Seznamka - skupiny

Chceš vložit svůj inzerát nebo na nějaký odpovědět? Přihlaš se
Jsem skupina nebo hledám skupinu z kraje ve věku od do
Dominantní skupina z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
intenzivní zážitky
Rád bych poznal submisivní ženu pro dlouhodobý možná trvalý vztah. Jsem inteligentní, spokojený a zajištěný se spoustou zájmů... Rád prozkoumávám hranice a neuznávám normy většinové společnosti, svůj svět si buduju k obrazu svému. Nejsem ztroskotanec, který si spravuje chabé sebevědomí ponižováním vlastní partnerky, ale objevil jsem, jak fascinující a svůdný je vztah dominanta a jeho subinky. Pochopil jsem, kterak je pro subinku osvobozující odevzdat se plně do rukou partnera, který se o ni postará, bude ji milovat, zároveň jí ale umožní maximálně si užít submisivní roli. Hledám vztah, který bude navenek obvyklý, za zavřenými dveřmi si ale postavíme svět po svém. Chci tě láskyplně a rafinovaně trápit, uspokojovat tvoje touhy,svazovat, nutit tě, odpírat ti..., chci ti dopřát ty nejintenzivnější zážitky a pocity... Zaujalo tě to? Napiš mi něco o sobě a Foto potěší Těším se...
nový od tvého posledního přihlášení - 19.7.2017 07:36
Submisivní žena z Prahy hledá dominantní ženu nebo muže
Ahoj, ráda bych našla sympatického majitele/majitelku. Někoho kdo umí být přísný náročný, ale nemá problém i pochválit. Zkušenosti mám, jsem také sympatická a spolehlivá. Více ve vyplněném dotazníku, případně ráda popovídám na chatu.
nový od tvého posledního přihlášení - 18.7.2017 19:33
PBDP
PBDP (46)
#39954
Switch skupina ze Středočeského kraje hledá switch ženu
asi tak...
Ahoj jsme dva štíhlí čtyřicátníci, oba prý charismatičtí, na úrovni, trochu bi, přirozeně dominantní, momentálně v období „Sex, Drogy, Rock n roll“ se zázemím a spoustou času rádi poznají štíhlou, hravou ženu (nebo symp.pár)– tak trochu anděla s ďáblem v těle, kterou budeme rozmazlovat, hýčkat, ale i trestat. Takovou, která se i čas od času dokáže proměnit v dominu. Z rozumné vzdálenosti pro dlouhodobý vztah. Nejsme bez mozku a baví nás, když to ženu baví. P a D
nový od tvého posledního přihlášení - 18.7.2017 14:57
Submisivní muž z Jihočeského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Dominantní Paní/Pán na dopisovaní?
Rád bych poznal dominantní Paní. Pána nabo pár. Na email výcvik. Pri vzájemných sympatiích možný real.
nový od tvého posledního přihlášení - 16.7.2017 15:52
Switch skupina ze Středočeského kraje hledá switch ženu nebo muže
Hrátky
Hledáme pár, na hrátky v mučírně u nás nebo u Vás doma. Úroveň, zdraví,pohoda, respektování dohodnutých pravidel. Preferujeme pomůcky a různé "hračky". Nezávazné setkání třeba u skleničky nebo u kávy. Co požadujeme také nabízíme.
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2017 22:27
101
101 (32)
#39906
Dominantní muž z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu nebo muže
Svazování
Hledám někoho z blízkého okolí, kdo se rád nechá svazovat (provazy, případně nějaké oživení). Nejlépe věkově blízkého, ať si u toho máme co říct. Pokud jsi zvědavá(ý) na něco, co není v profilu, neváhej se zeptat. Řekl bych, že nekoušu, ale platí jen po internetu :).
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2017 22:22
Dominantní skupina z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu
Pár hledá jiný pár
Hledáme pár kde jsou buď oba sub a muž cuckold který ji rád poskytuje a nebo pár kde stejně jako u nás je muž dominantní a žena sub a chtěli by sem tam podniknout něco společně bez výměny. Venčení čubek, jejich předvedení, prznění každý své...
nový od tvého posledního přihlášení - 12.7.2017 06:36
Switch skupina z Moravskoslezského kraje hledá submisivní ženu
Prožij své představy
Manželský pár (muž dominantní(44), žena submisivní(42) –k jiné ženě však submisivní i dominantní) hledají pro rozšíření svého sexuálního života submisivní ženu, která také touží naplnit své představy a chtěla by realizovat své tužby u páru. Jsme rozumní, přístupní dohodě, dodržujeme dohodnuté hranice a respektujeme stopku. Chceme ať se to líbí i Tobě. Vzrušuje nás hlavně bondage, podřízenost muži i ženě a rádi používáme pomůcky. První schůzka nezávazná, zveme Tě na kafe, pak se sama při seznámení s námi rozhodneš . Jsme z ostravska, můžeme však dojet i za Tebou.
nový od tvého posledního přihlášení - 10.7.2017 21:37
Submisivní muž z Jihomoravského kraje hledá dominantní ženu nebo muže
hledám pár
Vím, že je tady takových inzerátů plno, ale zkusím to. Hledám dominantní pár (muž a žena) z Jižní Moravy na zaučení nebo pravidelné lekce. Ideálně alespoň on starší než jsem já. Zkušenost mám pouze krátkodobou s dominantní ženou. S párem, kde bych byl mimo jiné nucený k homosexualitě by to byl proto splněný sen. Samotné muže nehledám, bez ženy to není ono.
nový od tvého posledního přihlášení - 9.7.2017 22:10
Switch skupina z Královéhradeckého kraje hledá submisivní ženu
Sympatická subinka
Najde se zde příjemná a sympatická subinka bez ohledu na věk a postavu pro mně Bi switch ženu bez zábran a pro mého Pána, který je inteligentní a zkušený dominant?
nový od tvého posledního přihlášení - 9.7.2017 12:16
Switch skupina ze Středočeského kraje hledá submisivní ženu
Pár hledá mladou submisivní slečnu na společné hrátky
Ahoj, jsme swich pár 19 a 21 let a hledáme submisivní slečnu na společné hraní. Můj přítel by rád dominoval dvěma holkám. City by při hraní oběma věnoval stejné. V případě zájmu nám odepiš. Nejdřív by jsme se rádi seznámili, hraní dohodli a až pak něco konali. :)
nový od tvého posledního přihlášení - 8.7.2017 23:50
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Sub z olomouckého kraje
Chtěl bych najít v Šumperku nebo okolí dominantní pár, který by měl zájem o výcvik subíka a jeho častější schůzky. Podaří se mi to zde vyhledat? Já 24letý submisivní kluk.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.7.2017 11:06
Dominantní skupina z Jihomoravského kraje hledá submisivní ženu nebo muže
Hledáme sub.pár
Jsme kultivovany Dom.pár a hledáme submisivni pár, ktery je mobilni a bude si važit péče, ktera se mu dostane od nás dvou, výměnou za oddanost, uctu a pokoru. Jde nam hlavně o harmonické propojeni potřeb duše a těla. Jm.kraj výhodou.
nový od tvého posledního přihlášení - 8.7.2017 06:36
Submisivní muž z Ústeckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Otrok-perverzní masochista
Hledám pár, nebo kluka, který je velice perverzní, sadistický a chce otroka na pravidelné akce. Akce, kde jsou postupně otrokovi odstraněny veškeré limity a tabu v SM i perverzi. Podívej se na můj dotazník a napiš...
nový od tvého posledního přihlášení - 3.7.2017 19:57
Submisivní muž z Olomouckého kraje hledá dominantní ženu nebo muže
Hledám dominu / dominanta
Zdravím, hledám někoho, komu bych mohl sloužit a kdo by mě pořádně vychoval a mučil.
nový od tvého posledního přihlášení - 3.7.2017 17:20