Seznamka - skupiny

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem skupina nebo hledám skupinu z kraje ve věku od do
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Chci akci
Zdravím. Jsem 19 letý nezkušený submisivní hoch, který touží po rychlé akci. Asi je mi jedno s kým to bude, jen když se dodrží pravidla, ale dám přednost ženám. Nechám se svázat, pořizovat, mučit. Udělám cokoliv, budu poslušný. Klidně i virtuálně.
nový od tvého posledního přihlášení - 20.11.2017 23:03
MaD
MaD (34)
#41257
Dominantní skupina ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Pár M+Ž 34/25Bi chce k sobě přibrat na stálo ženu. Takovou, která bude sdílet naší společnou zálibu v netradiční, četné sexuální aktivitě. Ocení pevnou ruku, která vede, trestá i hladí se stejnou vášní, lásku, kterou dokáže i opětovat. Nechceme a nemyslíme si, že to lze stylem mail-rande-postel, ale spíše volněji. Uvítáme i zprávu o faktu, že taková v našem okolí je a vzájemnou výměnu pohledů na takový vztah a pokud dojde k oboustranným sympatiím tak už asi budeme vědět :) Chceme ženu věkem nám přiměřenou a s takovou, i pokud k sympatiím nedojde, může být případná diskuze oboustranně prospěšná, nechceme a nevíme nic o TV,TS,M+M+Ž, zrovna tak o bokovkách/záletech. Pár jsme sezdaný a plánovaně zatím bezdětný, vzděláním i postavením středostavovský a zcela nemoderně, požitkářsky kouřící.
nový od tvého posledního přihlášení - 19.11.2017 12:38
Submisivní muž z Královéhradeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Začínám
Jsem zatím zcela bez zkušeností. Rád se však seznámím s dominantním párem či ženou z bližšího okolí. Je mi 26 let, jsem lehce bisexuální, submisivní, hubený. Budu se těšit na vaše odpovědi.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.11.2017 21:40
Dominantní skupina z Královéhradeckého kraje hledá switch ženu
Milenku pro nás oba...
Ahoj hledáme subinku/switch pro nás dva (on 29 Dom ona 20 Sub) foto na amatérech viz profil ... chceme dlouhodobý přátelský vztah žádnou rychlovku ... zdraví čistota a sympatie jsou prioritou
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2017 19:47
bilal
bilal (24)
#41236
Switch muž z Jihomoravského kraje hledá switch ženu nebo muže
miluju šlapání
bosky po těle a skákání na břichu. příjmu všechny!
nový od tvého posledního přihlášení - 17.11.2017 13:49
Switch muž z Plzeňského kraje hledá switch ženu nebo muže
Perverz
Zdravím, hledám touto cestou někoho kdo by mě zasvětil do tajů animalsexu, někoho kdo má psa či koně, nejde mi jen o ukájeni své osoby ale o oboustrannou spokojenost
nový od tvého posledního přihlášení - 15.11.2017 10:55
Must
Must (27)
#41201
Submisivní muž z Prahy hledá switch ženu nebo muže
Nucený sex mezi subíky
Hledám mladou sympatickou dominantní slečnu (či pár), kterou by bavilo vychovávat své subíky k vzájemnému sexu proti jejich vůli. Více v mém profilu.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.11.2017 15:11
Submisivní muž z Jihočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Vycvik
Hledam touto cestou email vycvik. Jsem sub ktery se necha ponizovat. Vse budu dokumentovat a plnit. Budu cubka ktera se prevlece do damskeho nakoupi si dalsi veci ktere vyberete. Mozny i real po dohode.
nový od tvého posledního přihlášení - 14.11.2017 13:50
Subom
Subom (23)
#41162
Submisivní muž z Pardubického kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Otrok
Najde se pán/paní, který/á hledá otroka na hraní? Hledám svazování, ponižování, různé perverzní hrátky (na doktora apod.) a mučení. Hledám BDSM vztah, ne sex se zavázanýma očima!
nový od tvého posledního přihlášení - 9.11.2017 16:50
Dominantní skupina z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu
Hledáme služku!
Jsme pár (já 44, ona 20 let) a hledáme mladou poslušnou subinku. V našem vztahu jsem já dominantní a ona switch. V rámci našich nevšedních hrátek bychom chtěli do našeho domečku pozvat a třeba na pár dní nechat bydlet subinku, která by měla potěšení z plnění našich rozkazů, dokázala by poslouchat nejen Pána ale i Paní. Za trest by byla přivázána a zbita, potom by jen pokorně ležela vedle naší postele a sledovala, jak si to my užíváme. Zálibu máme především ve spankingu. Podrobné informace a představy ve zprávách. Při vzájemných sympatiích možnost častějších akcí. Těšíme se!
nový od tvého posledního přihlášení - 8.11.2017 21:10
Elg
Elg (32)
#41135
Submisivní skupina z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu nebo muže
Hledáme někoho k nám
Hledám pro sveho pana(37) nekoho sub - zena ci muz na společné hraní ve trech.
nový od tvého posledního přihlášení - 7.11.2017 16:20
Dominantní muž z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu nebo muže
Kus Hadru
Najdu tady kus hadru na vytírání podlahy přesně podle mých představ a daných pravidel, striktně dodržující moje příkazy?? Potřebuješ mít přesně dané hranice a za ně nepustit??? Tečeš při představě ponížení??? Silně mě vzrušuje s někým manipulovat a nastavovat mu laťku. Více informací v dotazníku...
nový od tvého posledního přihlášení - 2.11.2017 20:24
Submisivní muž z Moravskoslezského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Dominantní Paní, nebo Pán Ostrava
Hledám Dominu, nebo chlapa Dominanta. Je mi to jedno. Chci poslouchat příkazy a plnit je, chci být jako věc, sluha. Chci potrápit koule, pero, i prdel. Jen bez FO.
nový od tvého posledního přihlášení - 1.11.2017 09:32
Submisivní skupina z Prahy hledá dominantního muže
Pár hledá druhého dominanta
Má přítelkyně dom/bi 22, hledá pro sebe do trojky muže 20-35 také dom, se kterým mě bude společně trápit, já 37 sub/bi. Vztah hotwife/cuckold. Praha. Jen vážně. Nápiš své představy, ona se ozve. Dom/bi výhoda:)
nový od tvého posledního přihlášení - 30.10.2017 13:10
PeDeBu
PeDeBu (27)
#41041
Dominantní skupina z Prahy hledá submisivní ženu
Mladou pohodovou subi
Jsi mladá sympatická subinka? Ráda si hraješ? A dokázala bys být submisivní nejen ke svému pánovi ale i k jeho dominantní kamarádce? Potom hledáme právě tebe. :) Jsme dva mladí (do 25 let) kamarádi se silnou zálibou v BDSM, role-play a dalších zajímavých nevšedních hrátkách. Hry s námi jsou nejen velmi záživné a příjemné, ale přímo kouzelné. Lákalo by tě být naše poslušné zvířátko? :) Ozvi se, nebudeš litovat. ;)
nový od tvého posledního přihlášení - 29.10.2017 13:14