spoutáme, dame mu na zadek a pak vedle sebe usneme jako rovnocenní kamarádi (časem třeba i jako partneři). Preferuji nalezení stabilní kamarádky na hraní a později třeba i více. Musíme si sednout jeden druhému. Nechci střídat pokaždé někoho jiného. Musím ti věřit a ty musíš věřit mne. Bez důvery to prostě nejde! Nedá se vše napsat do jednoho inzerátu, ozvi se mi a pobavíme se více.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 07:07
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám učitelku francouzštiny na jazykové lekce s prvky BDSM
Dobrý den, hledám učitelku francouzštiny na jazykové lekce s prvky BDSM, více o vzájemných představách, motivaci (k obojímu) atd. po vzkazech. Ja 40 let, Praha, pohledný, sportovní postavy.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 00:16
DomG
DomG (31)
#39406
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Mladou subinku z Prahy
Hledam mladou submisivni holku z Prahy. Klidne i nezkusenou. Schuzky v mucirne. Nucena nahota, nucena masturbace, svazovani, bezmoc, vyprasky, muceni, atd. Ja 30 let.
nový od tvého posledního přihlášení - 25.5.2017 00:07
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu
Staňte se mojí
krásnou, ale přísnou Paní, nebo dozorkyni. Já budu Váš doživotní vězeň, pro kterého není úniku z dosahu Vašich neomezených pravomocí, rozmarů a Vašeho bičíku.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 21:35
Sneaky
Sneaky (25)
#39403
Switch muž z Prahy hledá dominantní ženu
Dominantní slečnu z Prahy
Ahoj, hledám dominantnější dívku z Prahy nebo blízkého okolí (jsem vcelku mobilní) k seznámení se s mladým ajťákem. Žiju samostatně a dost aktivním životem plným zájmů, s dobrou prací a úsměvem na rtech, jen ta slečna v něm poslední dobou chybí. Byť se považuji za switche (a obě role miluji), v té submisivnější jsem si ještě v životě nevyzkoušel vše, co bych si přál. A právě proto hledám v těhle vodách. Né nutně rovnou vážný vztah, ale víceméně bych k němu už rád směřoval, takže kdo ví. ;) Kdybys měla zájem, ozvi se, popovídáme si a rád tě pozvu na kávu či cokoliv jiného.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 19:35
Switch muž z Karlovarského kraje hledá dominantní ženu
pouta
Nějaká žena, která má kladný vztah k poutům a přišla se podívat na mou sbírku plně funkčních modelů?
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 19:31
Switch muž z Jihočeského kraje hledá dominantní ženu
Nahý pomocník, číšník
Zdravím. Zkusím jen slušně nabídnout: Pokud byste dělaly s kamarádkami malý dámský večírek, oslavu narozenin, dámskou jízdu ... zkusil bych pro vás udělat nahé překvapení, společnost, třeba i číšníka. Já 35 let, nezadaný, snad s pohlednou postavou.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 07:50
Dominantní muž ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Nepovedený dominant
Dobrý den. Je mi 30 a jsem panic. Jsem příliš stydlivý a plachý, abych sám oslovil ženu. Ale přitom velmi toužím po partnerce, která by byla ochotna se mi oddat a na které bych si mohl své představy vyzkoušet. Která by byla tolerantní k tomu, že se teprve věci učím, která by se mnou byla trpělivá. Stačila by i zájemkyňe o internetový vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 24.5.2017 01:04
Submisivní muž z Karlovarského kraje hledá dominantní ženu
Hledám ženu na společné perverzní a BDSM hrátky. Vše po vzájemné domluvě a s dohodnutými hranicemi.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 18:24
Switch muž ze Zlínského kraje hledá dominantní ženu
hračka hledá svou Paní/Slečnu/Madam
Zdravím, hledám zde Dominantní ženu, která je sama a ráda by k sobě mladého subíka na tento víkend a nejen ten, ale i přátelství, D/s vztah, občasné scházení, vztah. Moc rád ti budu sloužit nahý, pečovat o tebe, tvé tělo, kousek po kousíčku. Je mi 24, závodně plavu, jsem 188cm vysoký, celé tělo vyholené, M20/6 s velkou výdrží. Jsem silně submisivní rád poslouchám svou Paní/Slečnu/Madam na slovo, rád líbám nožky a celé tělo, lížu kundičku a zadeček, nejlépe když na mě sedíš, mám všelijaké hračky, můžeš mě spoutat, mít mě na vodítku, čůrat na mě, naplácat mi a protáhnout zadeček, zkrátka co se ti jen zlíbí. Najdu tady osůbku s takovými choutkami?? Určitě napiš, jsem mobilní dojedu, zatím můžeme popsat, trošku se poznat, v pátek si otevřeme třeba víno a uvidíme, kam nás to zavede, třeba do nějakých zajímavých zážitků, které si budeme pamatovat po zbytek života :) O vzhled, ani věk mi nejde, jako o chuť mě ovládnout ;) troufneš si? Chceš svého mazlíka/hračku??? čekám na tebe
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 17:39
otrch
otrch (60)
#39390
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Otrok pro Paní
Hledám Paní které bych směl sloužit a být jí užitečný.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 16:47
ligh
ligh (36)
#39387
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu
Hledá se princezna :))
Nechat chlapa, aby se před tebou svlékl do naha. Pak vzít provaz a pevně mu v zápěstí i v loktech svázat ruce za zády. Pak ho povalit na postel a svázat mu nohy, aby z něj byl bezmocný balíček. Přetočit ho na záda a sednutím na obličej si vynutit orální sex. Kdyby náhodou polevoval vezmeš bičík a výpraskem mu vysvětlíš, že ještě nemáš dost. Jak dlouho to má trvat? No to přece rozhodneš Ty. Zaujalo, Dokázala by jsi si představit sebe v roli rozmazlované princezny? Napiš mi. Já 36 let, štíhlý. Je to můj sen najít dívku, která by si dokázala tuto převahu užít.
nový od tvého posledního přihlášení - 23.5.2017 11:32