Seznamka - on hledá ji

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem žena a hledám muže z kraje ve věku od do
Mibikk
Mibikk (21)
#37602
Submisivní muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Zkouším štěstí
Zdravím všechny, nikdy jsem nevěřil na seznamování přes internet, ale postupně zjišťuji, že v reálném životě je skutečné těžké narazit na někoho, s kým by jsme si dokonale sedli v chutích na různé hrátky. Fota a nějaké info o mě v profilu (dotazníky). Hledám dominantní / switch ženu/dívku. Baví mě i klasický sex bez jakýchkoli hrátek. Vím, že je to trochu strohý inzerát oproti těm slohům od jiných, ale pokud se někdo ozve, určitě nebude litovat. Mějte krásný den!
nový od tvého posledního přihlášení - 23.11.2016 11:27
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Plivání, fackování, dávení, ponižování, případně v budoucnu půjčování. Hledám ženu, kterou by to vzrušovalo a byla otevřená ostatnímu. Vše se vzájemním pochopením, respektem, důvěrou.. Já 29/168/67/VŠ z Prahy
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2017 22:20
Switch muž ze Středočeského kraje hledá dominantní ženu
Dobrý den, Hledám dominantní ženu, která by byla ochotná vzít pod svá křídla nováčka v BDSM. Za odměnu jí budu věrně sloužit.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2017 20:22
Aster
Aster (36)
#38885
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Kamarádku na spanking
Pomalu se blíží Velikonoce, pokud tajně doufáš, že by se konečně mohl objevit nějaký odvážný chlap s pomlázkou, ale přitom tušíš, že se to asi nestane, je možná pravý čas, něco s tím udělat :-) Nabízím nekomplikovaný kamarádský vztah s fajn štíhlým sympaťákem, který se pomlázky ani jiného nástroje k výprasku dámského pozadí nezalekne. A samozřejmě se nejdená pouze o Velikonoce! Pokud se ti při představě výprasku rozbuší srdce, napiš mi. Můžu splnit tvé tajné sny na tohle téma, rád si hraju a mám rozum. Se mnou můžeš být zlobivou školačkou, sekretářkou, která něco provedla, delikventkou z dávných časů, zkrátka fantazii se meze nekladou. Nebo můžeš dostat "jen tak", bez příběhů :-) Sex není podmínkou, vše je na dohodě.
nový od tvého posledního přihlášení - 28.3.2017 11:41
nomad
nomad (39)
#38879
Switch muž z Prahy hledá switch ženu
našla by se switch?
rád bych našel switch, případně dominantní přítelkyni, která by se nebála a užívala si výprask a jakékoli další druhy mučení, zejména fyzické. Hledám přítelkyni pro důvěrný a trvalý vztah. Jsem bez závazků, zajištěný, s vlastním zázemím.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2017 09:28
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Ahoj, našla by se tu dominantní žena s vlastním zázemím, která by chtěla otroka na bondage, výprask, lízání/sex, pánský anál, a další po dohodě?
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2017 02:38
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Pán Ostravák
Hledám kamarádku (nebo přítelkyni) nejen pro milování:. Příjemný večer s filmem, procházka, výlet....čím hezčí kamarádství, tím lépe. Holčinu s kterou je sranda, nekuřačku, žádnou promiskuitu, žádnou holku co lehce a brzy roztáhne nohy, žádnou rajdu s kilem makeupu, umělými řasami a umělými nehty. Nikdy mě nepřitahovaly ženské při těle (což netvrdím, že být při těle je něco škaredého, spoustě jiným synkům se to líbí + to může ode mne znít i dost povrchně , poněvadž rovněž nejsou žádný vychrtlík :) ). Nesnáším falešné, neférové, pomlouvačné, hloupé, namyšlené a zákeřné lidi. Naopak mám rád rozverné (až takovým tím pubertálně roztomilým způsobem) a jakžtakž ukecané holčiny. V sexu jsem velmi rád dominantní. Rád si s holkou dělám co chci. Rád tvrdě holku mrdám a nezajímá mě, že třeba už nemůže. Nebo např. při análu, že ji to bolí. Rád ji tvrdě ojíždím i pusu jak se mi zlíbí a nechám ji to spolykat, nebo ji to hodím na tvář. I když nechat se pasivně kouřit je taky fajn (pokud to holka umí :D). Mám nějaké i ty pouta, provázky, roubíky rád si totiž holku i trošku znehybním, aby mi byla naprosto oddána...a i jinak rád trápím. Rád bych i holce naplácal nejen přes zadek (viz mé dotazníky). I když s tím moc zkušeností nemám...neměl jsem štěstí na ženy, co by tyhle mé věci sdílely. A jelikož teď žádnou nemám. Tak to zkouším zde. Samozřejmě předpokládám, že zdraví, čistota a v hlavě nenasráno je samozřejmostí. Já nekuřák, prakticky věčně nadržený, nepromiskuitní a snad i nevypatlaný (vše ostatní je v profilu) Neboj se mi napsat, můžeme jen tak pokecat... *velmi, velmi výjimečně jsem v posteli rád submisivní. Až tak, že se mi libí, že mi to holka udělá připínákem.
nový od tvého posledního přihlášení - 27.3.2017 01:28
vm82
vm82 (35)
#38874
Dominantní muž z Prahy hledá switch ženu
latex, bdsm
Hledám vyzrálou v pohodě slečnu kolem 30 let, štíhlou, pečující o sebe, milující a užívající si latex a vysoké podpatky. Chybí mi doprovod na fetish akce a hlavně holka, kterou bych mohl milovat a užívat si s ní vše hezké. Neboj se mi odepsat, nebudeš litovat.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.3.2017 21:53
Dominantní muž z Ústeckého kraje hledá submisivní ženu
Přijmu subku
Přijmu štíhlou subku s masochistickými sklony k trvalému soužití ve vztahu. Pro okolí normální vztah, doma D/s. Dítě, nebo nezkušenost nevadí. Já sympatický a inteligentní dom 38/186/80.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.3.2017 18:29
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledá se menší subinka z Prahy či Brna
Vysoký tmavovlasý chlap 40let, který bydlí a pracuje napůl v Praze a v Brně hledá nějakou milou a příjemnou submisivni ženu z těchto měst či okolí, která nezkazí žádnou srandu, dívá se na svět pozitivně, neřeší malichernosti a hlavně ji nebaví hledat po seznamkách pořád dokola další a další známosti, ráda by pronikla více do tajů BDSM (tedy klidně i začátečnice) a hledá někoho s kým je bude objevovat ale zároveň se s ní bude dát bavit i o úplně běžných věcech - preferuji spíše menší a drobnější, na věku nezáleží.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.3.2017 18:05
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Subík pro dominu:)
Ahoj hledám dominantní slečnu co by si ráda pohrála s hodným subíkem :)
nový od tvého posledního přihlášení - 26.3.2017 17:44
bdman
bdman (49)
#38869
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Milenecký vztah
Najde se tady nejlépe vdaná nebo zadaná subinka, může být i bez zkušeností.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.3.2017 16:28
Submisivní muž z Prahy hledá dominantní ženu
Hledám dominu s připínákem
Ahoj, hledám šikovnou, dominantní dámu, kterou by bavilo mě na občasných (i pravidelných) schůzkách spoutat a ošukat...
nový od tvého posledního přihlášení - 26.3.2017 15:21
Switch muž z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Hledám...
Hledám slečnu, bez ohledu na to jestli bude submisivní nebo dominantní, jsem Switch mám rád obě role, ale rád bych nejdříve normální seznámení za vážným vztahem. Je mi 22, pracuji a rád bych stálou partnerku, jak to bude v soukromí a v posteli, to ukáže čas a sympatie :)
nový od tvého posledního přihlášení - 26.3.2017 11:35
latxk
latxk (34)
#38864
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Nejen mužem živ jest člověk
aneb stále více si uvědomuji, že mi něco chybí. Potřebuji prozkoumat i druhou stránku své osobnosti, tu za kterou se trošku stydím. Tu něžnou a poslušnou. Tu, která by se ráda mazlila a líbila, Ta, která by některé ráda patřila... Chtěl bych prostě prozkoumat svou ženskou stránku a najít Paní průvodkyni, která by mi pomohla se alespoň občas stát tím, čím chci být. Poslušnou otrokyňkou :-)
nový od tvého posledního přihlášení - 26.3.2017 11:21
Dominantní muž z Prahy hledá submisivní ženu
Hledání...
Dominantní 50 letý muž,vyšší a urostlé postavy rád pozná normální pohodovou ženu,která má přirozenou touhu být v sexu silně submisivní. Líbí se mi, když si můžu s ženou dělat co se mi zachce, když je pro mě hračka a já si ji vezmu jak se mi zachce. Moje představa je vychovat si řádnou subinku k obrazu svému. Od začátku Tě budu učit, co se mi libí a Ty se budeš zdokonalovat být nejlepší subinkou pro svého Pána. Na veřejnosti normální pár, v ložnici Pán a jeho poslušná subinka.
nový od tvého posledního přihlášení - 26.3.2017 09:53