Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Existuješ?
Ahoj, hledám pohodovou submisivní slečnu na 24/7 vztah.. Nechci jen úlety, ale vztah! Venku budeme normální pár, doma budeš někdy přítelkyně a někdy otrokyně. Nehledám kus masa ale normální slečnu co má kamarády, rodinu, práci atd.. Jen nechce klasický vztah, ale touží být vlastněná a nemá moc zábran (a nebo je alespoň touží časem posouvat) Mě je 30 let, jsem z Prahy a zbytek ti řeknu když napíšeš  Štěpán
nový od tvého posledního přihlášení - 6.7.2017 23:08
Tolben
Tolben (19)
#41288
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu
Kdo hledá, najde? Uvidíme... ;-)
Jsem ve zkratce studující podnikatel :-) Pronajímám byt v Brně, ale jezdívám do Moravskoslezského kraje. Hlavně kvůli obchodu. Nejsem zrovna sportovně založený typ. Moje oblíbené filmové žánry jsou scifi, horory, kriminálky. Rád u filmu přemýšlím, takové "bezduché", kýčovité výtvory mě moc neoslovují. Někdy je, ale dobré úplně vypnout. Mezi můj oblíbený hudební žánr patří metal. Nemyslím nějaké extrémy, které by se za hudbu ani považovat nedaly. Jak bych si teda představoval paní? Ono vlastně ani tak nejde o extrémy. Hledám takovou, o kterou bych pečoval a ona by mi na oplátku taky dávala najevo, že jí nejsem ukradený... Toužím po tom, aby mě vedla a já ji mohl uctívat. Rozhodně nestojím o bezduchou rychlovku, zábavu, jak to tady většina vnímá. Stojím o postupné seznamování, které může, ale i nemusí skončit vztahem. Nikam nespěchám a chyb jsem už udělal dost, takže se vynasnažím neudělat další.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2017 09:52
Dominantní muž z Olomouckého kraje hledá submisivní ženu
submisivní kočička
Hledám submisivní kočičku pro mé potěšení a tvoji radost!
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2017 09:34
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Nebudu zastírat co ve skutečnosti hledám. Chci šukací subinku, která splní bez přemýšlení vše co chci. Na přemýšlení jsem totiž já a ne ty. Nesmíš se bát přiměřené bolesti a nesmí ti vadit že mám rodinu jinde. Nehodlám se kvůli tobě rozcházet a nebudu ti slibovat “lásku na celý život” a to stejné čekám i od tebe...
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2017 09:29
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá switch ženu
Jsi sama a chceš to změnit?
Ahojte dámy. Rád bych prostřednictvím zdejší komunity našel ženu od 20 do 35 let, která se nechá rozmazlovat a hýčkat. Jsem D/S zaměřený, 33/198/118 z Prahy-Východ a mám rád D/S hrátky, ale v běžném životě nad sebou nikoho nesnesu a jsem člověk rozhodný, pevný v názorech a vyžadující přesnost a disciplínu (s jistou nadsázkou). Nejsem žádný "podpantoflák", ale ženu dokážu hýčkat a pečovat o ni. V D/S pozici jsem spíše submisivní, ale nevadí mi občasná výměna rolí. Hledám sympatickou, věrnou, milou, relativně štíhlou a pohodovou ženu z Prahy a středních Čech na dopisování, občasné setkávání a kdoví, třeba i na reálný život. Pokud Tě zajímá více, neváhej napsat, odpovím všem.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2017 08:31
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
méně je někdy více
Rád bych pro sebe našel životní partnerku ideálně na stálo s výhledem založení rodiny. Kvalitní intimní život je polovinou úspěchu kvalitního partnerského života. Z toho důvodu hledám na tomto serveru. Rád bych abychom si sedli nejen po lidské stránce (podobný smysl pro humor, alespoň jeden společný koníček,) ale i po té sexuální. Hledám tedy slečnu / ženu, která je submisivní povahy přinejmenším v sexu (nebo switch převládající sub,) především ženu, která nechce podlehnout sexuálnímu stereotypu a ráda experimentuje a zkouší nové věci. Možná si nejsi jista, zda-li jsi na těchto stránkách správně, ale v běžném vztahu ti zkrátka něco chybí. Pak si určitě čteš ten správný inzerát a budu rád, když se mi ozveš. Nehledám a ani nenabízím extrém, ale tu zlatou střední cestu. Můžeš být z celé ČR, pokud ti ovšem nevadí cestovat a nebude pro tebe problém se případně za mnou později přestěhovat přímo do centra Prahy.
nový od tvého posledního přihlášení - 21.11.2017 01:28
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Hledám submisivní ženu
Hledám submisivní ženu od 18 do 45 let, která chce zažít přirozeně dominantní přístup a oddat se někomu jako sexuální hračka a služka. Preferuji štíhlou postavu. Jsem v D/s zkušený, 33 letý muž ve znamení Lva. K setkání může sloužit můj byt v centru Brna s krbem, nebo statek na samotě u Slovenských hranic. Možné jsou jak lekce, tak i dlouhodobější vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 19:18
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
přirozeně dominantní
Přirozeně dominantní 35letý muž hledá submisivní partnerku pro společný vztah.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 07:06
Submisivní muž z Vysočiny hledá dominantní ženu
Subík hledá Paní
Je mi 27 a jsem sub z okolí Havlíčkova Brodu. Hledám dominantní Paní, věkem od 30- 55 let. Potřebuju se už moc posubit.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.11.2017 20:40
eman
eman (43)
#41262
Switch muž z Plzeňského kraje hledá switch ženu
Ahoj
Hledám dlouhodobý kamarádsko-milenecký vztah, sladké tajemství. Pokud ti doma chybí porozumění a žhavé vášnivé perverzní milování, máš li normální či štíhlou postavu, ozvi se. Jsem ženatý, klidné pohodové povahy, normální postavy. Ty klidně i vdaná ale nechceš nic měnit. Plzeňsko, Rokycansko. Čekám na tebe s otevřenou náručí. Můžeš být dom nebo sub jsem switch.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.11.2017 17:17
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Samec hledá mladou
Dlouho hledám mladou samici na hezké odpoledne. Pouta, podvazování, bičík. Nehledám jednorázovku
nový od tvého posledního přihlášení - 19.11.2017 16:39
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Pro něčí radost
Dobrý den. Hledám ženu/dívku která mě zamkne do pásu cudnosti, a bude využívat své moci nade mnou pro svojí vlastní spokojenost. Nemám sám v životě moc směr, a tedy rád přenechám vedení vztahu a iniciativu. Jsem otevřený Vašim představám o tom co se bude dít, protože chci hlavně někomu dělat radost a být užitečný. Více informací o mě na požádání. Budu se těšit:)
nový od tvého posledního přihlášení - 19.11.2017 16:07
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Přirozeně dominantní muž, ženatý manažer, hledá ženu, kterou povede životem. Přísnou, ale spravedlivou rukou.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.11.2017 08:52
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Dobrodružství
Hledám milou submisivní dívku, kterou stejně jako mě bude vzrušovat sex na netradičních místech - například za závěsem v čajovně (cílem je pocit zakázaného ovoce, ne toho že nás někdo odhalí).
nový od tvého posledního přihlášení - 18.11.2017 19:28
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
32 let, 183 cm, 85 kg, nekuřák. BDSM preference jsou v profilu (samozřejmě je to vždy o vzájemné kompatibilitě a také rád vyzkouším něco nového).. Hledám subinku nebo switch 20-35 let s chutí experimentovat a začít něco nového. p.s. uvítám i případnou modelku na Shibari.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.11.2017 18:11
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
Spankingové hrátky
Hledám ženu se smyslem pro humor a přirozenou inteligenci pro společné spankingové hrátky. Roli nemám vyhraněnou, takže můžu být jen dom nebo jen sub. Spank mě opravdu baví, ale nebráním se zkusit i jiné praktiky. Vše ale záleží na domluvě.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.11.2017 17:25